Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF F-08/09
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hällbybrunns IF F-08/09.
F-08/09
Följ oss för uppdateringarHej, fick någon med sig en extra mössa(med mustascher på) hem från Tunahallen idag? Linus Hagström i P09 saknar sin, vi hade träningsmatch efter er träning/Pernilla 070-282 1010
RapporteraHej, det gick inte att avboka träning på laget.se. Amanda kom inte idag som ni märkte och hon kommer inte heller imorgon.fortsatt trevlig helg!
RapporteraHej på er! Jag tänkte köra passet ute med tjejerna idag. Jag vet att det är med kort varsel så om inte alla hinner läsa informationen och har rätt kläder med sig så är vi självklart inne men kan ni så ta på er träningskläder för uteträning samt vantar! Vi ses om några timmar 👌Malin/du&pepp
RapporteraMaja S är fortfarande ej helt ok. Hostig så hon får avstå morgondagens uteträning för att istället kunna vara helt kurant till helgens träningar.
Rapportera
Hej! Meja har ont i halsen och kan inte komma och träna idag. Missade att meddela det för reningen igår, var osäkert in i det sista hur hon mådde. Ledsen för det. Ha en bra söndag!
Rapportera