Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:00

      Fanna BK (hemma) A-Lag


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan - Ekebycupen -Uppsala P-12

    • 11:00

      Funbo IF F08/09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch + avslutning P-09


      18:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (hemma) U17


      16:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan - Ekebycupen -Uppsala P-12

    • 07:45

      Ekebycupen P-12


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK 2 (hemma) BKV 2


      16:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Säsongsavslutning - hemmamatch mot Roslagsbro! F-11


      20:00
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Upsala IF Fotboll P15 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 7Tor
    • 16:50

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 9Lör
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:00

      Västerås IK (borta) A-Lag


      16:00
    • 14:30

      Upsala IF Fotboll P07 (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Höstavslutning P09 Röd P-09


      21:00
    • 17:00

      Tränings match F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Sverige- Kosovo P-08


      20:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Brottby SK (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Strands IF (borta) U17


      15:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:50

      Träning P-11


      16:30
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 12Tis
    • 16:20

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:45
    • 20:00

      Brommapojkarna DFF (borta) U17


      22:00
  • 14Tor
    • 16:20

      Träning P-11


      17:30
      Sportcentrum Konstgräs - Norrtälje
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:00

      McDonalds cup P-11


      19:00
    • 13:30

      Bollisar A-lagsmatch P-08


      16:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      Avslutning 2021 Dam Senior


      21:00
    • 15:00

      Anmälan till avslutning P-12


      17:30
  • 17Sön
    • 12:00

      Dalkurd FF (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      IK Sirius P07S (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Brottby SK (hemma) P-10


      14:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 20Ons
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:45
    • 19:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      21:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 22Fre
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F07/08

    • 16:50

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F07/08

    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:00

      Sala FF (borta) A-Lag


      16:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F07/08

    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:30
    • 11:00

      Brottby SK (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      15:00
    • 14:50

      Träning P-11


      16:30
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 27Ons
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning BKV 2


      18:45
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 29Fre
    • 16:50

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 13:00

      Matchvärd P-10


      16:30
    • 14:00

      Newroz FC (hemma) A-Lag


      16:00
  • 31Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan av Stuvsta indoor cup P-12

    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:30
    • 11:00

      Brottby SK (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träning Dam Senior


      13:30
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
    • 14:55

      Träning P-11


      16:30