Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Östhammars SK P10 (borta) P-10


      13:00
    • 13:00

      Östhammars SK FP 07/08 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Procyon BK (hemma) Herr A


      16:00
  • 7Sön
    • 12:00

      Roslagsbro IF P09 svart (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-10


      15:00
      Ekebydalen IP 1
      Serie: P12 år Röd 2
      Samlingstid: 11:00
      Anteckning: Tack för en bra turnering i helgen!
      Med facit i hand så var det bara Österåker som vi inte rådde på (AIK kan man räkna som minst oavgjort ??)
      Nu blir det ingen träning i veckan då inga ledare är hemma.
      Så nästa träff blir alltså borta mot Uppsala.
      Svara så fort ni kan så vi får en uppfattning om vilka som är hemma och spelklara.
      Resultat och referat
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Storvreta IK F08:vit (borta) F07/08


      17:00
    • 18:15

      IK Sirius FK P05/06 (borta) U2 (05/06)


      20:15
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Buss+lunch till DM final F07/08


      16:00
    • 10:00

      Almo/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P12 Vit (borta) P-12


      13:30
    • 12:30

      DM final F07/08


      16:00
    • 12:30

      Dalkurd (hemma) U2 (05/06)


      13:30
    • 14:30

      FC Åland (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      FC Arlanda (borta) Herr A


      18:00
    • 16:00

      IFK Uppsala Blå (borta) P-09


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Enköpings SK FK P-09 2 (borta) P-09


      02:00
    • 09:00

      Match Gimo borta! P-11


      14:00
    • 09:30

      Sammandrag Riala F-14/15


      14:00
    • 10:00

      Almunge IK P08/09 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Alsike F-12/13


      14:30
    • 10:00

      Sammandrag/Poolspel F-14/15


      14:00
    • 11:00

      JIK/IFKM/FCÅ U17 (hemma) U2 (05/06)


      13:00
    • 11:30

      Knarrbacken FC Blå (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Gränby FK 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:15

      Upsala IF Fotboll P12 vit (borta) P-12


      14:15
    • 13:00

      Vaksala SK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Roslagsbro IF (borta) F U-lag


      15:30
    • 14:10

      Match Alsike hemma! P-11


      16:00
    • 14:30

      Märsta IK (borta) Herr U (Vargarna)


      16:30
    • 15:30

      Spelarmöte F U-lag


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK Gul (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK P12 Gul (borta) P-12


      18:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Roslagsbro (borta) F-09/10


      21:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:10
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:00

      Hagby IK P10 Hagby IK P10 Gul (borta) P-10


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Sigtuna City FK Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF P12 Svart (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Rosersbergs IK F08/09 (borta) F07/08


      14:00
    • 13:00

      Roslagsbro IF 1 (borta) U2 (05/06)


      15:00
    • 13:15

      Matchvärdar! P-11


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:15

      Alsike IF P07 (borta) P-07


      17:15
  • 21Sön
    • 10:00

      FC Arlanda P10 Vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda U13 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Sigtuna City FK Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Knutby IF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P08 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Heby AIF (hemma) Herr U (Vargarna)


      16:00
    • 15:45

      Match Gräsö hemma P-11


      17:25
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Roslagsbro IF P10 Röd (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:10
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Väddö IF P10/11 (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:45

      Almunge IK P10/09/08 (borta) P-09


      20:45
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      Poolspel P14 Vit och Röd P-14


      14:00
    • 09:00

      Match borta mot Hallsta. P-11


      14:00
    • 10:00

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Rosersbergs IK F10/11 (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Häverödals SK 07/08/09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:30

      Films SK IFK D/Ö P09/10/11 Röd (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Olands FF P2012 svart (borta) P-12


      14:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-12


      11:00
    • 09:30

      Sammandrag Norrtälje F-14/15


      13:30
    • 10:00

      IK Fyris Uppsala F11 (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P14 Svart P-14


      14:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Fanna BK P13 Vit (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Vaksala SK Gul 1 (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Almo/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Gräsö Norrskedika IF P14 (borta) P-08


      17:00
    • 18:00

      Roslagsbro IF 1 (hemma) U2 (05/06)


      20:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons