Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Tingsryd United FC (hemma) Dam


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 6Tor
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Åseda IF (borta) Herr


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:30

      Träning P-06/07


      12:00
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
      Lindåsvallen - Reservytan
    • 17:00

      Kristianopels GoIF (borta) Dam


      19:00
  • 10Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Vederslöv-Dänn.IF (hemma) Herr


      21:00
  • 13Tor
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 13:00

      Runsten-Möckleby IF (hemma) Dam


      15:00
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 14:00

      IFK Värnamo (hemma) Dam


      16:00
  • 16Sön
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 16:00

      RBK/IFKO (hemma) Dam


      18:00
    • 16:30

      Ramdala IF (hemma) Dam


      18:30
  • 17Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Uppdrag "Städa Sverige" F-09/10


      20:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 19:00

      Vislanda IF (borta) Herr


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 21Fre
    • 19:00

      Nättraby GoIF (hemma) Dam


      21:00
  • 22Lör
    • 12:00

      IFK Borgholm komb (borta) F-09/10


      14:00
    • 14:00

      Rottne IF (borta) Herr


      16:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Lessebo GOIF 1 (borta) P-08


      02:00
    • 11:00

      Kalmar FF vit (hemma) P/F-11


      12:00
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Läckeby GOIF (hemma) F-09/10


      17:00
    • 17:00

      Växjö BK B (borta) Dam


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 28Fre
    • 19:00

      Alvesta United FK (hemma) Herr


      21:00
  • 29Lör
    • 13:00

      Lindsdals IF (borta) F-09/10


      15:00
    • 14:00

      Hittarps IK (borta) Dam


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Johansfors IF (borta) P/F-11


      12:00
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Mönsterås GOIF (hemma) F-09/10


      17:00
    • 15:00

      Braås GOIF 7-m (borta) P-08


      17:00
    • 17:00

      Jämjö GoIF (borta) Dam


      19:00
  • 31Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00