Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 13:00

      Träningsmatch mot Lindsdal P-07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
  • 2Mån
    v.31
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Städdag U IFK Berga


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 19:00

      Räppe GoIF (hemma) A-trupp


      20:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Träning P-15

    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 10:00

      Fotbollshelg P-10


      00:00
    • 15:00

      IFK Hässleholm (borta) A-trupp


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Fotbollshelg P-10


      13:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 12:00

      Västerviks FF (hemma) U19


      14:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
  • 9Mån
    v.32
    • 08:50

      IFK Bergas fotbollsskola P-10


      00:00
    • 09:30

      Sommarakademi P-08


      00:00
    • 11:15

      Träning P-06


      12:45
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 10Tis
    • Heldag

      IFK Bergas fotbollsskola P-10

    • Heldag

      Sommarakademi P-08

    • 11:15

      Träning P-06


      12:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 11Ons
    • Heldag

      IFK Bergas fotbollsskola P-10

    • Heldag

      Sommarakademi P-08

    • 11:15

      Träning P-06


      12:45
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Färjestadens Goif 1 (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 12Tor
    • 00:00

      IFK Bergas fotbollsskola P-10


      10:15
    • Heldag

      Sommarakademi P-08

    • 11:15

      Träning P-06


      12:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 13Fre
    • 00:00

      Sommarakademi P-08


      10:45
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 18:30

      IFK Oskarshamn (borta) P-06


      20:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:30

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Färjestadens GOIF (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Glömminge-Algutsrums IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Räppe GOIF (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      Lindsdals IF gul (borta) P-11


      12:00
    • 12:30

      Mönsterås GoIF (hemma) P-11


      13:30
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) A-trupp


      16:00
    • 14:00

      IFK Värnamo (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle + kiosk P-08


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Färjestadens GOIF (hemma) P-07


      13:00
    • 15:00

      RM/SSG (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Lindsdals IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 18:00

      Hossmo BK vit (hemma) P-09


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      IFK Borgholm 9-m (borta) P-06


      20:45
    • 18:45

      IFK Borgholm 9-m (borta) U16


      20:45
    • 19:00

      Lindsdals IF (hemma) U16


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 10:00

      Hossmoligan P-13


      12:00
    • 10:30

      Södermöre kombination (hemma) U16


      12:30
    • 10:30

      Tr.match (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Möre BK 9-m (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      Nosaby IF (borta) A-trupp


      15:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Kalmar FF röd (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Svärtinge SK (hemma) U19


      14:00
    • 14:00

      Hovshaga AIF (hemma) U16


      16:00
    • 14:30

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-08


      15:45
    • 15:30

      Rockneby IK (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Timmernabbens IF (hemma) P-11


      17:00
    • 17:30

      Johansfors IF (hemma) P-11


      18:30
    • 18:00

      Nybro IF vit (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Nybro IF gul (borta) P-09


      19:00
  • 23Mån
    v.34
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Kristianstad FC (borta) A-trupp


      21:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Tr.match (hemma) P-06


      21:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Färjestadens GOIF 2 (borta) U16


      21:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Nybro IF (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Lindsdals IF svart (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Färjestadens GOIF 2 (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Östers IF (borta) U16


      14:00
    • 14:00

      Asarum IF FK (hemma) A-trupp


      16:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Kalmar FF 1 (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) U19


      16:00
    • 18:00

      Nybro IF röd (borta) P-11


      19:00
  • 30Mån
    v.35
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Södermöre Komb (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      21:00