Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:45

      Träning F-06


      21:00
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Sammandrag Moelvserien F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Sammandrag Moelvserien F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Sammandrag Moelvserien F-13


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Sammandrag Moelvserien F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning F-06


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Duk svartvallen plockas bort Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:30
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 19:45

      Träning F06 Svartvallen


      21:15
  • 5Fre
    • 17:15

      Sammandrag P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 09:00

      P-12 lag 1 och 2 Matchplan 5 mot 5


      12:00
    • 09:00

      Själevads 1 (hemma) P-12


      10:00
    • 10:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Match P07-KB FF Skjutvallen


      12:00
    • 10:00

      Match Domsjö P07-KB P07 Svartvallen


      12:00
    • 10:30

      Modo (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Moelvens FC (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hägglunds IoFK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Po08 Knattevallen (grus)


      14:00
    • 12:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:15

      Arnäs IF 1 (borta) P-11


      13:15
    • 12:30

      Match Arnäs 1 - Domsjö F-09


      14:30
    • 13:00

      Sollefteå GIF FF Lag vit (borta) P-05


      15:00
    • 13:45

      Arnäs IF 2 (borta) P-11


      14:45
    • 14:00

      KB65 (hemma) F-12


      15:00
    • 14:00

      Träning F-05


      16:00
    • 14:00

      Match Domsjö F12 Matchplan 5 mot 5


      15:30
    • 14:00

      Arnäs IF 1 (borta) P-09


      16:00
    • 14:30

      Själevads IK (borta) P-10


      15:45
    • 14:30

      Hägglunds 2 (borta) P-10


      15:15
    • 16:00

      MODO (borta) F-10


      17:30
    • 16:00

      BK Örnen F08 blå (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match F07 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      BK Örnen P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Match F07 Skjutvallen


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Knattevallen (grus)


      18:00
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - BK Örnen Svartvallen


      18:00
    • 16:30

      Arnäs IF F-07 (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK 2 (borta) F-11


      18:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) F-11


      19:00
    • 18:00

      Gideälvdal UF F 04-06 (borta) F-06


      20:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning F-05


      21:00
    • 19:45

      Träning F-06


      21:00
  • 9Tis
    • Heldag

      Lagavgift F-06

    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Moelvens FC P05/07 (borta) P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:00
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
    • 19:45

      Träning P-05


      21:15
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Match F07 9 mot 9


      20:00
    • 18:15

      Match F-07 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Hägglunds IoFK F0708 (hemma) F-07


      20:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Match F07 Skjutvallen


      20:00
    • 19:00

      Arnäs IF F-05 (borta) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:45

      Träning F-06


      21:15
    • 19:45

      Träning F-06 Svartvallen


      21:00
    • 20:00

      Träning F-07


      21:15
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Själevads IK (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 10:30

      BK Örnen (borta) P-08


      12:30
    • 11:30

      Arnäs IF 2 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:30

      P11 Dif2-Arnäs 2 Matchplan 5 mot 5


      13:00
    • 12:00

      BK Örnen F05 (9 mot 9) (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Match F-07 Svartvallen


      14:00
    • 12:30

      BK Örnen F07 (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Arnäs IF 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      P11 DIF1 -Arnäs1 Matchplan 5 mot 5


      14:30
    • 13:00

      BK Örnen P06 (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Match F-09 Domsjö-Bk Örnen Knattevallen (grus)


      16:00
    • 14:00

      Match F-05 Svartvallen


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK P04/05 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Match F-09 Domsjö-Bk Örnen Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Match Domsjö - BK Örnen F-09


      16:00
    • 15:00

      Hägglunds 2 (borta) P-12


      16:00
    • 16:00

      Hägglunds 1 (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Modo FF lag 2 (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Match F07 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      Bik Sportklubb (borta) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Match F07 Skjutvallen


      18:00
    • 16:15

      Gide Älvdal (borta) F-12


      17:15
    • 17:00

      Matcher F-11 Matchplan 5 mot 5


      19:30
    • 17:00

      Hägglunds IoFK 2 (hemma) F-11


      18:00
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:30
    • 18:00

      Mellansel (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      BK örnen (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 - Mellansel Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 - Mellansel Knattevallen (grus)


      20:00
    • 18:00

      Match F06 Skjutvallen


      20:00
    • 18:00

      Match F06 Svartvallen


      20:00
    • 18:00

      Kramfors Alliansen (borta) Damlag


      20:00
    • 18:15

      Arnäs IF 2 (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Arnäs IF F06 (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      BK Örnen P 07 (borta) P-07


      21:00
  • 15Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      KB65 (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Remsle UIF FF (borta) F-05


      21:00
  • 16Tis
    • Heldag

      New Body P-05

    • 00:00

      Bemanning bilbingo P-07


      00:00
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Bollkalle, (insläpp och cafeteria?) P-06


      21:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F05 Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Modo FF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:15
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Sidensjö IK P07 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      19:15
    • 18:00

      Match Domsjö P07-Sidensjö Svartvallen


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Sektionsmöte Fotbollssektionen


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      BK Örnen 1 (borta) P-10


      20:45
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Hägglunds 2 (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      Modo FF 1 (borta) P-11


      11:00
    • 11:00

      Hägglunds 1 (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      Modo FF lag 1 (borta) P-08


      13:00
    • 12:30

      BK Örnen vit (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Hägglunds 3 (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      P-12 lag 1 och 2 Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 15:00

      Hägglunds 2 (hemma) P-12


      16:00
    • 15:30

      Modo FF (borta) F-11


      16:30
    • 16:00

      Själevads IK F 08 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match F07 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Knattevallen (grus)


      18:00
    • 16:00

      Match F07 Skjutvallen


      18:00
    • 17:00

      Umeå Södra DFF (borta) Damlag


      19:00
    • 17:00

      BK örnen (borta) F-11


      18:00
    • 17:30

      Modo FF 2 (borta) P-11


      18:30
    • 18:00

      Arnäs IF Blå (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
  • 22Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Arnäs 1 (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 - Arnäs 1 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träningsmatch Moelven F-07 F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Nätra GIF 2 (hemma) Herrlag


      20:00
    • 19:00

      IFK Nyland (borta) F-06


      21:00
  • 23Tis
    • Heldag

      Sista dagen - lagavgift! F-06

    • 00:00

      Sista betaldag lagavgift 60 % P-07


      00:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:30
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Match Domsjö - Själevad F-09


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Match Domsjö F-09 - Själevad Matchplan 7 mot 7


      19:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Anundsjö IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Bollkalle P-08


      21:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05 Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Molidens IK (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:15
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P07 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch! P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 25Tor
    • Heldag

      Sista dag för inbet av lagbeting P-09

    • 09:00

      Hemlig sommarpresent till tjejerna i F-10 F-10


      10:00
    • 13:00

      Träning F-05


      14:30
    • 13:00

      Träning F-05 Svartvallen


      14:30
    • 16:45

      Träning P-06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Bollflicka F-06


      21:00
    • 19:00

      Umeå IK FF 2 (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F06 Svartvallen


      21:15
  • 26Fre
    • 18:00

      Match F06 Svartvallen


      20:00
    • 18:00

      Härnösands SK (hemma) F-06


      20:00
    • 18:30

      Anundsjö IF (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen P05 (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Mellansel (hemma) Herrlag


      20:00
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P05 Svartvallen


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Sidensjö IK Lag 2 (hemma) Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Högakusten (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P06 (borta) P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:15
    • 19:45

      Träning F-05


      21:15
    • 19:45

      Träning DAM Svartvallen


      21:15
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:30
      Domsjö IP - Blåvallen
      Samlingsinformation: Ombytt och klar
      Samlingstid: 16:30
      Anteckning: Plantid 16.45 - 18.15
    • 16:45

      Träning F06 Svartvallen


      18:15
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Bemanning herrmatch, bollkalle P-07


      21:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F07 9 mot 9


      19:30
    • 19:00

      Husums IF (borta) F-07


      21:00
    • 19:00

      Nätra GIF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Arnäs IF F-05 (hemma) F-05


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:15
    • 19:45

      Träning P05 Svartvallen


      21:15