Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Träning P08


      20:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Poolspel lag Svart borta i Falköping P14


      11:00
    • 11:15

      Fröjereds IBF P09 (hemma) P08


      13:15
    • 13:00

      IBK Vänersborg F07/08 (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Fröjereds IBF F10/11 (borta) F11/12


      16:00
    • 14:30

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) JAS (H)


      16:30
    • 15:00

      Poolspel Lag Vit Hemma P14


      18:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 11:00

      Grästorps IBK P11-13 (borta) P2013


      13:00
    • 11:15

      IBK Vänersborg P09 (hemma) P09


      13:15
    • 13:00

      BK Halna P10 (hemma) P11 (2011)


      15:00
    • 13:00

      IBF Horsby P12 (borta) P12


      15:00
    • 14:30

      Fristads GoIF F08-09 (hemma) F07


      16:30
    • 15:00

      IBK Elfhög F14/15 (hemma) F14


      17:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad D1 (borta) Dam A


      18:00
    • 16:00

      IBK Elfhög F14/15 (hemma) F14


      18:00
    • 16:00

      Pizzahäng F07


      18:00
    • 17:30

      Fristads GoIF HJ (hemma) Juniorlag


      19:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Träning P08


      20:30
  • 9Fre
    • 19:30

      Tibro IBK P09/10 (borta) P09


      21:30
    • 19:45

      IBK Vänersborg Herr J (borta) Juniorlag


      21:45
  • 10Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 11:15

      Vara IBK P 2010 (hemma) P09


      13:15
    • 15:00

      Skälby IBK (hemma) JAS (H)


      17:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Bemanning Herrmatch hemma F09

    • 09:00

      IBK Elfhög P15 (hemma) P15


      11:00
    • 09:30

      IBK Vänersborg P11 (borta) P11 (2011)


      11:30
    • 10:00

      Fröjereds IBF P15 lag 1 (borta) P15


      12:00
    • 11:00

      Bemanning Dammatch 11/2 P15


      14:00
    • 11:15

      IBK Elfhög P13 Lag 2 (hemma) P2013


      13:15
    • 12:00

      Wårgårda IBK (hemma) Dam A


      14:00
    • 13:00

      IBK Elfhög P13 Lag 1 (hemma) P12


      15:00
    • 15:00

      IBF Norrköping (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      A-lagsmatch P09


      17:00
    • 15:00

      Bemanning Herrmatch hemma F07


      17:00
    • 15:30

      Match mot Skövde P11 (2011)


      17:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning P2013


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam A


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:15
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Träning P08


      20:30
  • 16Fre
    • 19:30

      IBK Tygriket 99 Damer (borta) Dam A


      21:30
  • 17Lör
    • 11:30

      Poolspel Lag Röd Hemma P14


      14:30
    • 13:00

      Bergs IK (borta) Herr A


      15:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 11:00

      Träningsmatcher mot Vara P12


      13:00
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad/Ungdom (borta) JAS (H)


      14:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Träning P08


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 10:00

      Wårgårda IBK P07/08 (borta) P08


      12:00
    • 13:00

      Sandareds IBS 06/07/08 (hemma) F07


      15:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Vara IBK P 2013 Svart (borta) P2013


      12:00
    • 10:00

      Sävens BK P/F 14/15 (borta) P15


      12:00
    • 11:00

      Wårgårda IBK P14/15 (1) (hemma) P15


      13:00
    • 12:00

      Fröjereds IBF Dam (hemma) Dam A


      14:00
    • 12:00

      Två kronas match P09


      17:00
    • 15:00

      IBF Örebro (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      A-lagsmatch P09


      17:00
    • 15:00

      Herrlaget match F14


      17:00
    • 17:30

      Fröjereds IBF Herrjunior (hemma) Juniorlag


      19:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Träning P08


      20:30