Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning Friidrott


      17:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Värsås/Vreten (borta) P05-06


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:15

      Träning P05-06


      19:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14-15


      11:00
    • 10:00

      IFK Hjo - IFK Tidaholm (P14) P14


      12:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      12:00
    • 12:00

      Igelstorps IK (hemma) P13


      14:00
    • 13:00

      Töreboda IK (hemma) P10


      15:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (borta) P05-06


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK Rödvit (hemma) P11


      13:00
    • 11:15

      Hörnebo SK (borta) F11


      13:15
    • 12:00

      IFK Tidaholm (borta) Fotboll Dam


      14:00
    • 14:00

      Tymer/Lerdala (hemma) P10


      16:00
    • 14:00

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F09-10


      16:00
    • 17:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P35


      19:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning Friidrott


      17:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 18:15

      IFK Skövde FK Blå (borta) P12


      20:15
    • 18:15

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P12


      20:15
    • 18:30

      Träning Fotboll Dam


      20:00
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P05-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) F09-10


      20:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P14


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14-15


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:15
    • 11:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F09-10


      13:00
    • 15:00

      Trollhättans BoIS (hemma) Fotboll Herr


      17:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      Grolanda/Floby (borta) P35


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P13


      13:00
    • 16:00

      Tidaholms GoIF (borta) P11


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 18:30

      Skövde AIK Röd (hemma) P08


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P05-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Skara FC Vit (hemma) P09


      13:00
      Guldkroksvallen Kommun 1
      Serie: Division 9 Skövde Pojk
      Samlingsinfo: G - Vallen Omklädningsrummen
      Samlingstid: 10:00
      Resultat och referat
    • 11:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P13


      13:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (borta) Fotboll Herr


      17:00
  • 19Sön
    • 10:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P12


      12:30
    • 10:30

      Våmbs IF Svart (hemma) P12


      12:30
    • 11:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P11


      13:00
    • 11:30

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P08


      13:30
    • 12:00

      Hörnebo SK U (9:9) (hemma) Fotboll Dam


      14:00
    • 14:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P10


      16:00
    • 17:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F09-10


      19:00
    • 17:00

      Tymer/Lerdala (borta) F11


      19:00
    • 17:00

      Forsviks IF (hemma) P35


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning Friidrott


      17:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-06


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P05-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Töreboda IK (hemma) F09-10


      20:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P12


      12:00
    • 11:00

      Skultorps IF Gul (borta) F09-10


      13:00
    • 12:00

      Vartofta SK (borta) Fotboll Dam


      14:00
    • 13:00

      Sils IF (borta) P08


      15:00
  • 26Sön
    • 10:30

      Träning P05-06


      12:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P13


      13:00
    • 12:00

      IFK Värsås (borta) P12


      14:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P09


      14:30
    • 13:00

      Träning F11


      15:00
    • 15:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) P11


      17:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning Friidrott


      17:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Mariestads BK/Jula (hemma) P08


      20:30
    • 19:00

      Våmbs IF (borta) P05-06


      21:00
  • 30Tor