Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch Kallinge/Ronneby J18


      21:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 17:00

      IK Pantern (hemma) A-lag


      19:00
    • 18:30

      Jonstorp Hockey (borta) C2


      19:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:15

      Helsingborg HC Ungdom (borta) A-lag


      21:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
    • 19:30

      Kristianstads IK (borta) J18


      21:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 10:30

      IK Pantern (hemma) C2


      11:30
    • 17:00

      Ronneby IK (hemma) A-lag


      19:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:15

      Träning C1


      20:30
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Pojkar


      21:15
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 19:00

      Halmstad Ravens HK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Osby IK (hemma) J18


      21:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning D2


      12:00
    • 12:30

      Träning D1


      13:30
    • 13:30

      Helsingborgs HC (borta) C2


      14:30
    • 17:30

      Tyringe SoSS (borta) J18


      19:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 19:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Pojkar


      21:15
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Frosta HC (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning C2


      17:30
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      IF Malmö Redhawks (hemma) C2


      13:00
    • 17:15

      Pantern Oldbys (borta) Glimma-Stars


      18:15
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 17:40

      Träning D1


      19:30
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:55

      Fotografering C1


      19:55
    • 19:15

      Fotografering A-Pojkar


      20:00
    • 19:45

      Fotografering J18


      20:15
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning D1


      17:50
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:50

      Träning C1


      18:40
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Kristianstads IK (hemma) J18


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 10:00

      Helsingborg HC (hemma) D1


      13:00
    • 11:00

      Halmstad Hammers HC UTV (borta) J18


      13:00
    • 13:00

      Rögle BK (borta) C2


      15:00
    • 16:00

      IK Pantern (borta) A-lag


      18:00
    • 17:00

      Åstorp Mean Machines (hemma) Glimma-Stars


      19:00