Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • Heldag

      Träningsmatcher P-08

    • 09:00

      Träningsdagar P16


      00:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Brommapojkarna P-08


      13:00
    • 11:15

      IFK Uppsala (borta) P-06


      13:15
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 14:00

      Bollkallar A-laget P-07


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Skepptuna P-08


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Frösunda SK (borta) Dam Senior


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 19:30

      SK Elvan (hemma) BKV 2


      21:30
    • 20:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (borta) U17


      22:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      IK Sirius FK (hemma) P-06


      11:00
    • 11:30

      Träningsmatch Dalkurd P-07


      13:30
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) Herr Senior


      16:00
    • 15:45

      IFK Uppsala 2 (borta) BKV 2


      17:45
  • 9Sön
    • Heldag

      Träning F U-lag

    • 10:00

      Almunge IK 0607 (hemma) F07/08


      12:00
    • 15:30

      Fenix FK (borta) P16


      17:30
    • 16:00

      Rådmansö SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) P-06


      21:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 19:00

      Gamla Upsala SK Gul (hemma) P-06


      21:00
    • 20:00

      Unik FK (hemma) P16


      22:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Films SK 2 (borta) Dam Senior


      13:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF F05 (hemma) F U-lag


      13:00
    • 11:00

      Börje SK P13 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Upsala IF (hemma) P16


      14:00
    • 14:00

      Knivsta IK Vit (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Lagga-Långhundra/Knivsta IK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Matcher Lag Blå mot Viksjö och Alsike P-11


      15:00
    • 10:00

      Matcher Lag Gul mot Viksjö och Alsike P-11


      15:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 Röd2 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Danmarks IF 09 (hemma) F-09/10


      15:00
    • 15:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Hallsta IK P10 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Rimbo IF P09 (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Sigtuna IF FK P10 Blå (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch F U-lag


      19:00
    • 16:00

      Bälinge IF P06 (borta) P-06


      18:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning NT ligan


      19:45
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 19:00

      Dalkurd FF P06 (hemma) P-06


      21:00
    • 19:15

      IF VP Uppsala (borta) P-06


      21:15
    • 20:00

      IK Sirius FK (hemma) P16


      22:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Upsala IF 06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF F07 Röd (borta) F07/08


      12:00
    • 11:30

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Enköpings SK FK P07 Grön (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Täby FK (borta) U17


      14:00
    • 13:00

      SK Wigör P10 (borta) P-10


      15:00
    • 17:00

      Storvreta IK P06 Blå (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Vaksala SK (borta) F U-lag


      19:00
  • 23Sön
    • 09:15

      Matcher Lag Blå mot Rådmansö och Roslagsbro P-11


      13:30
    • 09:15

      Matcher Lag Gul mot Rådmansö + Roslagsbro P-11


      13:30
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:30
    • 10:30

      IK Sirius FK P07E (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      FC Arlanda P08 Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Almunge IK P05 (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Vaksala SK Svart (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK 08/09 (borta) F-09/10


      17:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje Röd (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Knivsta IK 2 (hemma) Dam Senior


      18:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning NT ligan


      19:45
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 19:30

      Spånga IS FK (borta) Herr Senior


      21:30
    • 20:00

      Brommapojkarna (hemma) P16


      22:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Unik FK P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Jomala IK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Riala GoIF P10-11 (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF (borta) P16


      14:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 14:00

      Syrianska FF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      Sala FF (borta) Herr Senior


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      IF VP Uppsala Orange (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK P08 Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:30

      IK Sirius FK P07S (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Knivsta IK (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F U-lag


      13:00
    • 13:00

      Funbo IF P10 (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Danmarks IF P09 Svart (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Rimbo IF P10 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:15

      Danmarks IF P09 Röd (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      Knivsta IK Vit (hemma) P-10


      18:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00