Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

Juli 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.26
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
    • 18:00

      Tingsryd United FC (hemma) F-07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Nöbbele BK (borta) Herr


      21:00
  • 2Fre
    • 10:40

      Maj FC (hemma) P-06/07


      11:25
    • 13:10

      FK Karlskrona (borta) P-06/07


      13:55
    • 15:40

      Kristianstad FC:1 (borta) P-06/07


      16:25
    • 18:10

      IFK Lidingö (hemma) P-06/07


      18:55
  • 3Lör
    • 10:40

      Ifö Bromölla IF:2 (hemma) P-06/07


      11:30
    • 12:20

      IFK Lidingö (hemma) P-06/07


      13:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (borta) Dam


      16:00
  • 4Sön
    • 13:00

      Rottne IF (borta) P-09


      14:00
    • 15:00

      Växjö BK 9-m (borta) F-06


      17:00
  • 5Mån
    v.27
    • 18:00

      Orrefors IF (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Alstermo IF (borta) P-06/07


      20:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.28
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.29
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 21Ons
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 22Tor
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
      Emmaboda IP
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 26Mån
    v.30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
  • 29Tor
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 14:00

      Eskilsminne IF (hemma) Dam


      16:00