Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ
BKV Norrtälje
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:20
  • 2Tis
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:45
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 5Fre
    • 16:50

      Träning P-11


      18:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 13:00

      Heby AIF (borta) Herr A


      15:00
  • 7Sön
    • 08:00

      Nacka CUP P-11


      14:00
    • 10:30

      Träning Dam Senior


      12:00
    • 11:00

      Träning P15


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna BK (hemma) BKV 2


      12:00
    • 13:30

      Nacka CUP P-11


      19:00
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte BKV P-12 P-12


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Gästspel på F07/08 träning Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Träning F U-lag


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 13:00

      Matchvärd BKV - Sundbybergs IK F-11


      16:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      15:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (hemma) Herr A


      16:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:30

      Träning Dam Senior


      12:00
    • 11:00

      Träning P15


      12:00
    • 11:00

      Fotboll 24 FC (hemma) U2


      12:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:00

      Enköpings SK UK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:30
  • 15Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      MÖTE F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F U-lag


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Avslutning U2


      13:00
    • 13:00

      Minicup Storvreta F U-lag


      18:00
    • 14:00

      Uppsala-Kurd FK (borta) Herr A


      16:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte U2


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 24Ons
    • 18:00

      BKV Porträttbilder F-12/13


      19:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
      Norrtälje Sportcentrum (konstgräs)
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning F U-lag


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Futsal Serie F U-lag


      16:00
    • 11:00

      IFK Lidingö P07:13 (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Rimbo IF P07 (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:00
    • 14:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      15:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:30

      Träning F07/08


      11:30
    • 11:00

      Träning P15


      12:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:30
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:20
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00