Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 11:00

      IFK Kalmar (borta) F-10


      13:00
    • 14:00

      Tingsryd United FC (borta) P-11


      16:00
    • 16:00

      Färjestadens GOIF (borta) P-09


      18:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Pool-spel Färjestaden F-16


      13:00
    • 09:30

      Träning P-17


      10:45
    • 11:00

      Lindsdals IF gul (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:30
    • 12:00

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) F-13


      14:00
    • 14:30

      Ingelstads IK/Nöbbele BK (borta) F-12


      16:30
    • 14:30

      Johansfors IF (hemma) P-13


      16:30
    • 16:30

      Kalmar FF vit (hemma) P-13


      18:30
    • 17:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF (borta) Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Tingsryd United FC B (borta) Dam


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 18:00

      Konga SK 7-m (hemma) P-11


      20:00
    • 19:00

      Hossmo BK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      RMIF/SSG/FGOIF (hemma) P-09


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning F-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 7Fre
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:30

      Träning P-17


      10:45
    • 10:00

      IFK Kalmar blå (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Hovmantorp GoIF (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:30
    • 13:00

      Räppe GOIF (hemma) P-10


      15:00
    • 13:30

      IFK Kalmar vit (hemma) F-14/15


      15:30
    • 14:00

      Träning F-12


      15:15
    • 15:15

      Kalmar Södra IF vit (borta) P-13


      17:15
    • 16:00

      Timmernabbens IF (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Rosenfors IK (borta) F-13


      18:00
    • 16:30

      Rockneby IK (borta) P-14


      18:30
    • 17:00

      IFK Karlshamn B (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:00

      Alsterbro IF (hemma) Herr


      21:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Pukebergs BK (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
      simhallsplanen
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 19:00

      Ingelstads IK (9-m) (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Räppe GOIF (hemma) Herr


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 14Fre
    • 18:30

      Kalmar Södra IF 2 (borta) P-09


      20:30
  • 15Lör
    • 11:00

      Lindsdals IF 2 (hemma) F-12


      13:00
    • 14:00

      Hovshaga AIF 1 (borta) P-10


      16:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Träning P-17


      10:45
    • 12:00

      Hossmo BK vit (hemma) P-14


      14:00
    • 14:30

      Sandsbro Allmänna IK vit (hemma) P-13


      16:30
    • 15:00

      Rödsle BK gul (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Mörbylånga GOIF 7-m (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Hossmo BK vit (hemma) P-13


      18:30
    • 16:30

      Madesjö IF blå (hemma) F-13


      18:30
    • 17:00

      Växjö BK B (borta) Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 17Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      IF Linné (9-m) (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Ljungbyholms GoIF (borta) Herr


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Madesjö IF 1 (borta) F-12


      19:30
    • 18:00

      Sjöstaden DFF Karlskrona (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Färjestadens GOIF vit (borta) F-14/15


      20:00
    • 18:00

      Smedby Boll O IK (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      Hovmantorp GoIF (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      TUFF komb (hemma) P-14


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Hovmantorp GoIF (hemma) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Kalmar Södra IF 1 (hemma) P-09


      21:00
  • 20Tor
    • 13:00

      Träning P-08


      14:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Ronneby BK (borta) Dam


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Nybro IF (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:45

      Räppe GOIF (borta) P-13


      20:45
    • 19:00

      IFK Berga 2 (hemma) P-09


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Hovshaga AIF B (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Trekantens IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Växjö Norra IF 1 (hemma) P-10


      21:00
  • 27Tor
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 13:00

      Skadevi Cup P-08


      00:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup P-08

    • Heldag

      Skadevi cup F-12

    • 19:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF grön (borta) P-13


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup P-08

    • Heldag

      Skadevi cup F-12

    • 10:00

      Hossmo BK röd 7-m (borta) F-14/15


      12:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup P-08


      17:00
    • Heldag

      Skadevi cup F-12

    • 12:30

      Färjestadens GOIF (borta) F-13


      14:30
    • 14:00

      Färjestadens GoIF (borta) Herr


      16:00
    • 17:00

      Westbo United DFF (hemma) Dam


      19:00