Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs Basket U16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Höganäs Basket U16.
U16
Följ oss för uppdateringar
Hej!
På söndag har Johan, Liam, Lucas föräldrar erbjudit sig att fixa fikaförsäljning till matchen. Hoppas det blir uppskattat och att vi får in en liten slant till klubben.
Jag har skapat en separat WhatsApp grupp för att koordinera detta. Hör av er om ni vill vara med i den.
U14 laget spelar match innan oss kl 12 så Lucas föräldrar tänkte starta redan då.
Vi har sista matchen för terminen sön 14 dec och det är välkommet med fika även då .
Svedala har precis meddelat att de inte får ihop lag imorgon pga sjukdom.
RapporteraMen vi kör på med träningsmatch ändå mot och med Motionsgänget som ställer upp och spelar med/mot oss. Vi kör på med fikaförsäljning också så kom och heja & fika!
Det yngre laget U15 spelar innan oss så vi ser till att det det blir en trevlig söndag i hallen! Vi har samling som redan bestämt kl 12 och startar matchen ca 12:30.
Rapportera