Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning U18 Elit


      17:30
    • 17:30

      Träning U18 Region


      18:30
    • 18:15

      Träning U18 Elit


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte U10 U10


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U16


      21:45
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 00:00

      Sista säljdag U16


      00:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 09:30

      Träning U14


      10:45
    • 16:00

      Luleå Hockey (hemma) U16


      18:30
    • 18:00

      Intresseanmälan hockeysäsong 2021 TKH 13/14


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:00

      Fotografering U12


      17:00
    • 16:20

      Fotografering U10


      17:20
    • 16:25

      Fotografering U11


      17:25
    • 17:15

      Fotografering U9


      17:45
    • 17:45

      Fotografering Tjejlaget U13


      18:30
    • 17:50

      Fotografering Tjej U9/U10


      18:50
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:25

      Fotografering Dam


      18:45
    • 18:45

      Lagfoto Herr


      19:45
    • 18:45

      Fotografering U13


      19:45
    • 19:40

      Träning U14


      20:40
    • 20:00

      Fotografering U16


      20:20
    • 20:20

      Fotografering U18 Elit


      21:20
    • 20:20

      Fotografering U18 Region


      21:20
  • 10Tor
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:20

      Spelarmöte U16


      18:00
    • 18:00

      Lämna in pappret till pappersförsäljningen. U10


      19:00
    • 18:00

      Skicka in toapapper U11


      19:00
    • 18:15

      Träning U18 Elit


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U18 Region


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U18 Region


      22:15
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Elit


      18:15
    • 17:30

      Resa till Sundsvall U16


      22:00
    • 18:00

      Inlämning av orderpapper till försäljningen U9


      19:00
    • 18:30

      Träning U18 Region


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U13


      22:00
  • 12Lör
    • 08:30

      Lycksele SK (hemma) U16


      09:30
    • 10:00

      Uppstartsträff U9


      13:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9/U10


      11:15
    • 11:30

      Träning U12


      12:30
    • 12:45

      Träning Herr


      13:45
    • 14:00

      Träning U18 Elit


      15:00
    • 14:30

      Björklöven Vit (borta) U14


      16:30
    • 14:45

      Team Gävle (borta) U16


      15:45
    • 15:15

      Träning Tjejlaget U13


      16:15
    • 15:15

      Träning U13


      16:15
    • 16:30

      Träning Dam


      17:30
    • 16:30

      Träning Tjejlaget U13


      17:30
    • 19:20

      Modo/Ösk (hemma) U16


      20:20
  • 13Sön
    • 08:00

      Sundsvall Hockey (hemma) U16


      09:00
    • 08:30

      Träning U12


      09:30
    • 10:30

      Träning U18 Elit


      13:00
    • 10:30

      Träning U18 Region


      13:00
    • 11:00

      Kick-off på hinderbanan, Vitberget. U10


      12:00
    • 14:00

      Träning U11


      15:00
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 15:15

      Träning U14


      16:15
    • 16:30

      Träning Tjejlaget U13


      17:45
    • 17:45

      Träning U13


      18:45
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Hämta Newbodylådorna U16


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U18 Elit


      20:45
    • 20:45

      Träning U13


      21:45
    • 21:00

      Träning U18 Region


      22:15
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U18 Region


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Vännäs HC J18 Elit (borta) U18 Elit


      20:30
    • 19:45

      Träning U18 Region


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:30
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U13


      22:30
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      Tegs SK J18 (hemma) U18 Region


      21:45
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning U11


      10:30
    • 11:00

      Träning U10


      12:30
    • 11:00

      Träning U9


      12:15
    • 12:30

      Träning U16


      13:45
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 15:30

      Träning U14


      16:45
    • 15:30

      Piteå HC J18 Elit (borta) U18 Elit


      18:00
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U13


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
      Kopparhallen - Clemensnäs
      Samlingstid: 16:40
      Anteckning: Ombytta och klara 10 minuter innan träning.
      Minsta förkylningssympotom så stannar man hemma.
      Omklädningsrum 3 och 4
    • 19:15

      Träning U18 Elit


      20:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U14


      22:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
    • 21:00

      Träning U18 Elit


      22:15
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Region


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 19:45

      Träning U13


      21:15
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning U11


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9/U10


      11:15
    • 10:20

      Tegs SK Hockey 1 (borta) U18 Region


      11:20
    • 11:30

      Träning U18 Elit


      12:30
    • 11:40

      Tegs SK Hockey 2 (borta) U18 Region


      12:40
    • 12:45

      Träning Herr


      13:45
    • 13:00

      Piteå HC (borta) U13


      14:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 15:15

      Träning U14


      16:15
    • 15:40

      Lycksele SK (hemma) U18 Region


      16:40
    • 16:30

      Träning Tjejlaget U13


      18:00
    • 16:30

      Träning Dam


      17:45
  • 27Sön
    • 09:15

      Träning TKH 13/14


      10:15
    • 14:00

      Skellefteå AIK (hemma) U18 Elit


      16:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning Dam


      20:45
    • 19:30

      Träning Tjejlaget U13


      21:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 12:00

      Leverans av pappret U10


      20:30
    • 12:00

      Hämtning av toapapper U11


      20:30
    • 12:00

      Hämta pappersbalar U16


      20:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Hämta pappersbalar U13


      20:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Leverans av toa- och hushållspapper U9


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U18 Elit


      20:15
    • 20:45

      Träning U14


      22:00
    • 21:00

      Träning U18 Elit


      22:15
  • 30Ons
    • 10:00

      Hämta papper U16


      18:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U18 Elit


      19:30
    • 19:00

      Träning U18 Region


      20:00
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Träning U18 Elit


      21:00
    • 21:00

      Träning U18 Region


      22:15