Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falköpings AIK Handboll P13 (Födda 2012)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Falköpings AIK Handboll P13 (Födda 2012).
P13 (Födda 2012)
Följ oss för uppdateringar
Ikväll kommer det mycket info, men så blir det när det är mycket roligt på gång!
Jag har lagt upp matcherna och lagindelningen för Skadevi i dokument här på laget. Där står det vilket lag man tillhör plus vilken match/matcher man spelar med det andra laget. Inser att det står fel tider på de två första matcherna på fredagen, den första matchen spelas kl 10:00 och nästa kl 10:30. Vi kör en gemensam samling för alla spelare kl 8:40 vid Odenhallen på fredag. Samlingstid de andra dagarna tar vi när vi är där.
Vi hoppas på en känsla av att vi är ett lag på Skadevi trots att vi har med två lag. Vi hoppas att man vill titta på båda lagens matcher så gott det går, men förstår att man tex inte kommer tidigare/åker hem senare på lördagen.
Hoppas och tror att vi får en rolig cup i Skövde!
| Träning | 2 jan, 15:00 |
| Hallbybollen | 4 jan, 11:00 |
| Träning | 7 jan, 20:00 |
| IF Hallby HK Vit (borta) | 10 jan, 11:15 |
| Eksjö BK (borta) | 10 jan, 12:30 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera