Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Östhammars SK P10 (borta) P-10


      13:00
      Östhammars IP 1
      Serie: P12 år Röd 1
      Samlingsinfo: Samling vid klubbhuset, kom ombytta
      Samlingstid: 09:15
      Resultat och referat
    • 13:00

      Östhammars SK FP 07/08 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Procyon BK (hemma) Herr A


      16:00
  • 7Sön
    • 12:00

      Roslagsbro IF P09 svart (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Storvreta IK F08:vit (borta) F07/08


      17:00
    • 18:15

      IK Sirius FK P05/06 (borta) U2 (05/06)


      20:15
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Buss+lunch till DM final F07/08


      16:00
    • 10:00

      Almo/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P12 Vit (borta) P-12


      13:30
    • 12:30

      DM final F07/08


      16:00
    • 12:30

      Dalkurd (hemma) U2 (05/06)


      13:30
    • 14:30

      FC Åland (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      FC Arlanda (borta) Herr A


      18:00
    • 16:00

      IFK Uppsala Blå (borta) P-09


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Enköpings SK FK P-09 2 (borta) P-09


      02:00
    • 09:00

      Match Gimo borta! P-11


      14:00
    • 09:30

      Sammandrag Riala F-14/15


      14:00
    • 10:00

      Almunge IK P08/09 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Alsike F-12/13


      14:30
    • 10:00

      Sammandrag/Poolspel F-14/15


      14:00
    • 11:00

      JIK/IFKM/FCÅ U17 (hemma) U2 (05/06)


      13:00
    • 11:30

      Knarrbacken FC Blå (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Gränby FK 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:15

      Upsala IF Fotboll P12 vit (borta) P-12


      14:15
    • 13:00

      Vaksala SK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Roslagsbro IF (borta) F U-lag


      15:30
    • 14:10

      Match Alsike hemma! P-11


      16:00
    • 14:30

      Märsta IK (borta) Herr U (Vargarna)


      16:30
    • 15:30

      Spelarmöte F U-lag


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK Gul (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK P12 Gul (borta) P-12


      18:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Roslagsbro (borta) F-09/10


      21:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:10
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:00

      Hagby IK P10 Hagby IK P10 Gul (borta) P-10


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Sigtuna City FK Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF P12 Svart (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Rosersbergs IK F08/09 (borta) F07/08


      14:00
    • 13:00

      Roslagsbro IF 1 (borta) U2 (05/06)


      15:00
    • 13:15

      Matchvärdar! P-11


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:15

      Alsike IF P07 (borta) P-07


      17:15
  • 21Sön
    • 10:00

      FC Arlanda P10 Vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda U13 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Sigtuna City FK Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Knutby IF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P08 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Heby AIF (hemma) Herr U (Vargarna)


      16:00
    • 15:45

      Match Gräsö hemma P-11


      17:25
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Roslagsbro IF P10 Röd (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:10
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Väddö IF P10/11 (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:45

      Almunge IK P10/09/08 (borta) P-09


      20:45
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      Poolspel P14 Vit och Röd P-14


      14:00
    • 09:00

      Match borta mot Hallsta. P-11


      14:00
    • 10:00

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Rosersbergs IK F10/11 (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Häverödals SK 07/08/09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:30

      Films SK IFK D/Ö P09/10/11 Röd (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Olands FF P2012 svart (borta) P-12


      14:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-12


      11:00
    • 09:30

      Sammandrag Norrtälje F-14/15


      13:30
    • 10:00

      IK Fyris Uppsala F11 (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P14 Svart P-14


      14:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Fanna BK P13 Vit (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Vaksala SK Gul 1 (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Almo/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Gräsö Norrskedika IF P14 (borta) P-08


      17:00
    • 18:00

      Roslagsbro IF 1 (hemma) U2 (05/06)


      20:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons