Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Domsjö IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:30

      Träning F06 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 9 mot 9


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      20:45
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08 9 mot 9


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning P07 9 mot 9


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Extrahäften P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning F06 Svartvallen


      20:45
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      BK Örnen P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Högakusten (borta) P-05


      12:30
    • 12:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Arnäs IF 2 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
    • 14:00

      Härnösands SK (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:15

      Domsjö IF F07 - Själevads IK F07 Svartvallen


      16:15
    • 14:30

      Själevads IK F07 (hemma) F-07


      16:30
  • 6Sön
    • 10:00

      Match F-09 Domsjö-Själevad Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Match Domsjö - Själevad F-09


      12:00
    • 10:00

      Modo FF 1 (borta) P-11


      11:00
    • 11:00

      Hägglunds 1 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Remsle UIF FF (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Kubbe-Norrfläke (borta) Herrlag


      13:00
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 12:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Gide Älvdal (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Arnäs IF Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Match F12 Matchplan 5 mot 5


      13:30
    • 13:00

      Hägglunds 2 (borta) P-10


      14:15
    • 14:00

      Arnäs IF Blå (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Sollefteå GIF 08 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Match F06 Svartvallen


      16:00
    • 14:00

      Sandviks IK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Bik Sportklubb F06 (hemma) F-06


      16:00
    • 15:30

      P11 DIF2-Hägglunds2 Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 15:30

      Hägglunds IoFK 2 (hemma) P-11


      16:30
    • 16:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 17:00

      Matcher F-11 Matchplan 5 mot 5


      19:30
    • 17:00

      Hägglunds IoFK 2 (hemma) F-11


      18:00
    • 18:00

      Anundsjö (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      Själevad 2 (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 - Själevad 1 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:15

      BK Örnen 4 (borta) F-12


      19:15
  • 7Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:15
    • 18:30

      Träning P08 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      19:45
  • 8Tis
    • 00:00

      Sista betaldag Dreamstarhäften hösten P-07


      00:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F06 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Moelven (borta) F-10


      19:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      20:45
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Avslutning (Tider kommer senare) P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P08 9 mot 9


      19:30
  • 10Tor
    • Heldag

      Sista dag betalning - Dreamstarhäften F-06

    • Heldag

      Sista dag betalning - Dreamstarhäften F-08

    • 16:30

      Bad!! F-10


      19:00
    • 16:45

      Träning F-05


      17:45
    • 16:45

      Träning F-05 Svartvallen


      17:45
    • 17:00

      Träning P07 9 mot 9


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Själevads IK 2 (borta) Damlag


      19:45
    • 18:00

      Deadline kallelse Öppen tema träning ÅFF P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning F06 Svartvallen


      20:45
  • 11Fre
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Själevads IK F 08 (borta) F-08


      20:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Själevads IK F06 Grön (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Själevads IK (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö IF (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Sidensjö IK (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
    • 13:30

      Fotbollsavslutning F-10 F-10


      17:00
    • 14:00

      Sollefteå GIF FF/Långsele AIF (borta) P-05


      16:00
  • 13Sön
    • 10:15

      Själevads IK P07 (borta) P-07


      12:15
    • 11:30

      Modo FF lag 1 (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Lagjobb i Gullänget P-05


      17:00
    • 12:00

      Lagjobb P-05


      16:00
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 12:00

      Arnäs IF F-05 (borta) F-05


      14:00
    • 12:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      14:30
    • 12:30

      Arnäs IF F-07 (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      Modo FF lag 2 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Match Sidensjö - Domsjö F-09


      16:00
    • 14:30

      Själevads IK (borta) P-10


      15:30
    • 14:30

      Hägglunds 3 (borta) P-10


      15:45
    • 15:00

      BK Örnen vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      17:00
    • 15:30

      P11 Dif2-Hägglunds2 Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - Kb65 Svartvallen


      18:00
    • 16:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P06 (hemma) P-06


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning F-07 9 mot 9


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:45

      BK Örnen F 06 (hemma) F-06


      19:45
    • 17:45

      Match F06 Svartvallen


      19:30
    • 18:00

      Träningmatch P08 9 mot 9


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:45

      Träning F-05


      19:45
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 18:00

      Gideaälvdal UF (borta) F-08


      20:00
      Norbergsvallen
      Serie: Division 5 flickor norra
      Anteckning: Samling i Björna 17.30. Vi försöker ordna samåkning. Jenny o Björn har platser i bilen men minst en till behövs som kan köra.
      Resultat och referat
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P08 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Bollsta IK P 05/07 (borta) P-06


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 19:00

      Tematräning ÅFF (endast föranmälda) P-05


      20:30
  • 19Lör
    • 11:00

      Sollefteå GIF FF Lag vit (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Anundsjö IF (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
    • 14:00

      Clemensnäs IF/RIF (hemma) Damlag


      16:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Match P07 Domsjö-Anundsjö Svartvallen


      12:00
    • 10:30

      Köpmanholmen Bjästa FF (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Anundsjö IF (hemma) P-07


      12:30
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 12:00

      Själevad/Moelven F03/04/05 (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF - Remsle F07 Röd Svartvallen


      16:00
    • 14:00

      Match F-09 Domsjö-Arnäs 2 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Match Domsjö - Arnäs 2 F-09


      16:00
    • 14:30

      Remsle UIF FF F07 Röd (hemma) F-07


      16:30
    • 15:30

      Avslutning p10 P-10


      18:00
    • 16:00

      Arnäs IF (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      17:45
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Träning F-05


      19:45
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      17:45
    • 16:45

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen P07 Blå (borta) P-07


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:15

      Hägglunds IoFK P04/05 (borta) P-05


      21:15
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Match F06 Svartvallen


      12:00
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Själevads IK (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Hörnsjö IF (borta) Damlag


      16:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons