Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Poolspel F-12


      14:00
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 14:00

      Trelleborgs FF (borta) Dam


      16:00
    • 16:00

      Furuby IF (borta) Herr


      18:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Växjö Norra (hemma) P-06/07


      13:00
    • 16:00

      IFK Grimslöv (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
  • 4Mån
    v.40
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:45
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning F-09/10


      20:00
  • 9Lör
    • 11:30

      Hittarps IK (borta) Dam


      13:30
  • 10Sön
    • 16:00

      Hovmantorp GoIF (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
      Emmaboda IP
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Nian cup F09 F-09/10


      17:00
    • 14:00

      Hammenhögs IF (borta) Dam


      16:00
  • 17Sön
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
  • 18Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 14:00

      Laholms FK (hemma) Dam


      16:00
  • 24Sön
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 14:00

      Halmstads BK (borta) Dam


      16:00
  • 31Sön