Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK Vakant
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hallstahammars SK FK Vakant.
Vakant
Följ oss för uppdateringar
Vet inte längre vad man skall skriva, vi gör en av våra bästa förstahalvlekar på länge, mycket bra start men fina kombinationer i speluppbyggnaden, men tyvärr 2-0 efter 10 min och uppförsbacke! Vi kan skylla på otur, domarn eller vad som helst, men det är vi som missar öppna lägen och i dag bjuder vi på minst två mål, tyvärr! Får vi bort dessa små misstagen så vinner vi en sådan här match! Men med dåligt självförtroende blir det lite ängsligt i tex avslutssituationer!
Vi möter alldeles för bra lag för att vara ängsliga och osäkra, det straffar sig tyvärr för hårt!
Men vi kämpar och sliter och är i denna matchen värda så mycket mer, vi spelar stundtals väldigt bra och jag är supernöjd med allas prestation! Lider med er grabbar och vi tar nya tag till nästa helg!
För vi kämpar på, som HSK!
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera