Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Domsjö IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 00:00

      Dreamstarhäften hösten 2020 P-07


      00:00
    • 10:00

      Själevads IK F06 Grön (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Match F06 Svartvallen


      12:00
    • 12:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      BK Örnen blå (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
    • 14:00

      Frånö Lag 1 (borta) Herrlag


      15:00
    • 16:00

      Heffnerklubban (borta) Damlag


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Match P07 Domsjö-Björna Svartvallen


      12:00
    • 10:00

      Match F-09 Domsjö-Arnäs 1 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Match Domsjö - Arnäs 1 F-09


      12:00
    • 10:00

      Arnäs IF Gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Björna IF P 06-09 (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Moelvens FC (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Arnäs IF P-06 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Arnäs 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      KB65 FF (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Hägglunds IoFK (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Modo (hemma) F-12


      15:00
    • 14:00

      Matcher F12 Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 15:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-05


      17:00
    • 15:30

      BK Örnen 3 (hemma) F-12


      16:30
    • 16:00

      Mellansel IF (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Match F07 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:15
    • 17:00

      Matcher F-11 Matchplan 5 mot 5


      19:30
    • 17:00

      Själevads IK 1 (hemma) F-11


      18:00
    • 17:00

      Sidensjö IK Mix (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Hägglunds 3 (borta) P-12


      18:00
    • 18:00

      Modo FF (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      DREAMSTARHÄFTEN P-12


      19:00
    • 18:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:30

      BK Örnen F08 vit (hemma) F-08


      20:30
  • 3Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:45

      Träning F-05


      21:15
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Dreamstars häften hösten F-09


      19:00
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:00

      Prutat och klart häften P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Match BK Örnen - Domsjö F-09


      21:00
    • 19:00

      Långsele/Forsmo (borta) F-05


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Dreamstarhäften F-06

    • Heldag

      Dreamstahäften F-08

    • 18:00

      Hägglunds IoFK F07/08 (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Anundsjö IF 2 (hemma) Herrlag


      20:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen F 06 (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Arnäs IF Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Hägglunds 1 (hemma) P-10


      11:15
    • 10:30

      Match P07 Domsjö-Bik Svartvallen


      13:00
    • 11:00

      Bik Sportklubb P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Remsle UIF FF F07 Blå (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Arnäs IF 2 (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Modo (borta) F-12


      15:00
    • 16:00

      Gideälvdal (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - Hägglunds Svartvallen


      18:00
    • 16:00

      Match Domsjö F-10 - Gideälvdal Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Hägglunds IoFK P05/06 (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Själevads IK 1 (borta) F-11


      18:00
    • 18:00

      Själevads IK 2 (borta) F-11


      19:00
    • 18:00

      Modo FF lag 1 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Dreamstarhäften F-07


      19:00
    • 18:00

      Match Själevad - Domsjö F-09


      20:00
    • 18:15

      Träning herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
  • 10Mån
    v.33
    • Heldag

      Football camp 2020 F-06

    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:00

      Träning F06 9 mot 9


      19:30
    • 18:00

      Prutat och klart häften P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Dreamstarhäften F-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning DAM Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Arnäs Lag 2 (hemma) Herrlag


      20:00
    • 19:45

      Träning F-05


      21:15
  • 11Tis
    • Heldag

      Football camp 2020 F-06

    • Heldag

      Dreamstarhäften höst P-13

    • 15:00

      Dreamstar P-11


      16:00
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Dreamstarhäften P-09


      19:00
    • 18:00

      Dreamstarhäfte P-09


      19:00
    • 18:00

      Bemanning herrmatch bollkalle P-07


      21:00
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Bollsta IK (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 12Ons
    • Heldag

      Football camp 2020 F-06

    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Härnösands SK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:30

      Mariehem SK (borta) Damlag


      21:30
  • 13Tor
    • Heldag

      Football camp 2020 F-06

    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning P07 9 mot 9


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (borta) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Match Domsjö - Sidensjö F-09


      20:30
    • 18:30

      Match F-09 Domsjö-Sidensjö Matchplan 7 mot 7


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      F06 Svartvallen


      21:00
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 19:45

      Träning F-07


      21:15
  • 14Fre
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 19:00

      Högakusten (borta) P-05


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      BK Örnen 1 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Husum (borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      BK Örnen 2 (borta) P-11


      12:00
    • 12:30

      Bollsta IK (hemma) F-07


      14:30
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.34
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Anundsjö IF (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Själevad IK (borta) Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:45

      Träning F-05


      21:15
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:30
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Sammandrag P-13


      18:55
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Dreamstar-häften F-13


      19:00
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Nätra GIF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:15

      Sammandrag Moelvserien F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Sammandrag Moelvserien F-13


      19:00
    • 18:00

      Husum (borta) F-12


      19:00
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Match P07 Domsjö-Sollefteå Svartvallen


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Sidensjö (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Sollefteå GIF FF (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P07 9 mot 9


      18:30
    • 17:15

      Sammandrag Moelvserien F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      ÅFF Tema träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Sammandrag Moelvserien F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Remsle UIF FF (hemma) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Hägglunds IoFK (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Kramfors (borta) Herrlag


      20:00
    • 19:30

      F06 Svartvallen


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
  • 21Fre
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Match F06 Svartvallen


      20:00
    • 18:30

      IFK Nyland (hemma) F-06


      20:30
    • 18:30

      BK Örnen (borta) P-08


      20:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Köpmanholmen Bjästa FF (borta) P-09


      12:30
    • 11:15

      Bik Sportklubb 1 (borta) F-07


      13:15
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 12:00

      Arnäs IF F-05 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:30

      Match Arnäs 1 - Domsjö F-09


      14:30
    • 14:00

      Match F07 9 mot 9


      18:00
    • 15:00

      P11 DIF2-BK Örnen 2 Matchplan 5 mot 5


      16:30
    • 15:00

      Själevad (borta) F-12


      16:00
    • 15:00

      BK Örnen 2 (hemma) P-11


      16:00
    • 16:00

      BK örnen (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      Moelvens FC (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:30

      P11 DIF1-Hägglunds 1 Matchplan 5 mot 5


      18:00
    • 16:30

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) P-11


      17:30
    • 17:30

      Sollefteå GIF FF (hemma) P-06


      19:30
    • 17:30

      Match P-06 Domsjö - Sollefteå Svartvallen


      19:30
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 - KB 65 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Match F-11 Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      KB 65 (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) F-11


      19:00
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Sektionsmöte Fotbollssektionen


      20:30
  • 24Mån
    v.35
    • 00:00

      Sista betaldag lagavgift 40 % P-07


      00:00
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:45

      Träning F-05


      21:15
  • 25Tis
    • Heldag

      Sista dagen - lagavgift! F-06

    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Lagaktivitet Fjälludden F-07


      21:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Hämta häften F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:00

      Bollkalle, cafeteria o insläpp herrlagsmatch P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Ramviks IF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Målvakter 9 mot 9


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P07 9 mot 9


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:15

      Träningsmatch F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Moelvens FC P05/07 (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Kramfors/Frånö (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      F06 Svartvallen


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
  • 28Fre
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:30

      BK Örnen F08 blå (borta) F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 29Lör
    • 11:00

      Arnäs if (borta) F-11


      12:00
    • 12:00

      Arnäs IF 1 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 13:00

      Träning Herrlag


      14:15
    • 13:00

      Flurkmarks IK/Ersmarks IK (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Träning Herr Svartvallen


      14:15
    • 13:00

      Bollflicka F-08


      15:00
    • 17:00

      Kramfors-Alliansen P05 (hemma) P-05


      19:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Match P07 Domsjö-Höga Kusten Svartvallen


      12:00
    • 10:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 10:00

      Själevad/Moelven F03/04/05 (borta) F-05


      12:00
    • 10:00

      Arnäs 1 (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Anundsjö IF (hemma) P-10


      11:00
    • 10:30

      Höga Kusten (hemma) P-07


      12:30
    • 11:15

      Arnäs 2 (borta) P-12


      12:15
    • 12:00

      Moelvens FC (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning Damlag


      17:00
    • 13:00

      Härnösands SK (borta) F-06


      15:00
    • 13:00

      Husum IF (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Hägglunds 1 (borta) F-10


      15:00
    • 14:00

      BK Örnen 4 (hemma) F-12


      15:00
    • 14:00

      Match F-09 Domsjö-Bk Örnen Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Moffe BK P06-Grön (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Matcher F12 Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 14:00

      Match Domsjö BK Örnen F-09


      16:00
    • 15:30

      BK Örnen 3 (hemma) F-12


      16:30
    • 15:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-11


      16:30
    • 15:30

      BK Örnen blå (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Domsjö IF F07 - Moelven F06-08 Svartvallen


      18:00
    • 16:30

      Moelvens FC F 06-08 (hemma) F-07


      18:30
    • 16:30

      Hägglunds IoFK 2 (borta) P-11


      17:30
    • 17:00

      P11 Dif2-BK Örnen2 Matchplan 5 mot 5


      18:30
    • 17:30

      Anundsjö (borta) F-11


      18:30
    • 18:00

      Mellansel IF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:30

      P11 Dif1-Hägglunds1 Matchplan 5 mot 5


      20:00
  • 31Mån
    v.36
    • 16:30

      F-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Fortsättningsserien Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Sista dag att betala rabatthäften och beting P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F06 9 mot 9


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15