Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 00:00

      Intresseanmälan Bullerby cup 2020 P-08


      19:00
    • 00:00

      Bullerby cup 2020 P-08


      18:00
    • 00:00

      Fotbollshelg P-10


      16:00
    • 09:00

      Truppaktivitet A-trupp


      12:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Lindsdals IF P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 13:00

      Växjö Norra IF (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) U16


      15:00
  • 2Sön
    • 14:00

      Västerviks FF (hemma) P19


      16:00
  • 3Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
      Bergavik
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 8Lör
    • 09:15

      Rockneby IK (borta) P-10


      11:30
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 12:30

      FC Gute (borta) P-05


      14:30
    • 16:00

      Karlslunds IF HFK (hemma) A-trupp


      18:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Pukebergs BK röd (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Oskarshamns AIK (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Hossmo BK 1 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Gislaveds IS (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Åtvidabergs FF (hemma) P19


      16:00
    • 17:00

      Södermöre komb. 7-m (hemma) P-06


      19:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Bollkallar P-06 P-06


      20:30
    • 18:00

      Sollentuna FK (hemma) A-trupp


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 19:00

      IF Ariel (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:30

      Mörbylånga GOIF (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Torsås UFF 1 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-10


      13:00
    • 19:00

      Högsby IK (borta) P-06


      21:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Hossmo BK röd (borta) P-09


      11:00
    • 11:00

      IFK Borgholm (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Östers IF (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      Smedby BoIK (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (borta) A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Smedby AIS (borta) P19


      19:00
    • 17:30

      Rockneby IK (borta) P-06


      19:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Kalmar Södra IF 1 (hemma) P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Färjestadens GoIF 1 (borta) P-05


      20:00
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Möre BK (hemma) P-06


      12:00
    • 14:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) A-trupp


      15:00
  • 23Sön
    • 09:30

      Glömminge-Algutsrums IF (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Hossmo BK blå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hultsfreds FK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P19


      16:00
    • 16:00

      Lindsdals IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 17:30

      Färjestadens GoIF röd (hemma) P-09


      18:30
  • 24Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Färjestaden GoIF blå (borta) P-09


      19:15
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      RM/SSG IF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Hossmo BK (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Västerviks FF (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      IF Haga (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Täby FK (borta) A-trupp


      15:00
    • 15:30

      Lindsdals IF (hemma) P-05


      17:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Kalmar FF röd (borta) P-09


      01:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF blå (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Motala AIF FK (borta) P19


      16:00
    • 16:00

      Emmaboda komb. (borta) P-10


      18:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00