Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens Hockeyförening

Följ

Boden Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bodens Hockeyförening
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 06:00

      Lilla VM U 15


      19:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:15

      Träning U 14


      17:15
    • 18:00

      Luleå HF Röd (borta) U 12


      20:00
  • 2Lör
    • 08:40

      Träning U 10


      09:40
    • 09:30

      Sammandrag U 9


      14:00
    • 10:00

      Träning J 18


      11:30
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:00

      Piteå HC 1 (hemma) U 11


      15:30
  • 3Sön
    • 13:15

      Träning U 11


      14:15
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning Målvakter


      17:30
    • 16:45

      Träning U 12


      17:45
    • 16:45

      Träning U 11


      17:45
    • 18:00

      Träning U 16


      18:30
    • 18:00

      Träning U 9


      18:50
    • 19:00

      Träning J 18


      19:50
    • 19:00

      Träning U 16


      20:00
    • 19:15

      Träning U 13


      20:15
    • 19:15

      Träning U 14


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:30
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 16:30

      Träning U 14


      17:30
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:15

      Träning U 16


      19:15
    • 19:00

      Träning U 15


      20:00
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
    • 19:15

      Träning U 16


      20:15
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 14


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
    • 19:15

      Träning U 16


      20:15
  • 7Tor
    • 16:20

      Träning U 12


      17:20
    • 17:30

      Träning U 11


      18:30
    • 18:15

      Träning U 16


      18:45
    • 18:40

      Träning U 13


      19:40
    • 18:40

      Träning U 14


      19:40
    • 19:15

      Träning U 15


      20:15
    • 19:15

      Träning U 16


      20:15
  • 8Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
  • 9Lör
    • 08:00

      Piteå (borta) U 10


      19:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 10:00

      Träning J 18


      11:00
    • 11:00

      Rosvik IK (hemma) U 11


      15:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Piteå (borta) U 10


      14:00
    • 13:15

      Träning U 15


      14:15
    • 14:00

      Tegs SK Ungdom (hemma) J 18


      16:00
    • 14:30

      Träning U 11


      15:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 17:45

      Träning J 18


      18:45
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:15

      Träning U 16


      18:45
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:15

      Träning U 16


      20:15
    • 19:15

      Träning U 15


      20:15
  • 13Ons
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 17:45

      Träning J 18


      18:45
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • Heldag

      Winterclassic, Umeå U 12

    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 14


      17:30
    • 18:30

      Jokkmokk/MAIF (borta) U 15


      20:30
    • 19:00

      Clemensnäs HC (borta) J 18


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Winterclassic, Umeå U 12

    • 08:15

      Sammandrag Holmström cup U 9


      13:00
    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 09:00

      Sunderbyn match Hockeyskolan


      11:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Winterclassic, Umeå U 12

    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp BHFJDP Utvärdering Camp 2019


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J20 Elit


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J 18


      19:00
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp U 16


      17:30
    • 13:15

      Träning U 14


      14:15
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 19:00

      Träning J 18


      20:00
    • 19:15

      Älvsby IF Hockey (hemma) U 14


      20:45
    • 19:15

      Träning U 16


      19:45
    • 20:15

      Träning U 16


      21:15
    • 20:15

      Träning U 15


      21:15
  • 20Ons
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
  • 21Tor
    • 08:20

      Träning Hockeygymnasium i Boden


      11:00
    • 16:20

      Träning U 16


      17:20
    • 16:20

      Träning U 15


      17:20
      Air Dome Björknäshallen
      Anteckning: Träning tillsammans med U16
    • 16:30

      Träning U 12


      17:30
    • 17:15

      Teori för samtliga U 14


      18:00
    • 17:30

      Parkeringvakt J 18


      19:00
    • 17:30

      Träning U 11


      18:30
    • 17:40

      Träning U 16


      18:10
    • 18:40

      Träning U 14


      19:40
  • 22Fre
    • Heldag

      Lulebo Cup U 12

    • 06:00

      Kiruna Hockey Games U 14


      00:00
    • 07:00

      Distriktsverksamhet, Norrlandsmästerskap U 15


      00:00
    • 13:00

      Kalix Hockey Club (hemma) U 14


      14:00
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:30

      Team Kiruna IF (hemma) U 14


      17:00
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
    • 21:10

      Pajala Hockey (hemma) U 14


      22:10
  • 23Lör
    • Heldag

      Lulebo Cup U 12

    • Heldag

      Kiruna Hockey Games U 14

    • Heldag

      Distriktsverksamhet, Norrlandsmästerskap U 15

    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 12:30

      Trångsunds IF (hemma) U 14


      13:30
    • 18:20

      Luleå Hockey (hemma) U 14


      19:20
  • 24Sön
    • Heldag

      Lulebo Cup U 12

    • 00:00

      Kiruna Hockey Games U 14


      22:00
    • Heldag

      Distriktsverksamhet, Norrlandsmästerskap U 15

    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp U 16


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J 18


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J20 Elit


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp BHFJDP Utvärdering Camp 2019


      17:30
    • 10:50

      Napapirin panterit (hemma) U 14


      11:50
    • 14:30

      Träning U 11


      15:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 17:45

      Träning J 18


      19:00
    • 18:15

      Träning U 16


      18:45
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:15

      Träning U 16


      20:15
    • 19:15

      Träning U 15


      20:15
  • 27Ons
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:00

      Luleå HF (borta) U 15


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
  • 30Lör
    • 08:00

      Träning U 10


      09:00
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp BHFJDP Utvärdering Camp 2019


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp U 16


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J 18


      17:30
    • 10:00

      BHFJDP/Powerplayer Utvärdering Camp J20 Elit


      17:30
    • 12:15

      Träning U 14


      13:45
    • 13:00

      Föräldramöte U 14


      14:00
    • 15:00

      Träning U 14


      17:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Sammandrag U 9


      13:00
    • 13:15

      Träning U 11


      14:15