Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Clemensnäs HC
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      IF Björklöven 2 (hemma) Dam


      21:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning J20


      10:15
    • 10:30

      Träning U13


      11:45
    • 10:30

      Träning U12


      11:45
    • 11:00

      Malå IF (borta) U14


      13:00
    • 11:00

      Munksund-Skuthamns SK (hemma) F12-F14


      13:30
    • 11:30

      Åsele/Hoting (borta) U16


      13:45
    • 12:00

      Sunderby SK (hemma) U15


      14:30
    • 13:30

      Träning F12-F14


      14:45
    • 14:30

      Sammandrag U10 (clemens ansv) U10


      16:30
    • 15:00

      Östersunds IK (hemma) J18


      17:00
    • 16:00

      Kalix HC (hemma) Herr


      18:00
    • 17:00

      Storumans IK (borta) U16


      19:15
  • 3Sön
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 10:00

      Sammandrag U10 U10


      11:15
    • 10:30

      Burträsk HC (hemma) U14


      12:30
    • 10:30

      Sammandrag U11 U11


      12:55
    • 12:15

      IF Sundsvall Hockey (hemma) J18


      14:15
    • 12:15

      IF Björklöven (hemma) U13


      14:00
    • 12:30

      Sammandrag Lag 1 U9


      14:30
    • 12:30

      Sammandrag Lag 3 U9


      15:30
    • 15:00

      Sammandrag Lag 2 U9


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag 3/12 - Burträsk F 9


      17:00
    • 16:00

      Kiruna IF (hemma) Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 18:45

      Träning U15


      19:45
  • 4Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning J18


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:15

      Träning F12-F14


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 16:30

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U12


      17:15
    • 17:35

      Träning U12


      18:30
    • 17:35

      Träning U13


      18:30
    • 17:45

      Träning Herr


      18:30
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      IF Björklöven (hemma) J18


      21:30
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
  • 6Ons
    • 12:00

      Pappersleverans U13


      19:00
    • 12:00

      Pappersutlämning 6-7/12 U15


      00:00
    • 12:00

      Hämtning av papper U12


      19:00
    • 12:00

      Pappersutlämning U14


      19:00
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:00

      Bodens HF (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Träningsmatch i innebandy mot CIF F10 F12-F14


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 7Tor
    • 00:00

      Pappersutlämning 6-7/12 U15


      19:00
    • 12:00

      Hämtning av papper U12


      19:00
    • 12:00

      Pappersleverans U13


      19:00
    • 12:00

      Pappersutlämning U14


      19:00
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Rögle J18


      19:00
    • 17:30

      Visitering Skellefteå AIK - Rögle J20


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Wingerli Cup Lycksele U11

    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 10:30

      Träning J20


      11:30
    • 11:00

      M/G Arvidsjaur (borta) U14


      13:00
    • 12:00

      Träning Dam


      13:00
    • 12:00

      Träning U13


      13:15
    • 12:00

      Träning U12


      13:15
    • 13:15

      Träning Dam


      14:30
    • 13:45

      Visitering Skellefteå AIK - Malmö J20


      15:15
    • 14:00

      Bodens HF (hemma) J18


      16:00
    • 14:45

      Luleå Hockey (borta) U15


      17:15
  • 10Sön
    • 08:30

      LF-ligan U9


      12:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:30

      Träning U15


      10:50
    • 10:00

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U13


      12:00
    • 10:00

      Luleå HF 2 (hemma) F12-F14


      12:00
    • 10:00

      Malmbergets AIF (borta) F12-F14


      12:00
    • 10:00

      Luleå HF 1 (hemma) F12-F14


      12:00
    • 10:00

      Munksund-Skuthamns SK 1 (borta) F12-F14


      12:00
    • 11:00

      Luleå HF (borta) J18


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag i Vännäs U12


      17:00
    • 11:45

      Träning U10


      12:45
    • 11:45

      Träning U11


      12:45
    • 13:15

      Träning U15


      14:30
    • 16:00

      Vännäs HC (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Brunflo IK (borta) Dam


      18:00
    • 18:45

      Clemensnäs HC U12 (hemma) F12-F14


      19:45
    • 18:45

      Match U13


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 11Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Fys/Snöskottning U16


      20:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Paketinslagning Fronta J18


      20:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning F12-F14


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U13


      20:00
    • 19:15

      Björklöven/Teg/Vännäs (borta) U16


      21:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning J20


      10:00
    • 09:40

      Sammandrag i Umeå U12


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag Lag 1 U9


      12:30
    • 10:00

      Sammandrag 16/12 - Boliden F 9


      12:30
    • 10:15

      Träning J18


      11:15
    • 11:00

      Sammandrag U10 U10


      13:00
    • 11:30

      Träning U16


      12:45
    • 11:30

      Träning J18


      12:45
    • 13:00

      Boliden FFI (borta) U14


      14:00
    • 13:00

      Sammandrag U10 U10


      14:30
    • 13:00

      Träning U11


      14:15
    • 14:30

      Träning U13


      15:45
    • 16:00

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U15


      18:30
  • 17Sön
    • 08:40

      Match TKH 16


      14:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:30

      Träning U15


      10:50
    • 10:00

      Munksund-Skuthamns SK (hemma) F12-F14


      13:00
    • 11:45

      Boliden FFI (hemma) U14


      13:45
    • 12:00

      Sammandrag Lag 3 U9


      15:00
    • 13:30

      Träning J18


      14:30
    • 14:30

      Kiruna IF (borta) J20


      16:30
    • 14:45

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U13


      16:15
    • 15:00

      Sammandrag Lag 2 U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Dam


      17:15
    • 17:45

      Träning F12-F14


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam


      19:15
    • 18:00

      Intresseförfrågan Tjejliga i Piteå 13/1 F 9


      19:00
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
  • 18Mån
    v.51
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 17:35

      Träning U12


      18:25
    • 17:35

      Träning U13


      18:25
    • 18:00

      Träning J20


      19:00
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 18:40

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning Dam


      20:15
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:15
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning U15


      10:00
    • 10:15

      Träning U16


      11:15
    • 11:15

      Träning U15


      12:15
    • 11:30

      Träning J20


      12:30
    • 12:45

      Träning U12


      13:45
    • 12:45

      Träning U13


      14:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 12:00

      Allmänhetens åkning med klubba och puck U12


      13:45
    • 12:00

      Allmänhetens åkning U11


      14:00
  • 26Tis
    • 12:00

      Allmänhetens åkning med klubba och puck U12


      13:45
    • 12:00

      Allmänhetens åkning U11


      14:00
    • 13:00

      Träning Herr


      14:00
    • 15:00

      Träning Herr


      16:00
  • 27Ons
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U14


      12:45
    • 13:00

      Träning U12


      14:15
    • 13:00

      Träning U13


      14:15
    • 14:00

      Träning Dam


      15:00
    • 14:30

      Träning U11


      15:45
    • 14:30

      Träning U10


      15:45
    • 15:20

      Träning Dam


      16:20
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 28Tor
    • 11:30

      Träning U14


      12:45
    • 12:00

      Träning Dam


      13:00
    • 13:00

      Träning U12


      14:15
    • 13:00

      Träning U13


      14:15
    • 13:20

      Träning Dam


      14:20
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Timrå J18


      19:00
    • 17:30

      Visitering Skellefteå AIK - Timrå J20


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Kalix HC (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Föräldramöte U16


      20:30
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 29Fre
    • 13:00

      Träning J18


      14:00
    • 14:30

      Träning U11


      15:45
    • 14:30

      Träning U10


      15:45
    • 14:30

      Träning J18


      15:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning F12-F14


      10:00
    • 10:15

      Träning U15


      11:30
    • 10:30

      Träning F12-F14


      11:30
    • 11:45

      Träning U16


      12:45
    • 12:00

      Träningsmatch CHC - Bureå U11


      13:00
    • 13:15

      Visitering Skellefteå Aik - Luleå J18


      15:15
    • 13:15

      Visitering Skellefteå AIK - Luleå J20


      15:15
    • 14:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) Herr


      16:00
  • 31Sön