Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS A-LAG HERR
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hönö IS A-LAG HERR.
A-LAG HERR
Följ oss för uppdateringar
4/1 Ytterby: Vi ställer upp med ett lag(10-11 spelare). Går vi vidare från gruppen väntar slutspel ett par dagar senare.
17/1 Hönös egna cup där vi ställer upp med två lag, viktigt att man avsätter denna dagen då vi behöver mellan 20-22 spelare för att kunna ställa upp med två lag. Mer info om cupen kommer till helgen, Vi har bjudit in ett antal lag som delas upp i två grupper med efterföljande slutspel och placeringsmatcher.
30/1-1/2:Gustavs Cup. Även här ställer vi upp med minst två lag.
Så för allas väl: Försök att så snart som möjligt boka upp dessa viktiga datum så att vi på bästa sätt kan representera Hönö IS.
Det som står i IFK Björkös gästbok stämmer angående Bäcklund, förövrigt har vi inga kommentarer.
Angående Tell, så mår min granne Kim alldeles förträffligt! Nyförlovad och lyckligt gravid som hon är.
GOD JUL!
Enligt Björkös gästbol så är Bäckis osäker på klubbval nästa år. Det ända som är säkert är väl att han återigen spelar med HÖNÖ, eller???
Hur är det med Thell?
I morse upplevde jag filmen "Offside", på Heinövallen, på riktigt! Duncan Miller sov i klubbstugan i natt! Det mina vänner är fanimej stort!! :)
Hej på er... Idag finns det möjlighet att komma och spela fotboll i Heinöhallen mellan 16-17....
Ses där!!!
God Jul Pöjka!
Rapportera