Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:00
      Guldkrokshallen
      Övrig platsinfo: A-Hallen
      Samlingsinformation: Guldkrokshallen
      Samlingstid: 15:50
      Anteckning: 16:00-17:00 Guldkrokshallen A-Hall
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning Innebandy P2014-P2015


      18:30
    • 19:30

      IF Tymer (hemma) Fotboll Dam


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Föräldramöte IFK Hjo F14/15 F14-15


      18:00
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Provning av matchtröja P10


      17:45
    • 18:30

      Träning Fotboll Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Fotboll Dam


      20:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 18:45

      Föräldramöte P11


      19:30
    • 19:30

      Lagfoto Fotboll Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Fotboll Dam


      21:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:00

      Träning P13


      17:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:30

      Träning F11


      11:00
    • 09:30

      Föräldramöte F11


      10:00
    • 14:00

      Föräldramöte P10


      15:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:45

      Tibro AIK FK (hemma) P10


      20:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning F14 F14-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F11


      17:00
    • 19:45

      Träning P09-08


      21:45
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning F14 F14-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning P10


      17:30
    • 16:00

      Träning P13


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (borta) Fotboll Herr


      20:30
  • 20Lör
    • Heldag

      GIFFcupen F11

    • Heldag

      Giffcupen F09-10

    • 10:00

      Prova på dag ”boll & skoj Ungdomssektion Fotboll


      11:00
    • 10:30

      GIFF cupen P11


      18:20
    • 11:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) P10


      13:00
    • 13:00

      DM -Match Saleby/Norra Härene / Trässberg P09-08


      15:00
  • 21Sön
    • Heldag

      GIFFcupen F11

    • 16:00

      Träning P13


      17:30
  • 22Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Laguppdrag P14


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P13


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F09-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Fotboll Dam


      20:00
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning F14 F14-15


      17:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:45

      Träning P09-08


      21:45
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Fotboll Dam


      20:00
    • 18:30

      Mariestads BK (hemma) P09-08


      20:30
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning F14 F14-15


      17:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      IFK Falköping FF (hemma) Fotboll Herr


      20:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P13


      17:30
  • 27Lör
    • 07:00

      Giffcupen P12


      00:00
    • 08:30

      Giffcupen P13


      13:30
    • 08:30

      GIFF-CUPEN 2024 P15


      14:15
    • 09:00

      Giff Cupen 2024 P09-08


      00:00
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P10


      12:00
    • 12:30

      Giffcupen F14 F14-15


      19:00
    • 13:30

      Giffcupen Tidaholm P14


      00:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Giffcupen P12


      20:00
    • 00:00

      Giff Cupen 2024 P09-08


      10:00
    • 00:00

      Giffcupen Tidaholm P14


      22:30
    • 10:30

      Bollvärd Damlag F14-15


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK U (hemma) Fotboll Dam


      13:00
    • 12:15

      Giffcupen F14 F14-15


      18:00
    • 13:30

      Giffcupen P13


      17:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning F14-15


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 19:45

      Träning P09-08


      21:45