Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:30

      Älvsjö AIK FF (hemma) A-Lag


      21:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 20:00

      Väddö IF (hemma) BKV 2


      22:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Match P-11


      19:15
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:30

      Roslagsbro IF P08 (borta) P-08


      20:30
  • 5Lör
    • 07:45

      Träning P-12


      10:00
    • 08:30

      Match borta Vaksala SK P-11


      14:00
    • 08:45

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P10B 1 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK (borta) F U-lag


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda P09 Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan P-12


      11:00
    • 11:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:45

      FC Arlanda U14 (borta) P-07


      13:45
    • 12:00

      Sunnersta AIF P2010 Grön (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:30
    • 15:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Håbo FF Vit (borta) P-06


      17:00
  • 6Sön
    • 08:30

      Match P-13


      09:40
    • 10:00

      Märsta IK P09/10 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK F11 Blå (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Match P-13


      11:20
    • 10:15

      Match borta mot Alsike P-11


      14:30
    • 11:00

      Rasbo IK (borta) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Unik (hemma) F-09/10


      15:00
    • 11:30

      Sunnersta AIF F2011 (hemma) F-11


      13:30
    • 13:00

      Riala GOIF (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Brommapojkarna DFF (hemma) U17


      16:00
    • 15:30

      Rimbo IF P09 (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Procyon BK (borta) A-Lag


      18:00
    • 16:00

      Häverödals SK (hemma) Dam Senior


      18:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Fotografering BKV Norrtälje


      21:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Fotografering F11 F-11


      17:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:20

      Lagfotografering U17


      18:50
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Bortamatch mot Roslagsbro P-08


      20:00
    • 19:45

      Fotografering P-06


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Fotografering BKV Norrtälje


      21:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Fotografering Lagfoto P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Lagfotografering P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:10

      Lagfotografering P-08


      19:30
    • 19:30

      Märsta IK (borta) BKV 2


      20:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch! Väddö! P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning A-Lag


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:30

      Fanna BK (borta) A-Lag


      21:30
  • 12Lör
    • 09:15

      Träning P-12


      11:00
      Sportcentrum Norrtälje 5-mannaplan
      Samlingsinformation: Samling i klubbstugan för ombyte
      Samlingstid: 09:15
      Anteckning: Match: BKV1 - Riala matchstart kl 10:00
      Matchtid: 3x15 min
      Ta med fotbollsskor, benskydd och vattenflaska
    • 09:15

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Alsike IF U15 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje P09 Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan P-12


      11:00
    • 10:30

      Korvkassar hämtas P-13


      13:00
    • 10:30

      Korvutlämning P-13


      13:00
    • 11:00

      Hemmamatch mot Almunge P-08


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF Vit (borta) F07/08


      14:00
    • 13:00

      Knivsta IK (borta) F-09/10


      14:00
    • 14:00

      IFK Mora FK (borta) U17


      16:00
    • 17:00

      Gamla Upsala SK P09 (hemma) P-09


      18:00
  • 13Sön
    • 10:00

      IK Sirius FK P07E (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF F2011 Röd (borta) F-11


      12:00
    • 10:10

      Match Rimbo - BKV "Svart" P-13


      10:50
    • 11:00

      Rosersbergs IK P10/11 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Upsala IF Fotboll U17 (hemma) F U-lag


      13:00
    • 11:00

      Almunge IK P08/09 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Match BKV "Blå" - LLBK P-13


      11:40
    • 13:15

      Sigtuna IF FK F11 Blå (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      IK Sirius FK P07E 2 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:50

      Match mot Hallsta P-11


      16:45
    • 16:00

      Sunnersta AIF (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:20

      Match mot Sigtuna P-11


      18:15
    • 17:45

      Fanna BK P09 Svart (borta) P-09


      19:45
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      BKV blå - häverödahl F07/08


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 19Lör
    • 08:15

      Match P-11


      12:30
    • 08:45

      Träning P-12


      11:00
    • 09:15

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Match P-11


      13:00
    • 10:00

      Olands FF P2010 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Knivsta IK P2009 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan P-12


      11:00
    • 11:00

      Almunge IK P09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      SK Wigör (hemma) Dam Senior


      13:00
    • 12:00

      Upsala IF Fotboll P10 Gul 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag Knatteligan 2021 F-12/13


      14:00
    • 12:30

      Funbo IF F08/09 (borta) F07/08


      14:30
    • 13:00

      Persien FC (borta) BKV 2


      15:00
    • 14:00

      Västerås IK (hemma) A-Lag


      16:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Danmarks IF F2011 Röd (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda (hemma) P-10


      11:00
    • 11:00

      Danmarks IF 09 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje F08 Röd mot Enköpings SK UK F08 Gul F07/08


      13:00
    • 12:00

      Återhämtningsträning A-Lag


      18:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK F16/17 (borta) F U-lag


      16:00
    • 14:30

      Rimbo IF P08 (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      FC Åland (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK Svart (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Sunnersta AIF P06 (borta) P-06


      19:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 20:00

      Persien FC (borta) BKV 2


      21:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:30

      Viggbyholms IK FF (borta) A-Lag


      21:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 13:30

      Knivsta IK P06 Röd (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      FC Gute (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IK Sirius FK (hemma) P-07


      16:00
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00