Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      IF Boden Hockey (borta) U20


      21:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning U9


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      11:45
    • 12:00

      Skellefteå AIK Dam (borta) U16


      14:30
    • 12:00

      Träning U11


      13:30
    • 12:30

      IF Björklöven (borta) U18


      14:30
    • 13:30

      Träning U13


      14:45
    • 15:00

      Träning U12


      16:15
  • 3Sön
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U14


      13:00
    • 12:00

      Vännäs HC (borta) U18


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag (matcher) U10


      14:00
    • 13:15

      Träning U13


      14:30
    • 13:15

      Träning U14


      14:15
    • 14:00

      Träning U20


      15:15
    • 14:45

      Träning Tjej U10/U11


      16:00
    • 14:45

      Träning U13


      15:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
    • 15:45

      Träning U20


      16:45
    • 16:15

      Träning Dam


      17:30
    • 16:15

      Träning Tjejlaget U14


      17:30
    • 17:00

      KAIF (borta) U16


      19:30
  • 4Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte U13


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:30

      IF Björklöven (hemma) U20


      21:30
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:40

      Träning Tjejlaget U14


      20:30
    • 19:40

      Träning Dam


      20:30
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:30

      Norsjö HC (borta) Herr


      20:30
    • 20:00

      Vännäs HC (hemma) U20


      22:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      12:30
    • 12:00

      Träning U16


      13:15
    • 12:30

      Kickoff U11


      15:30
    • 13:30

      CHC Tjej (borta) U14


      14:45
    • 13:30

      Clemensnäs HC u14 (borta) Tjejlaget U14


      14:30
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) U18


      18:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Breddcamp U14


      17:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:45

      MoDo Hockey (hemma) U18


      14:45
    • 14:00

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U13


      15:15
    • 15:30

      Träning U12


      16:30
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning Tjejlaget U14


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 17:30

      Föräldramöte U12


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:40

      Träning Tjejlaget U14


      20:20
    • 19:40

      Träning Dam


      20:20
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:00

      Teori match Tjejlaget U14


      17:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
      Kopparhallen - Clemensnäs
      Anteckning: Omkl. 1
    • 18:00

      Hjälpande hand BHC U14


      18:05
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Burträsk HC (hemma) U14


      21:45
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning U12


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      12:30
    • 12:00

      Kågedalens AIF (hemma) U13


      14:30
    • 12:00

      Träningsläger i BTK U13


      00:00
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 15:00

      Vilhelmina HC (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Träning U11


      16:30
    • 16:30

      MG/Arvidsjaur HC (hemma) Tjejlaget U14


      18:30
    • 16:45

      IF Sundsvall Hockey (borta) U18


      18:45
  • 17Sön
    • 00:00

      Träningsläger i BTK U13


      10:30
    • 09:00

      Hockeycup U10


      17:00
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 10:30

      Cup i Boliden för de som spelar i U10 Tjej U10/U11


      16:30
    • 11:45

      Östersunds IK (borta) U18


      13:45
    • 12:45

      LN 91 (hemma) Herr


      13:45
    • 15:30

      Träning U9


      17:00
    • 15:30

      Föräldramöte U9


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U14


      18:15
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U20


      20:30
  • 18Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:15
    • 18:30

      Lagledarträff U9


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning U20


      20:30
    • 19:40

      Träning Tjejlaget U14


      20:20
    • 19:40

      Träning Dam


      20:20
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:45
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:40

      Träning Tjejlaget U14


      20:20
    • 19:40

      Träning Dam


      20:20
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:30

      Vindelns HF (hemma) Herr


      20:30
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      11:45
    • 10:30

      Träning U14


      11:20
    • 11:00

      Burträsk (borta) U16


      12:30
    • 12:00

      Norsjö HC (borta) Tjejlaget U14


      00:00
    • 12:00

      Träning U14


      13:15
    • 13:30

      Norsjö HC (hemma) U12


      14:30
    • 16:00

      Kalix HC (borta) U20


      18:00
    • 16:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U18


      18:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Norsjö HC (borta) Tjejlaget U14


      02:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot MSSK Tjej U10/U11


      13:00
    • 11:45

      Boden U16 (hemma) U16


      14:15
    • 12:00

      Kiruna IF (borta) U20


      14:00
    • 12:45

      Östersunds IK (hemma) U18


      14:45
    • 15:00

      SAIK Vit (hemma) U11


      18:00
    • 15:30

      Träning U12


      16:30
    • 16:45

      SAIK Röd (hemma) U11


      19:00
    • 18:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U14


      20:00
    • 18:15

      Bolidens FFI (hemma) U13


      20:15
  • 25Mån
    v.43
    • Heldag

      Städvecka korridor uppe (v 43) U10

    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 19:00

      Umeå Kings HC (borta) Herr


      20:00
    • 19:45

      Lycksele SK (hemma) U16


      21:45
  • 30Lör
    • 00:00

      IF Björklöven (hemma) Tjejlaget U14


      02:00
    • 09:00

      Träning U11


      10:30
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      11:45
    • 11:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      12:30
    • 11:45

      Träning Dam


      12:45
    • 11:45

      Träning Tjejlaget U14


      12:45
    • 13:00

      Piteå HC (borta) U18


      15:00
    • 13:00

      Storumans IK (hemma) U14


      14:45
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) U20


      18:00
  • 31Sön
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:00

      Luleå HF (borta) U18


      14:00
    • 12:45

      Östersunds IK (hemma) U20


      14:45
    • 16:45

      IF Björklöven (borta) Dam


      18:45
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:45