Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 2Tor
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 12:30

      Träningsmatch Rydaholm/Alvesta - Glimma J18


      16:00
    • 16:00

      Sölvesborgs IK (hemma) A-lag


      18:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 17:45

      Träning A-lag


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 9Tor
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
  • 10Fre
    • 17:30

      Träningsmatch Glimma - Rydaholm/Alvesta J18


      21:15
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 16:00

      Jonstorp Hockey (hemma) A-lag


      17:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
      Glimma ishall
      Anteckning: Is
  • 16Tor
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Osby Cup C1


      19:00
    • 11:30

      Träningsmatch Värnamo A-Pojkar


      14:00
    • 15:00

      Helsingborgs HC (hemma) A-lag


      18:00
  • 19Sön
    • 10:15

      Träningsmatch Halmstad -Glimma J18


      14:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:00

      Sölvesborgs IK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
  • 23Tor
    • 17:15

      Träningsmatch Glimma - Halmstad J18


      21:00
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning C1


      18:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
  • 25Lör
    • Heldag

      Cup Tyringe C2

    • 12:00

      Träningsmatch borta Skillingaryd A-Pojkar


      14:00
    • 15:00

      Helsingborgs HC (borta) A-lag


      18:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Cup Tyringe C2

    • 10:45

      Träningsmatch Kallinge/Ronneby - Glimma J18


      14:00
    • 11:30

      Träningsmatch Skillingaryd Hemma A-Pojkar


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch mot KIK C1


      15:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:00

      Olofströms IK (borta) A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30