Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens Hockeyförening

Följ

Boden Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bodens Hockeyförening
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
  • 2Lör
    • 08:30

      U10 Boden (hemma) U 10


      09:50
    • 10:00

      Piteå HC 3 (hemma) U 11


      13:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:00

      Dubbelmöte i Kiruna U 16


      00:00
    • 11:15

      Luleå Hockey Vit (hemma) U 14


      13:30
    • 12:00

      Distriktsverksamhet läger i Överkalix U 15


      00:00
    • 13:00

      Kiruna IF (borta) J 18


      15:00
    • 16:00

      Väsby IK HK (borta) A-lag HockeyEttan


      18:00
    • 17:30

      Kiruna IF Ungdom/KIF (borta) U 16


      19:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Dubbelmöte i Kiruna U 16


      19:00
    • 00:00

      Distriktsverksamhet läger i Överkalix U 15


      16:00
    • 08:00

      CUP U 9


      18:00
    • 11:20

      Kiruna IF Ungdom/KIF (borta) U 16


      13:20
    • 13:15

      Träning U 15


      14:15
    • 14:30

      Träning U 11


      15:30
    • 15:00

      Kalix HC (borta) U 12


      17:00
    • 16:00

      Enköpings SK HK (borta) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:30

      Träning J 18


      20:15
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 19:30

      Brooklyn Tigers HF (hemma) J 18


      21:30
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning U 10


      09:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:00

      Piteå HC Vit (hemma) U 13


      13:00
    • 11:30

      Övertorneå/HaparandaTornio (hemma) U 16


      13:30
    • 14:00

      Piteå HC Röd (borta) U 14


      15:30
    • 15:00

      Parkeringsvakt J 18


      16:00
    • 16:00

      Köping HC (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 10Sön
    • 12:00

      Antnäs/Brooklyn Tigers (hemma) U 12


      14:00
    • 12:25

      Sunderby SK Blå (borta) U 11


      15:35
    • 13:15

      Träning U 15


      14:15
    • 15:00

      Parkeringsvakt J 18


      16:00
    • 16:00

      Borlänge HF (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:15

      Träning Oldboys


      21:15
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:30

      Piteå HC Röd (hemma) U 16


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 17:30

      Träning J 18


      18:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 19:00

      Piteå HC (hemma) U 15


      21:00
  • 16Lör
    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 10:00

      Luleå HF Vit (hemma) U 12


      12:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 12:15

      Luleå HF Röd (hemma) U 11


      15:30
    • 13:20

      Sunderby SK Vit (borta) U 13


      15:20
    • 14:00

      Lycksele SK (borta) J 18


      16:00
    • 18:00

      Östersunds IK (borta) A-lag HockeyEttan


      20:00
  • 17Sön
    • 09:45

      Tegs SK Ungdom (borta) J 18


      11:45
    • 10:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) U 10


      13:30
    • 12:15

      Övertorneå/HaparandaTornio (hemma) U 16


      14:15
    • 13:15

      Träning U 15


      14:15
    • 14:30

      Träning U 11


      15:30
    • 18:00

      Hudiksvalls HC (borta) A-lag HockeyEttan


      20:00
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:00

      Rosvik IK (borta) U 13


      21:00
    • 19:15

      Sunderbyn/Brooklyn Tigers (hemma) U 15


      21:15
    • 19:30

      Sunderby SK (borta) J 18


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:45

      Middag U 10


      16:45
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 17:30

      Träning J 18


      19:45
    • 17:30

      Träning U 10


      18:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 19:00

      Övernattning U 10


      00:00
  • 23Lör
    • 00:00

      Övernattning U 10


      07:00
    • 08:00

      Träning U 10


      09:00
    • 09:00

      Träning J 18


      10:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:15

      Rosvik IK (hemma) U 12


      13:15
    • 13:00

      HaparandaTornio UHC (borta) U 15


      15:00
    • 13:10

      Piteå HC Vit (borta) U 16


      15:10
  • 24Sön
    • 10:15

      Sammandrag Kalix U 9


      14:00
    • 12:00

      Clemensnäs HC (hemma) J 18


      14:00
    • 13:15

      Träning U 11


      14:15
    • 14:30

      Kalix HC (hemma) U 15


      16:30
    • 15:00

      Piteå HC Vit (borta) U 12


      17:00
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:00

      Träning J 18


      20:15
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:15

      Träning Oldboys


      21:15
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:30

      Kalix HC (hemma) J 18


      21:30
    • 19:40

      Träning U 15


      20:40
  • 28Tor