Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P-19


      10:30
    • 09:00

      Träning P-18


      10:30
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Blå P-15


      12:00
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Röd P-15


      12:00
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Vit P-15


      12:00
    • 10:30

      Träning P14-15


      12:00
    • 12:00

      Intresseanmälan Hossmoligan 2015 (OBS kolla tiden) P-16


      16:30
    • 17:00

      Färjestadens GOIF 2 (borta) P-11


      19:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:30

      Lindsdals IF gul (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Seriespel (Läckeby GOIF VS IFK Berga) P12-13


      11:45
    • 11:00

      Kalmar FF (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Fliseryds IF (hemma) P-14


      12:15
    • 12:00

      IFK Oskarshamn (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Smedby Boll O IK (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF 1 (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-14


      15:00
    • 15:00

      Södermöre komb vit (borta) P-12


      17:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P15-16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-18


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      FK Karlskrona (borta) P-09


      21:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 15:00

      Räppe GoIF 1 (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Lindsdals IF (borta) P-10


      20:30
  • 8Lör
    • 08:30

      Hossmoligan P15-16


      13:15
    • 09:00

      Träning P-19


      10:30
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Hossmoligan P15-16


      13:30
    • 09:30

      Intresseanmälan Hossmoligan 2016 P-16


      14:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:00
    • 10:00

      Förberedelser inför fotbollsskolan P-17


      11:00
    • 10:30

      Träning P14-15


      12:00
    • 12:00

      Östers IF (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Kalmar FF vit (P14) - IFK Berga vit P-13


      14:30
    • 14:00

      Alvesta GOIF (hemma) U19


      16:00
  • 9Sön
    • 08:30

      Bemanning i kiosken under fotbollsskolan 9/6 P-18


      15:30
    • 09:30

      Fotbollsskola P-16


      15:30
    • 09:30

      Fotbollsskola P-17


      15:30
    • 09:30

      Fotbollsskola P15-16


      16:00
    • 09:30

      Fotbollsskola P-19


      15:00
    • 09:30

      Träning P-15


      15:30
    • 10:00

      Lindsdals IF Svart (borta) P-14


      11:15
    • 10:30

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-12


      12:30
    • 12:30

      Nybro IF röd (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Kalmar FF röd -IFK Berga blå P-13


      14:30
    • 14:00

      Böda-Högby (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Seriespel (IFK Berga VS Södermöre) P12-13


      16:15
    • 16:00

      IF Lödde (borta) A-trupp


      18:00
    • 16:00

      Lindsdals IF 1 (hemma) P-11


      18:00
    • 17:00

      Oskarshamns AIK (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      Oskarshamns IF svart (hemma) P-14


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P15-16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF vit (borta) P-12


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:30

      Kalmar FF (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:45

      Timmernabbens IF (borta) A-trupp


      20:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 14Fre
    • 12:00

      Sölvesborgscupen P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:30
    • 19:00

      Räppe GOIF (borta) U19


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-10

    • 09:00

      Träning P-19


      10:30
    • 09:30

      Intresseanmälan Hossmoligan 2015 P-16


      13:30
    • 09:30

      Matchsammandrag Kalmar Södra P-18


      12:30
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Vit P-15


      12:00
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Blå P-15


      12:00
    • 10:00

      Hossmoligan p15 IFK Berga Röd P-15


      12:00
    • 10:30

      Träning P14-15


      12:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF (borta) P-11


      13:00
    • 12:30

      Färjestadens GOIF röd (borta) P-12


      14:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P-10


      21:00
    • Heldag

      Gotlands sommarcup 2024 P-12

    • Heldag

      Fotbollscup Gotland P-09

    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 11:00

      IFK Berga blå - Kalmar Södra röd P-13


      12:30
    • 11:00

      Smedby Boll O IK grön (hemma) P-14


      12:00
    • 13:00

      Seriespel (Nybro IF VS IFK Berga) P12-13


      14:15
    • 13:30

      Virserums SGF (borta) P-14


      14:45
    • 14:00

      Nosaby IF (hemma) A-trupp


      16:00
    • 16:00

      IFK Berga vit - Kalmar Södra vit P-13


      17:30
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Fotbollscup Gotland P-09

    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 18Tis
    • Heldag

      Fotbollscup Gotland P-09

    • 17:00

      Träning P15-16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-18


      18:30
    • 17:20

      Lindsdals IF vit (borta) P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
    • 18:30

      Hossmo BK vit - IFK Berga vit P-13


      20:00
    • 19:00

      Rockneby IK 9-m (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 19Ons
    • Heldag

      Fotbollscup Gotland P-09

    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Södermöre komb 7-m (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Räppe GOIF (borta) A-trupp


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Hossmo BK röd (borta) P-12


      12:00
    • 14:00

      Mönsterås GoIF (hemma) P-14


      15:15
    • 15:00

      Högsby IK (borta) P-10


      17:00
    • 17:00

      Rockneby IK (borta) P-11


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Färjestadens GOIF 1 (borta) P-11


      20:30
    • 19:30

      Hovshaga AIF (hemma) A-trupp


      20:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P15-16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-18


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Seriespel (IFK Berga VS Lindsdals IF) P12-13


      19:45
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Emmaboda IS Komb (borta) P-10


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Lindsdals IF svart (hemma) P-12


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12-13


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte Bullerby P-14


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:00

      Färjestadens GOIF (borta) P-10


      20:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 10:30

      Träning P14-15


      12:00
    • 10:30

      Smedby Boik - IFK Berga P-13


      12:00
    • 16:00

      IFK Simrishamn (hemma) A-trupp


      18:00
  • 30Sön
    • 07:00

      Intresseanmälan IFÖ Cup Bromölla P-16


      20:00
    • 10:00

      Södemöre komb röd - IFK Berga P-13


      11:30
    • 11:00

      Mörlunda GOIF (hemma) P-14


      12:00
    • 12:30

      Matchsammandrag Färjestadens GoIF P-18


      16:30
    • 16:00

      Pukebergs BK (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Hossmo BK röd (borta) P-14


      17:00