Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 11:00

      Sammandrag P16, Gr 15-16 P16


      14:15
    • 11:00

      Domare 5 manna P11


      14:00
    • 12:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) P13


      14:00
    • 14:00

      BK Trix (borta) P12


      16:00
    • 15:00

      Korsberga IF (hemma) Fotboll Herr


      17:00
    • 15:00

      Kioskbemanning A-lagsmatch P10


      17:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Sils IF U (borta) Fotboll Dam


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F14-15


      13:00
    • 16:00

      Gullspångs IF (hemma) P10


      18:00
    • 17:00

      Skövde AIK Svart (hemma) P12


      19:00
    • 17:00

      Tibro AIK FK Svart (hemma) P13


      19:00
    • 18:30

      Axvall/Skara (9:9) (borta) F09-10


      20:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Uppstart gällande arbetsgrupper Styrelserummet


      21:00
    • 18:30

      Träning Fotboll Herr


      20:15
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 15:30

      Träning P10


      17:45
    • 15:30

      Träning P09-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Sammandrag hemma P15 P15


      15:00
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Domar 5manna P11


      16:00
    • 11:00

      Falköpings FK (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P14


      13:00
    • 13:00

      Götene FK U (borta) Fotboll Dam


      15:00
  • 9Sön
    • 10:45

      Falköpings KIK Vit (borta) F14-15


      12:45
    • 12:15

      Vinninga AIF (hemma) F14-15


      14:15
    • 12:30

      Skultorps IF Gul (borta) P12


      14:30
    • 13:45

      Skövde AIK Vitröd (borta) F14-15


      15:45
    • 15:00

      Skultorps IF (hemma) F09-10


      17:00
    • 15:00

      Skövde KIK Svart (borta) F11


      17:00
    • 15:00

      Skultorps IF Gul (borta) P11


      17:00
    • 15:00

      Skultorps IF (borta) P09-08


      17:00
    • 16:00

      Hörnebo SK (borta) F14-15


      18:00
    • 16:00

      Töreboda IK Svart (borta) P13


      18:00
    • 17:00

      Tibro AIK FK (hemma) P12


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
      Guldkroksvallen
      Övrig platsinfo: 5-manna planerna
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Dam


      19:30
    • 18:30

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      Träning Fotboll Herr


      20:15
  • 12Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) P09-08


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 18:00

      Träning F09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotboll Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P11


      20:10
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
  • 14Fre
    • 15:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 15Lör
    • 08:00

      Ulvacupen P14


      00:00
    • 09:00

      Ulvacupen F14 F14-15


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag Nr3, Tibro P16


      13:00
    • 09:30

      Träning Fotboll Herr


      11:00
    • 10:00

      Skara FC Blå (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 13:00

      IFK Mariestad (borta) P10


      15:00
    • 13:00

      Ulvacupen P12


      19:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Ulvacupen P14


      17:00
    • 07:00

      Ulvacupen F14 F14-15


      18:00
    • 10:00

      Poolspel P17


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Ulvacupen P12


      18:00
    • 13:00

      Arbetsdag Styrelserummet


      16:00
    • 13:30

      Skövde KIK Svart (borta) F09-10


      15:30
    • 15:00

      Tranemo IF (borta) Fotboll Herr


      17:00
    • 17:00

      Hörnebo SK (hemma) F11


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Fröjered/Ekedalen (hemma) F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:50

      Bollvärd Damlag F14-15


      20:55
    • 19:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Fotboll Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Fotboll Herr


      20:30
    • 19:00

      Lagaktivitet F11


      20:30
  • 19Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Mölltorp/Breviks AIF (hemma) P13


      20:00
    • 19:00

      Norra Fågelås IF Gul (hemma) P12


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) P09-08


      22:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Fotboll Dam


      20:30
    • 19:30

      Borås AIK (hemma) Fotboll Herr


      21:30
    • 19:30

      Kioskbemanning A-lagsmatch P10


      21:30
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning P10


      17:45
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      IF Weimer Lyrestad (borta) P13


      13:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (hemma) F09-10


      17:00
    • 16:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P10


      18:00
    • 16:00

      Skövde AIK Röd/Vit (borta) P14


      18:00
    • 17:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P13


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) Fotboll Dam


      21:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) F11


      21:00
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F14-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P10


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) P09-08


      21:00
    • 19:00

      Träning Fotboll Dam


      20:30
  • 28Fre
    • 13:00

      IFK Skövde 2 (borta) P10


      14:00
    • 15:00

      Skadevicup F11


      00:00
    • 15:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:15

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Skadevi Cup P11


      00:00
    • 18:00

      Skadevi Cup P10


      00:00
    • 18:00

      Träning P09-08


      19:30
    • 18:00

      Kungsbacka IF (hemma) P10


      19:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Fotboll Herr


      21:00
    • 19:00

      Falköpings KIK U (borta) Fotboll Dam


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevicup F11

    • Heldag

      Skadevi Cup P11

    • Heldag

      Skadevi Cup P10

    • Heldag

      Skadevi Cup P11

    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 10:00

      Norrstrands IF (borta) P10


      11:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevicup F11


      15:00
    • 00:00

      Skadevi Cup P11


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup P10


      19:00
    • Heldag

      Skadevi cup P11

    • 15:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F09-10


      17:00