Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Djurgårdens IF FF.
DIF Ungdom, dam och futsal
Följ oss för uppdateringarHannah-Stiftungs Cup 2019, Tyskland PA16
Karlbergs BK vit 2 (hemma) P2011-4
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2007-7
Djurgårdens IF FF 7 (borta) P2011-7
Karlbergs BK vit 2 (hemma) P2010-5
Essinge IK 1 (borta) F2009-2
Åkersberga BK Grön (borta) P2007-9
IFK Lidingö FK 10 (hemma) P2007-5
Danderyds SK FF 4 (borta) P2010-8
Skå IK & Bygdegård Grön (borta) P2011-13
Djurgårdens IF FF 1 (borta) P2009-1
Årsta FF 3 (borta) P2008-7
IF Brommapojkarna 2 (borta) P2009-2
Huddinge IF 52 (hemma) P2009-4
Gröndals IK 1 (borta) P2006-7
Vasalunds IF S Svart (borta) P2011-13
Hammarby IF FF 3 grön (borta) P2007-2
IF Brommapojkarna (borta) P2007-11
IF Brommapojkarna (borta) P2007-2
Segeltorps IF (hemma) P2008-1
Träning P18-3
Karlbergs BK vit (borta) P2009-4
Djurgårdens IF FF 6 (borta) P2009-6
Seriematch P13-1B PA17
IFK Lidingö FK 19 (borta) P2011-8
Match P2011-5
Träning P2007-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2011-13
Träning P2011-4
Träning P2011-10
Träning P2011-11
Träning P2011-7
Träning P2011-5
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning F2009-2
Träning P2009-6
Träning PA16
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-7
Träning F2010-5
Träning P2010-11
Träning P2010-5
Träning P2007-3
Träning P2011-8
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P2010-13
Träning P2010-8
Träning F2010-6
Träning F2007
Träning P2008-4
Träning P2008-8
Träning PA17
Träning P18-3
Träning P2009-2
Träning P2008-2
Atletisk träning P2007-11
Träning P2012-4
Träning P2012-6
Träning P2012-8
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-14
Träning P2012-16
Träning P2008-5
Träning PA16
Träning P2009-10
Träning PA17
Träning P2007-5
Träning P2006-4
Träning P2007-7
Träning HJ-1
Öppen Träning F2010-5
Träning P2006-7
Träning P2007-9
Träning Damjunior
Föräldramöte P10-4 P2010-13
Träning Damjunior
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2009-2
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning P2012-9
Träning P2012-3
Träning P2012-7
Träning P2012-13
Träning F2012-3
Träning P2010-11
Träning P2007-2
Träning P2007-3
Träning P2007-11
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P18-3
Träning P2011-7
Träning P2011-13
Träning P2008-4
Träning P2009-6
Träning P2010-5
Träning PA17
Träning P2010-8
Träning P2007-7
Träning PA16
Träning P2006-7
Träning P2009-2
Träning P2008-2
Träning P2009-1
Träning F2007
Träning F2009-2
Träning P2008-1
Träning P2007-2
Träning P2011-8
Träning P2008-8
Träning PA17
Träning P2008-7
Träning F2010-5
Träning Damjunior
Träning P2011-4
Träning F2010-6
Träning PA16
Träning P2007-5
Träning P2007-9
Träning P2007-11
Träning P2008-5
Träning P2009-10
Träning HJ-1
Träning P2006-4
Träning P2011-10
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-13
Öppen träning alt. 1 F2009-2
Träning P2007-5
Träning P2009-4
Öppen träning P2008-4
Öppen träning alt. 2 F2009-2
Träning P2011-5
Djurgårdens IF FF 19 (borta) P2011-13
Revansch mot SPFF P2010-6
Täby FK 1 (hemma) P18-3
Träning P2011-11
IFK Lidingö FK 14 blå (hemma) P2009-3
IFK Stocksund 3 (hemma) P2011-12
Djurgårdens IF FF 13 (borta) P2011-13
Djurgårdens IF FF 1 (borta) Damjunior
Karlbergs BK gul 2 (borta) P2010-5
Ekerö IK 2:Blå (borta) P2011-10
Karlbergs BK 2 (hemma) F2010-6
Träningsläger P2009-4
Gröndals IK 1 (hemma) F2010-5
Ursvik IK vit (hemma) P2006-7
Kista SC KFUM BLÅ (borta) P2010-13
IK Frej Täby FK Gul (borta) P2011-11
Sundbybergs IK Röd (borta) P2008-5
Sollentuna FK 10 (borta) P2009-3
Åkersberga BK Gul (borta) P2007-3
Espanyol Academy IF Blå (hemma) P2008-2
IK Hephata (borta) P2008-8
Grillning P2011-10
IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) F2007
Norrtulls SK (borta) P2009-4
AIK FF 7 (borta) P2007-2
AIK FF (borta) P2007-11
Team Camp P2009-10
Vasalunds IF A (borta) P2009-1
Karlbergs BK (hemma) P2007-11
Kungsängens IF 2 (hemma) P2008-4
Sankt Erikscupen P2009-10
Täby FK 62 (hemma) P2007-9
Sollentuna FK 6 (borta) HJ-1
IFK Lidingö FK 7 vit (hemma) P2007-3
IFK Lidingö FK 51 (hemma) P2010-8
Gröndals IK Blå (borta) F2007
Team Camp P2009-10
Täby FK 34 (borta) P2010-5
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2011-8
Bollstanäs SK 1 Grön (borta) P2011-11
Bollstanäs SK 2 Grön (borta) P2010-13
Sundbybergs IK Vit (hemma) P2010-6
AIK FF 8 (borta) P2007-9
Essinge IK 1 (borta) P2008-4
Vasastans BK 1 (borta) P2008-1
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P2006-7
IF Brommapojkarna 29 (borta) P2009-2
Djurgårdens IF FF 8 (borta) HJ-1
Årsta FF 1 (hemma) F2009-2
FC Djursholm Vit 2 (borta) P2010-6
Sundbybergs IK Vit (hemma) F2009-2
IK Frej-Fotboll (hemma) P2008-2
FC Djursholm Vit 1 (borta) P2010-10
Träningsmatch Bele Barkarby P2009-1
Norrtulls SK 2 (borta) P2006-4
IF Brommapojkarna 21 (borta) P2007-5
Träningsmatch P2010-8
IF Brommapojkarna (hemma) P2007-11
Träningsmatch - Hammarby 09-20 P2009-2
IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P2011-7
Spånga IS FK 9 (hemma) P2009-4
Match P2011-5
IFK Lidingö FK 18 blå (hemma) P2011-4
Träning P18-3
Djurgårdens IF FF 14 (borta) P2009-6
Träning P2007-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2011-13
Träning P2011-4
Träning P2011-10
Träning P2011-11
Träning P2011-12
Träning P2011-7
Träning P2011-5
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning F2009-2
Träning P2009-6
Träning PA16
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-7
Träning F2010-5
Träning P2010-11
Träning P2010-5
Träning P2007-3
Träning P2011-8
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P2010-13
Träning P2010-8
Träning F2010-6
Träning F2007
Träning P2008-4
Träning P2008-8
Träning PA17
Träning P18-3
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2012-4
Träning P2012-6
Träning P2012-8
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-14
Träning P2012-16
Träning P2008-5
Träning PA16
Träning P2009-10
Träning PA17
Träning P2006-4
Träning P2007-5
Träning P2007-7
Träning HJ-1
Öppen Träning F2010-5
Träning P2006-7
Träning P2007-9
Träning Damjunior
Träning Damjunior
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning P2012-9
Träning P2012-3
Träning P2012-7
Träning P2012-13
Träning F2012-3
Träning P2009-2
Träning P2010-11
Träning P2007-2
Träning P2007-3
Träning P2007-11
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P18-3
Träning P2011-7
Träning P2011-13
Träning PA17
Träning P2008-4
Träning P2009-6
Träning P2010-5
Träning P2010-8
Träning P2007-7
Träning P2010-9
Träning PA16
AIK FF 5 (borta) P2010-13
Träning P2006-7
Madrid Football Cup 2019 PA17
Träning P2009-2
Träning P2008-2
Träning P2009-1
Träning F2007
Träning F2009-2
Träning P2008-1
Träning P2007-2
Träning P2011-8
Träning P2008-8
Träning P2008-7
Atletisk träning P2007-11
Träning F2010-5
Träning Damjunior
Träning P2011-4
Träning F2010-6
Träning PA16
Träning P2007-5
Träning P2007-9
Träning P2007-11
Träning P2008-5
Träning P2009-10
Träning HJ-1
Träning P2006-4
Madrid Football Cup 2019 PA17
Träning P2011-10
Träning P2011-12
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-13
Öppen träning alt. 1 F2009-2
Öppen träning F2009-2
Träning P2009-4
Öppen träning P2008-4
Träning P2011-5
Match mot Hanviken P2009-1
Träning P2011-11
AIK FF 5 (hemma) P2011-4
Karlbergs BK grön 1 (borta) P2009-3
Madrid Football Cup 2019 PA17
IFK Lidingö FK 4 blå (hemma) F2007
Älvsjö AIK FF Svart 3 (borta) P2011-13
Träning P2009-4
Bollstanäs SK 3 Gul (borta) P2010-8
DIF dagen P2007-2
Djurgårdens IF FF 3 (borta) HJ-1
Enebybergs IF 2 (borta) P2010-8
Djurgårdsdagen P2008-4
IF Brommapojkarna 8 (borta) F2007
Ekerö IK Gul (borta) F2009-2
IF Brommapojkarna 5 (hemma) P2008-1
IF Brommapojkarna (hemma) P2007-11
IF Brommapojkarna (hemma) P2007-2
Hammarby IF FF 2 grön (borta) P2006-7
Träning P2010-9
FC Djursholm Röd 2 (hemma) P2010-13
IFK Stocksund 3 (hemma) P2007-9
IFK Haninge (hemma) P2008-2
Enebybergs IF 5 (hemma) P2010-10
Pizza och häng i Sollentuna F2009-2
Högalids IF 2 (borta) P2009-6
AIK FF 8 (hemma) P2007-3
AIK FF 3 (hemma) P2010-5
Råsunda IS Vit (borta) P2011-10
Karlbergs BK gul 1 (borta) P2011-12
DIF-dagen P2012-3
DIF-Dagen P2012-4
DIF-Dagen P2012-6
DIF-Dagen P2012-7
Hammarby IF FF HFS (hemma) P2006-4
Sollentuna FK 1 (borta) F2009-2
Täby FK 52 (hemma) P2010-6
AIK FF 9 (hemma) P2008-4
Råsunda IS Blå (borta) P2011-7
Rotebro IS FF 2 (borta) P18-3
Hammarby IF FF (borta) P2007-11
DIF-Dagen P2012-8
DIF-Dagen P2012-9
DIF-Dagen P2012-10
DIF-Dagen P2012-12
DIF-Dagen P2012-13
DIF-Dagen P2012-14
DIF-Dagen P2012-16
DIF-Dagen F2012-3
Reymersholms IK 5 (borta) P2008-7
IFK Lidingö FK 9 röd (hemma) P2008-5
Hammarby IF FF 25 grön (borta) P2009-4
Vasalunds IF United 1 (borta) P2007-9
IFK Viksjö 4 (hemma) P2008-8
Norrtulls SK (hemma) P2007-5
Apollon Solna FK (borta) F2010-5
IFK Lidingö FK 2 blå (borta) P2007-2
Tyresö FF 1 (borta) Damjunior
Madrid Football Cup 2019 PA17
Sankt Erikscupen P2009-10
MATCH INSTÄLLD P2011-4
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2007-7
Match P2011-5
Träningsmatch mot Värtan 9 manna F2007
Vasastans BK (hemma) P2008-1
Värtans IK Rosa (hemma) P2010-5
Djurgårdens IF (hemma) P2006-7
Träningsmatch Vega FC P2009-2
IFK Bergshamra (borta) F2010-6
Matchvärdar DIF - IF Limhamn Bunkeflo Damjunior
Vendelsö IK 2 (hemma) P2009-4
Ursvik IK Blå2 (hemma) P2010-6
Djurgårdens IF FF 2 (borta) P2009-2
Vasalunds IF Järvaröd (borta) P2011-8
DIF - LB07 (Damallsvenskan) F2009-2
Träning P2008-2
Bele Barkarby FF 2 (borta) P2008-4
Enebybergs IF 1 (hemma) P2011-11
Vasalunds IF U (hemma) P2009-3
AIK FF 1 (borta) P2011-7
Träning P18-3
Djurgårdens IF FF 6 (borta) P2009-6
Täby United FC 4 (hemma) P18-3
Madrid Football Cup 2019 PA17
Träning P2007-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2011-13
Träning P2011-4
Träning P2011-10
Träning P2011-11
Träning P2011-12
Träning P2011-7
Träning P2011-5
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning F2009-2
Träning P2009-6
Träning PA16
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-7
Matchknattar (11st) DIF-Helsingborg P2010-13
Träning F2010-5
Träning P2010-11
Träning P2010-5
Träning P2007-3
Träning P2011-8
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P2010-8
Djurgårdens IF - Helsingborg P2009-4
Träning F2010-6
Träning F2007
Träning P2008-4
Träning P2008-8
Avstämning tränare och föräldrar F2009-2
Teori HJ-1
DIF-Helsingborg P2010-13
Träning P18-3
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2012-4
Träning P2012-6
Träning P2012-8
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-14
Träning P2012-16
Föräldramöte P2008-2
Träning P2008-5
Träning PA16
Träning P2009-10
Träning P2007-5
Träning P2006-4
Träning P2007-7
Träning P2010-13
Öppen Träning F2010-5
Träning P2006-7
Ängby IF 2 (borta) HJ-1
Träning P2007-9
Rönninge Salem Fotboll 1 (borta) Damjunior
Oktoberpokalen Djursholms FC P2009-6
Träning Damjunior
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning P2012-9
Träning P2012-3
Träning P2012-7
Träning P2012-13
Träning F2012-3
Träning P2009-2
Löpskolning P2009-1
Träning P2010-11
Träning P2007-2
Träning P2007-3
Träning P2007-11
Träning P2010-10
Träning P18-3
Åldersgruppmöten för alla ledare F2009-2
Åldersgruppträff P2006-7
Träning P2011-7
Träning P2011-13
Åldersgruppsträff P2009-3
Träning PA17
Träning P2008-4
Träning P2009-6
Träning P2010-5
Träning P2010-8
Träning P2007-7
Träning P2010-9
Träning PA16
Träning P2006-7
Träning P2009-2
Träning P2008-2
Träning P2009-1
Träning F2007
Träning F2009-2
Träning P2008-1
Träning P2007-2
Träning P2011-8
Träning P2008-8
Träning P2008-7
Träning F2010-5
Träning Damjunior
Träning P2011-4
Träning F2010-6
Träning PA16
Träning P2007-5
Träning P2007-9
Föräldrarmöte P2009-4
Träning P2008-5
Träning P2009-10
Träning HJ-1
FK Bromma Grön (borta) P2011-13
Träning P2006-4
Matchcamp Göteborg PA16
Träning P2011-10
Träning P2011-12
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-13
Öppen träning alt. 1 F2009-2
Öppen träning F2009-2
Träning P2009-4
Öppen träning P2008-4
Match P2011-5
Träning P2010-13
Träning P2011-11
Djurgårdens IF FF 13 (borta) P2011-13
MATCH INSTÄLLD P2011-4
Djurgårdens IF FF 14 (borta) P2009-6
Matchcamp Göteborg PA16
Norrtulls SK blå 2 (borta) P2010-6
Stureby SK Blå (borta) P2009-4
Enebybergs IF 3 (hemma) F2010-6
IFK Lidingö FK 15 blå (borta) P2010-13
IF Brommapojkarna 9 (hemma) F2010-5
IFK Lidingö FK 11 vit (borta) P2010-5
Järla IF FK Svart (borta) HJ-1
Norrtulls SK svart 1 (borta) P2010-10
Värtans IK (borta) F2009-2
Nockebyhovs IF 2 (borta) F2007
Viggbyholms IK FF Vit (borta) P2008-8
IF Brommapojkarna 4 (borta) P2009-3
IFK Sollentuna 1 (borta) P2008-1
IF Brommapojkarna 15 (hemma) P2008-2
Nacka FC (borta) P2009-2
Match IFK Sollentuna P2009-1
IFK Stocksund 06A (hemma) P2006-7
Träning P2010-9
Viggbyholms IK FF Grön (borta) P2010-6
AIK FF 11 (hemma) P2010-8
Träning PA17
IF Brommapojkarna 17 (borta) P2007-3
Viggbyholms IK FF Röd (borta) P2011-11
Match P2011-5
Bollstanäs SK 2 Gul (borta) P2009-6
FC Järfälla 2 (borta) P18-3
Stockholms IF Midia (hemma) P2008-4
Sankt Erikscupen P2009-10
Karlbergs BK Röd 1 (hemma) P2006-7
Bollstanäs SK Grön 1 (hemma) P2007-9
Bällsta FF 4 (hemma) P2010-8
Ekerö IK 1:Gul (borta) P2007-7
Stuvsta IF P07 (hemma) P2008-1
Stockholms IF Midia (hemma) P2010-13
Essinge IK 1 (hemma) F2007
IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2007-2
Djurgårdens IF FF 1 (borta) Damjunior
IFK Stocksund 6 (borta) P2010-5
Vasalunds IF (hemma) P2007-11
IF Brommapojkarna 26 (hemma) P2009-4
Djurgårdens IF FF 7 (borta) P2011-7
IFK Vaxholm :2 vit (hemma) P2007-3
FC Djursholm Vit 1 (hemma) P2011-12
Segeltorps IF (borta) P2008-2
Vasalunds IF Svart (hemma) F2009-2
Gröndals IK 1 (hemma) F2009-2
FC Vantör (borta) P2007-11
Seriematch mot AIK P2009-1
IF Brommapojkarna (borta) P2007-2
Hässelby SK FF röd 1 (hemma) P2009-4
Karlbergs BK Grön 3 (borta) P2008-5
Tyresö FF 2 (borta) Damjunior
Träningsmatch mot Värmdö F2010-6
Danderyds SK FF 2 (borta) P2007-9
IFK Lidingö FK P08-1 (hemma) P2008-1
Ängby IF 1 (borta) HJ-1
Träningsmatch mot Boo FF 9 manna F2007
Djurgården P08-3 (hemma) P2008-4
Träningsmatch mot NSK (7 manna) P2010-6
Träning P18-3
AIK FF 8 (hemma) P2009-3
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2011-8
Ursvik IK 6 (hemma) P2011-10
Träning P2007-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2011-13
Träning P2011-4
Träning P2011-10
Träning P2011-11
Träning P2011-12
Träning P2011-7
Träning P2011-5
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning F2009-2
Träning P2009-6
Träning PA16
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-7
Träning PA17
Träning F2010-5
Träning P2010-11
Träning P2010-5
Träning P2007-3
Träning P2011-8
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P2010-13
Träning P2010-8
Träning F2010-6
Träning F2007
Träning P2008-4
Träning P2008-8
Träning P18-3
Träning P2009-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Inmarsch Tele2 samt se A-lags match P2007-2
Träning P2012-4
Träning P2012-6
Träning P2012-8
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-14
Träning P2012-16
Träning P2008-5
Träning PA16
DIF-Falkenberg P2007-3
Inmarsch 2019 P2010-10
Inmarsch Dif-Falkenberg HJ-1
Träning P2007-5
Träning P2007-7
Allsvenskan: DIF-Falkenberg P2011-10
Årets DIF Inmarsch på Tele2 F2010-5
Inmarsch Tele2 Arena P2008-1
Årlig inmarsch + DIF - Falkenberg P2010-5
Inmarsch Tele2 P2010-11
Inmarsch P2009-3
Årets "INMARSCH" DIF-Falkenberg P2008-4
DIF-Falkenberg P2010-13
Inmarsch och DIF-Falkenberg P2011-12
DIF-March P2009-4
Inmarsch 2019 P2006-7
Ungdomsmarschen P2009-2
DIF - Falkenberg P2011-8
Årlig inmarsch Damjunior
Inmarsch DIF-Falkenberg P2009-1
Årlig inmarsch F2009-2
Match på Tele 2 P2006-4
DIF - Falkenberg PA17
Träning P2006-7
Träning P2007-9
DIF-Falkenberg P2011-7
DIF-Falkenberg P2009-10
Träning Damjunior
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2009-1
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning P2012-9
Träning P2012-3
Träning P2012-7
Träning P2012-13
Träning F2012-3
Träning P2009-2
Löpskolning P2009-1
Träning P2010-11
Träning P2007-2
Träning P2007-3
Träning P2007-11
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P18-3
Träning PA17
Träning P2011-7
Träning P2011-13
Träning P2008-4
Träning P2009-6
Träning P2010-5
Träning P2010-8
Träning P2007-7
Träning P2010-9
Träning PA16
Träning P2006-7
Träning P2009-2
Träning F2007
Träning F2009-2
Träning P2011-8
Träning P2008-8
Träning P2008-7
Träning PA17
Träning F2010-5
Träning Damjunior
Träning P2011-4
Träning F2010-6
Träning PA16
Träning P2007-5
Träning P2007-9
Träning P2008-5
Träning P2009-10
Träning HJ-1
Träning P2006-4
Träning P2011-10
Träning P2011-12
Träning P2012-10
Träning P2012-12
Träning P2012-13
Öppen träning F2009-2
Öppen träning P2008-4
Sankt Erikscupen P2009-10
Träning P2011-5
Djurgårdens IF FF 19 (borta) P2011-13
IFK Lidingö FK (hemma) P2008-2
Träning P2011-11
Täby FK FA (borta) P2009-1
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2011-8
Hammarby IF FF 24 vit (borta) P2009-6
Kista SC KFUM VIT (borta) P2010-5
FC Djursholm vit (hemma) F2010-6
Djurgårdens IF FF 3 (borta) HJ-1
Träning P2009-4
Norrtulls SK 2 (hemma) F2010-5
Kista SC KFUM BLÅ (borta) P2011-13
IF Brommapojkarna 3 (hemma) F2007
Djurgårdens IF FF 8 (borta) HJ-1
IFK Vaxholm Blå 2 (borta) P2011-11
Träning P2010-9
Sanktan Match PA17
IFK Lidingö FK 3 röd (borta) F2007
Sollentuna FK 7 (hemma) P2007-9
IFK Lidingö FK 12 vit (hemma) P2010-6
Enebybergs IF 2 (borta) P2011-12
Sollentuna FK 2 (hemma) P2007-3
Bele Barkarby FF 4 (hemma) P2008-1
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 (borta) P2008-7
Ekerö IK 2 (hemma) P2006-4
Ursvik IK 3 (borta) P2007-2
Ursvik IK (borta) P2007-11
Norrtulls SK vit 1 (hemma) P2008-4
IFK Lidingö FK 12 röd (borta) P2010-13
Match P2011-5
Träningsmatcher P2012-4
Apollon Solna FK (borta) P2011-7
IFK Lidingö FK 15 blå (hemma) P2010-8
Spånga IS FK 9 (borta) P2008-4
Ekerö IK 2:Blå (hemma) P2008-5
Reymersholms IK 1 (borta) F2009-2
Norrtulls SK svart 1 (hemma) P2010-8
Enskede IK (borta) Damjunior
IFK Lidingö FK 11 blå (borta) P2010-13
Norrtulls SK vit 1 (hemma) P2011-4
IFK Vaxholm Vit 2 (borta) P2011-11
FC Järfälla Grön (hemma) P2008-8
IF Brommapojkarna 6 (borta) F2009-2
Enskede IK Blå 1 (borta) P2006-7
Vårby Gård IF (hemma) P2007-11
Träning F2010-5
Djurgårdens IF FF 2 (borta) P2009-2
Djurgårdens IF FF 8 (borta) P2007-7
Täby United FC Grön (borta) P2007-3
Danderyds SK FF 1 (hemma) P2010-5
Spånga IS FK 2 (borta) P18-3
AIK FF 6 (hemma) P2009-3
AIK FF 2 (hemma) P2010-6
Boo FF 12 (borta) P2008-2
Sollentuna FK 11 (borta) P2007-2
Hammarby IF FF 12 grön (hemma) P2009-4
Sollentuna FK 18 (borta) P2007-9
IFK Lidingö FK 16 (borta) P2010-10
Norrtulls SK svart (borta) P2009-3
Hammarby IF FF 3 (borta) Damjunior
Djurgårdens IF FF 1 (borta) P2009-1
Djurgårdens IF FF 18 (borta) P2011-7
IFK Lidingö FK 12 (borta) P2011-10
Avslutningsmiddag S:t Erikscupen P2009-3
Årsta FF 1 (hemma) P2007-5
Träning P18-3
Djurgårdens IF FF 6 (borta) P2009-6
Match P2011-5
Träning P2007-2
Träning P2007-11
Träning P2008-2
Träning P2008-1
Träning P2011-13
Träning P2011-4
Träning P2011-10
Träning P2011-11
Träning P2011-12
Träning P2011-7
Träning P2011-5
Träning P2009-3
Träning P2009-4
Träning F2009-2
Träning P2009-6
Träning PA16
Träning P2009-2
Träning P2009-1
Träning P2008-7
Träning PA17
Träning F2010-5
Träning P2010-11
Träning P2007-3
Träning P2011-8
Träning P2010-6
Träning P2010-10
Träning P2010-13
Träning P2010-8
Träning F2010-6
Träning F2007
Träning P2008-4
Träning P2008-8
Träning P18-3
https://www.laget.se/DIF
Välj aktiviteter
https://www.laget.se/DIF
September 2019