Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning NT ligan


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Väddö IF P08 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:15

      Poolspel Norrtälje F-11


      12:30
    • 10:00

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Almunge IK FP10 (borta) P-10


      12:30
    • 11:30

      Vaksala SK Svart (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Upsala IF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Bkv a-lag Bollis och Kiosk P-10


      16:00
    • 14:00

      FC Arlanda (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 14:00

      Rosersbergs IK (borta) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      Forssa BK (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Sunnersta AIF F05 (borta) F U-lag


      18:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:30
    • 11:00

      Poolspel Norrtälje P-11


      13:30
    • 11:00

      Poolspel Norrtälje P-11


      13:30
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Matcher Wigör P-11


      16:15
    • 12:00

      Matcher Wigör P-11


      16:15
    • 12:30

      FC Gute (borta) U17


      14:30
    • 12:30

      FC Gute U17 (hemma) U17


      13:30
    • 12:30

      Knivsta IK Svart (borta) P-10


      14:30
    • 13:00

      Rimbo IF 09 (borta) F-09/10


      17:00
    • 13:30

      IK Sirius FK P09S 1 (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      IK Sirius FK P09S 2 (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Riala GoIF (hemma) Dam Senior


      17:00
    • 15:00

      Storvreta IK F678 (borta) F07/08


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-10


      18:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-Röd P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Domare NT-ligan P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning NT ligan


      18:30
    • 17:30

      Match mot Roslagsbro P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Alsike IF P05 Svart (hemma) P-05


      21:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Poolspel P-12


      12:45
    • 09:30

      Träning P-11


      13:00
    • 09:30

      Poolspel Hallstavik P-11


      13:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF 3 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Storvreta IK P07 Blå (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Almunge IK P08/09 (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Unik FK P09 1 (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Sunnersta AIF (hemma) P16


      14:00
    • 14:00

      Enköpings IS (hemma) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      FC Järfälla (borta) Herr Senior


      17:00
  • 13Sön
    • 09:15

      Poolspel Alsike F-11


      11:30
    • 09:15

      Poolspel söndag 13/9 Alsike & Sunnersta F-11


      15:00
    • 09:30

      Poolspel P-12


      13:15
    • 10:00

      Väddö IF P10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Märsta IK P07 (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      IK Sirius FK (borta) P-06


      12:15
    • 11:00

      Alsike IF 09 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:30

      Poolspel Sunnersta F-11


      14:00
    • 11:45

      Märsta IK Svart (borta) P-10


      13:45
    • 13:00

      Bussresa till bortamatch Dam Senior


      20:00
    • 14:45

      Gränby FK (borta) P-09


      16:45
    • 15:00

      Rosersbergs IK P10/11 (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF P10 Röd2 (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Österlövsta FF (borta) Dam Senior


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:15

      Träning F07/08


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-Röd P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Rimbo IF P05 (borta) P-05


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F07/08


      18:45
    • 17:30

      Träning NT ligan


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
      Norrtälje Sportcentrum (konstgräs)
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Poolspel Lördag 19 september Danmark, Uppsala F-11


      12:00
    • 10:00

      IK Fyris P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      UNIK FK (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Poolspel i Lagga P-11


      13:30
    • 11:00

      Roslagsbro IF 1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Serie Match mot Arlanda U13 P-07


      13:30
    • 13:00

      Södra Trögds IK (borta) BKV 2


      15:00
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 14:15

      Unik FK (borta) P16


      16:15
  • 20Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF F07 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF P09 Vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF P08 Gul (hemma) P-08


      13:00
    • 12:30

      Knivsta IK Vit (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Riala GoIF P05 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:10

      Håbo FF (borta) F-09/10


      17:10
    • 15:00

      Upplands-Ekeby/Almo BK (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Märsta IK Svart (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF P10 Röd1 (hemma) P-10


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:15

      Träning F07/08


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-Röd P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F07/08


      18:45
    • 17:15

      Träning NT ligan


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Östhammars SK P 10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Upsala IF P09 Vit Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Roslagsbro IF 2 (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      GoIF Kåre (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Alsike IF P07 (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      Funbo IF P10 (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Håbo FF (borta) F U-lag


      17:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:30
    • 10:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:30

      Märsta IK Gul (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Gamla Upsala SK P07 Gul (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Fenix FK (hemma) P16


      16:00
    • 14:00

      Syrianska IF Kerburan (borta) Herr Senior


      16:00
    • 15:00

      Almunge IK FP10 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Rimbo IF P08 (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Rosersberg/Sigtuna IF FK (borta) Dam Senior


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning F07/08


      18:45
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 30Ons