Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 11:00

      Östers IF blå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      Träning P-15


      13:00
    • 12:00

      Flerohopps GoIF (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      Lessebo GOIF hemma P-10


      14:00
    • 15:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK röd (borta) F-13


      17:00
    • 15:30

      Kalmar Södra IF 2 (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Växjö BK B (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Madesjö IF (borta) F-10


      18:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:15

      Träning P-10


      17:45
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:15

      Hossmo BK (borta) F-07/08/09


      20:15
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-07/08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 6Fre
    • 15:00

      Träning P-10


      16:45
  • 7Lör
    • 13:00

      Ramdala IF (hemma) Dam


      15:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Nybro IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-15


      13:00
    • 12:30

      IFK Kalmar (borta) F-07/08/09


      14:30
    • 14:30

      Träning PF-17


      15:30
    • 15:00

      Hovmantorp Goif borta P-10


      16:00
    • 16:00

      Ronneby BK (hemma) Dam


      18:00
  • 9Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07/08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning P-10


      17:45
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 19:00

      Alvesta GIF 1 (borta) F-07/08/09


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-07/08/09


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
  • 13Fre
    • 15:00

      Träning P-10


      16:45
  • 14Lör
    • 14:00

      Älmhults IF (borta) Dam


      16:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Egnahems BK svart (hemma) P-11


      10:30
    • 10:30

      Växjö BK gul (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:30

      Träning P-15


      13:00
    • 11:30

      IF Hallby FK lag 1 (borta) P-11


      12:30
    • 13:00

      Sandsbro AIK (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
    • 14:00

      Växjö Norra lag 1 (borta) P-11


      15:00
    • 14:30

      Träning PF-17


      15:30
  • 16Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning P-10


      17:45
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 20Fre
    • 15:00

      Träning P-10


      16:45
    • 18:00

      Ungdomsgala F-10


      20:30
    • 18:00

      Ungdomsgalan P-13


      20:30
    • 18:00

      Ungdomsgala P-09


      20:30
    • 18:00

      Ungdomsgala F-12


      20:30
  • 21Lör
    • 10:00

      Poolspel P-14


      15:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-15


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
    • 14:30

      Träning PF-17


      15:30
  • 23Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      20:45
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 20:45

      Träning Herr


      22:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
  • 28Lör
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
  • 29Sön
    • 13:30

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:30

      Träning F-10


      15:30
    • 14:30

      Träning PF-17


      15:30
    • 15:00

      Träning Dam


      17:00
    • 15:30

      Säsongsavslutning F-10


      19:30
  • 30Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
  • 31Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00