Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Mariestads BK Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK (borta) P05-06


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 14:00

      IFK Uddevalla (borta) Fotboll Herr


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Våmbs IF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:30

      Skövde AIK Röd (borta) P-10


      13:30
    • 15:00

      BK Trix (borta) P05-06


      17:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 19:15

      IFK Mariestad (borta) P03-04


      21:15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning Friidrott


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      IFK Mariestad Vit (hemma) P05-06


      20:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Stenstorps IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      IFK Hjo vs BK Trix P-11


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF U (9:9) (borta) Fotboll Dam


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-08


      16:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (hemma) Fotboll Herr


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Töreboda IK (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Vänersborgs FK (hemma) P05-06


      13:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-10


      16:30
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) F03-06


      19:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning Friidrott


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      IFK Tidaholm (hemma) F03-06


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Träning Fotboll Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-04


      20:30
  • 21Fre
    • 18:30

      Tomten/Grolanda/Floby (hemma) P03-04


      20:30
    • 18:30

      Värsås/Vreten (hemma) P05-06


      20:30
  • 22Lör
    • 10:00

      IFK Mariestad (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Tibro AIK Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:15

      Falköpings FK Röd (hemma) P-09


      13:15
    • 13:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-10


      15:00
    • 15:00

      Kortedala IF (hemma) Fotboll Herr


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      IFK Värsås (hemma) F-11


      02:00
    • 11:30

      Skövde KIK Vit (borta) F09-10


      13:30
    • 12:30

      Råda BK (borta) P05-06


      14:30
    • 15:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F09-10


      17:00
    • 18:00

      Gullspång/Hova/Weimer (9:9) (borta) Fotboll Dam


      20:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Tidaholms GoIF svart (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      IK Gauthiod (hemma) P05-06


      21:00
    • 19:00

      Träning Fotboll Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-04


      20:30
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P05-06


      18:00
    • 18:15

      Moholms SK (9:9) (borta) Fotboll Dam


      20:15
    • 18:30

      Skövde KIK Vit (hemma) F09-10


      20:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F09-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Gullspångs IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 14:00

      Råda BK Vit (borta) F03-06


      16:00
    • 14:00

      IFK Falköping FF (borta) Fotboll Herr


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Gullspångs IF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF (borta) P03-04


      13:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P05-06


      20:00
  • 31Mån
    v.36