Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Helsingborg HC Ungdom (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Osby IK (borta) J18


      21:30
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:30

      Tyringe SoSS (hemma) J18


      13:30
    • 16:00

      Ronneby IK (borta) A-lag


      18:00
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Halmstad Ravens HK (hemma) A-lag


      21:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning D2


      13:00
    • 10:00

      Tyringe SOSS (borta) D2


      12:55
    • 11:00

      Åstorp Grizzlys Hockey (hemma) C2


      13:00
    • 11:00

      DIÖ Hockey (borta) HS/HS Tjej/Skridskoskolan


      13:00
    • 16:00

      Åstorps IK (borta) A-lag


      18:00
    • 16:10

      Osby IK (borta) C1


      18:10
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:00

      Kiosk A-Lag A-Pojkar


      21:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Frosta HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Åstorp/Jonstorp (hemma) J18


      13:00
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
      Trollarinken Glimåkra
      Samlingstid: 16:50
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:00

      IK Pantern (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning Glimma-Stars


      21:45
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:15

      Osby IK (borta) C2


      12:00
    • 16:00

      Halmstad (borta) J18


      18:00
    • 17:00

      IK Pantern (hemma) A-lag


      19:00
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15