Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ
BKV Norrtälje
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Målvaktsträning P-09


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV´s ungdomsledarsida


      19:00
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 3Lör
    • 08:40

      Träningsmatcher 7-manna P-11


      11:00
    • 10:00

      Dalkurd FF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Upsala IF 06 Svart (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 13:30

      Avslutning 2020 Dam Senior


      20:00
    • 14:00

      Riala GoIF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Avslutning höstsäsong F07/08


      19:00
    • 17:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      19:00
  • 4Sön
    • 08:50

      Cup i Solna P-11


      15:00
    • 11:00

      Riala GoIF P05 (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Upsala IF (borta) P16


      15:00
    • 14:00

      IK Franke (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 17:00

      Danmarks IF (hemma) F U-lag


      19:00
  • 5Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Spelarträff U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Teoripass Karriärövergångar U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 20:00

      Danmarks IF (hemma) U17


      22:00
    • 20:40

      Träning F-09/10


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      20:00
    • 17:30

      Avslutning för BKV P09 Gul P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Avslutningsmiddag P-09


      21:00
  • 10Lör
    • 08:40

      Träningsmatcher 7-manna P-11


      11:00
    • 10:00

      Unik FK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 13:00

      BKV Norrtälje p 07 (hemma) P-07


      15:00
    • 17:00

      Avslutning P16


      20:15
  • 11Sön
    • Heldag

      Fotbollscup F U-lag

    • 17:00

      Storvreta IK P06 Blå (borta) P-06


      19:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning tisdag 13/10 kl 17-18 F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:30

      Spelar och föräldramöte F U-lag


      19:30
    • 20:00

      Upsala IF (borta) U17


      22:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:30
    • 10:00

      Träning Dam Senior


      11:30
    • 15:00

      Extra träning-Övningstrupp F07/08


      17:00
    • 15:45

      Säsongsavslutning F U-lag


      00:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Säsongsavslutning F U-lag


      19:00
    • 10:00

      Guldcupen P-08


      15:00
    • 11:00

      Träningsmatcher mot Sollentuna F07/08


      13:00
    • 14:30

      Träning P-10


      18:00
    • 14:45

      Träning P-11


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      Oktoberbollen F07/08


      00:00
    • 12:00

      Padel & pizzaavslutning P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Oktoberbollen F07/08


      16:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      16:00
    • 14:45

      Träning P-11


      16:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      IFK Uppsala (borta) U17


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 31Lör