Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Hjo
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F03-06


      19:30
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) P03-04


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Hantverkscupen P-09


      00:00
    • 18:30

      Skara FC Blå (hemma) P05-06


      20:30
    • 19:00

      Götene IF (borta) Fotboll Herr


      21:00
    • 19:00

      Floby IF (9:9) (hemma) Fotboll Dam


      21:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Hantverkscupen P-09

  • 11Sön
    • 00:00

      Hantverkscupen P-09


      16:00
    • 11:30

      Skara FC Vit (hemma) P05-06


      13:30
    • 15:30

      Råda BK Vit (borta) F07-08


      17:30
    • 16:00

      Gullspångs IF (borta) F03-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P03-04


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Fagersanna IF (borta) P03-04


      20:30
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 18:00

      Tibro AIK FK (hemma) P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) Fotboll Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollpojkar Till A-Laget P-09


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • Heldag

      Träning F03-06

    • 10:00

      träningsläger P03-04


      16:00
    • 17:30

      knatten P-12


      19:00
    • 17:30

      Match F11-13


      19:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P05-06


      20:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Träning F03-06

    • 09:50

      Hörnebo SK (borta) F09-10


      11:50
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning F11-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      träningsläger P03-04


      16:00
    • 11:00

      Norra Fågelås IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Skövde AIK Röd (borta) P-08


      12:30
    • 15:00

      Fagersanna IF (borta) Fotboll Herr


      17:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Träning F03-06


      22:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F09-10


      12:00
    • 10:00

      träningsläger P03-04


      16:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:30

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F09-10


      13:30
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P05-06


      14:30
    • 14:00

      Floby/Grolanda (borta) P-08


      15:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P35


      19:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Mariestads BK (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Tidaholms GoIF Svart (borta) P03-04


      21:00
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F03-06


      19:30
    • 18:15

      Falköpings FK Röd (hemma) P-08


      19:15
  • 23Fre
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) P05-06


      20:30
    • 19:00

      Match mot Ulvåker F03-06


      21:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F11-13


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 11:00

      Floby/Grolanda (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Björsäters IF (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      Bollkallar P-10 2019 P-10


      16:00
    • 14:00

      Råda BK (hemma) Fotboll Herr


      16:00
  • 25Sön
    • 08:40

      Poolspel Tibro P-11


      14:00
    • 11:00

      Floby IF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:30

      Tomtens IF (hemma) P05-06


      13:30
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) F09-10


      18:00
    • 17:00

      Töreboda IK (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P03-04


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Match Hemma Hjo - Hörnebo F09-10


      19:20
    • 19:00

      Björsäters IF (9:9) (borta) F03-06


      21:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 18:00

      Tidavads IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-08


      19:00
  • 30Fre
    • 17:30

      knatten P-12


      19:00
    • 17:30

      Match F11-13


      19:00
    • 18:30

      Skultorps IF (hemma) P05-06


      20:30
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning F11-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      IFK Värsås (hemma) F09-10


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotboll Herr


      11:30
    • 11:00

      Fröjered/Korsberga (borta) Fotboll Dam


      13:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) P05-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      IF Weimer Lyrestad (hemma) F09-10


      13:30