Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS A-LAG HERR
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hönö IS A-LAG HERR.
A-LAG HERR
Följ oss för uppdateringar
Det var nog det bästa jag har hört från dig någonsin Aje... :)
Jag instämmer helt och hållet, det är bättre (och känns bättre) om vi kan spela om våran plats till DIV V!
/Fis på Tynnered, skjutet och Argo
C-laget tränar inomhus på Hönö ikväll! 18-19.00! Den som vill dränka sina sorger i fotboll är välkommen!
Rapportera
Jag har ett förslag på regel ändring:
Man får max lämna 1st WO per sesong o den får bara användas innan semester uppehållet.
För det verkar ju som alla lagen som inte tycker de e kul med fotboll o inte har något o spela för hellre skiter i det i slutet av sesongen.
styrse slår GFF med 3-1.
Hej alla glada :)
Får ju säga att detta börjar att likna parrodi nu. Men jag tycker att vi skall visa alla tjötte lagen som försöker att mygla eller vad det nu e o spela varje match vi kan o ösa in mål o vinna serien. Och därefter så kan ingen komma o säga till oss att vi inte förtjänar det eller att vi har fått massa poäng på WO. Jag tror o hoppas inte varken vi eller GFF skulle tycka att det är roligt att serien avgörs på alla WO utan att den som vinner har spelat till sig sina poäng eller mål!
Sedan till nästa år så vill jag bara säga till alla dessa lagen som håller på att lämna WO hela tiden... Det finns en 7 manna korp serie som ni kan va me i istället.
Styrse vinner i morgon!
Vi e hönö biter i hop o spelar matcherna så har vi ryggen fri.
Heja Hönö o Styrsö
Tjoho, detta är ju verkligen toppen..
Man lägger om och planerar reser m.m. efter när matcher är lagda..
Blir det match på måndag missar jag den och då saknas det väl bara att pusher flyttas till lördag eller nått så ja missar den med..
Förjävla tråkigt..
Helt jävla sjukt att vi skall behöva spela på måndag och möta ett bättre Argo. Hönö skall tydligen rätta sig efter alla andra i den här serien.
RapporteraNä nu är jag arggggg. Jag tycker att vi åker till Påvelund o gabbar till GFF. Dra dom i pesse ränna för fannnnn. Vad tycker rooligans om det här.
Rapportera
Ajje, gick du inte ut skolan?
RapporteraParrodi?
Styrse?