Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 08:10

      Match P-11


      15:00
    • 09:00

      Upsala IF Fotboll P12 vit (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Östhammars SK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P12 Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 12:30

      Östhammars SK FP 07/08 (hemma) P-08


      14:30
    • 14:30

      Match P-11


      16:15
    • 15:00

      Storvreta IK F08:vit (hemma) F07/08


      17:00
    • 15:30

      Sigtuna IF FK P10 Vit (borta) P-10


      17:30
    • 17:00

      Uppsala-Kurd FK (borta) Herr U (Vargarna)


      19:00
    • 17:00

      Träning Herr A


      18:00
    • 17:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Klubbrabatten F U-lag


      19:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Knivsta IK P2009 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Gul (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Almo/Upplands-Ekeby IF (borta) P-10


      11:00
    • 11:30

      IK Fyris Uppsala F11 (hemma) F-11


      13:30
    • 12:00

      Bälinge IF P09 Gul (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF 1 (hemma) U2 (05/06)


      14:00
    • 13:45

      Spånga IS FK (borta) Herr A


      15:45
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) F U-lag


      16:00
  • 8Sön
    • 08:45

      Match borta mot Alsike P-11


      14:00
    • 09:00

      Gamla Upsala SK P12 Gul (hemma) P-12


      11:00
    • 09:45

      IF VP Uppsala (borta) F-11


      11:45
    • 10:00

      Knarrbacken FC Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      FC Arlanda P10 Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:15

      Alsike IF P12 Svart (borta) P-12


      13:15
    • 12:00

      Dalkurd FF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      SK Iron blå (borta) F07/08


      15:00
    • 13:00

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Märsta IK (hemma) Herr U (Vargarna)


      16:00
    • 14:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-10


      16:30
    • 15:40

      Match hemma mot Gimo P-11


      17:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Matchvärd BKV-Vaksala F07/08


      21:00
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:00

      Föräldrar möte P15 P15


      20:30
    • 19:30

      Vaksala SK (hemma) Herr A


      21:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:20

      Poolspel P-13


      14:00
    • 09:30

      Almunge IK P10/09/08 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Storvreta IK (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK F08/09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Bälinge IF Junior F17 (borta) F U-lag


      13:00
    • 11:45

      FC Arlanda U15 (borta) P-07


      13:45
    • 12:00

      Sigtuna City FK Svart (borta) P-10


      14:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Åsunda IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Heby AIF (borta) Herr U (Vargarna)


      15:00
    • 13:30

      Sigtuna City FK Vit (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Håbo FF Röd (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Knutby IF (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      JIK/IFKM/FCÅ U17 (borta) U2 (05/06)


      17:00
    • 17:00

      Fanna BK P13 Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Sunnersta AIF P09 Grön (borta) P-09


      19:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:10

      Extrainsatt föräldramöte P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:15
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Poolspel P-13


      17:00
    • 10:00

      Väddö IF P10/11 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      BKV-Danmark DM F07/08


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF F08 (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:15

      Almo/Upplands-Ekeby IF (borta) P-09


      13:15
    • 14:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:00

      Matchvärd BKV-Strömsbergs IF F-12/13


      16:00
    • 15:00

      IK Sirius FK P09 B (hemma) P-09


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Olands FF P2012 svart (hemma) P-12


      10:30
    • 10:00

      Films SK IFK D/Ö P09/10/11 Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Knarrbacken FC 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Gräsö Norrskedika IF P14 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Rosersbergs IK F10/11 (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      2022-05-22 12:00 BKV Norrtälje /Rimbo IF U - Håbo FF Röd F U-lag


      14:00
    • 12:00

      Håbo FF Röd (hemma) F U-lag


      14:00
    • 12:30

      Almo BK/Upplands-Ekeby (hemma) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK P09 Svart (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P05/06 (hemma) U2 (05/06)


      16:00
    • 15:45

      Match P-11


      17:30
    • 16:00

      Häverödals SK 07/08/09 (borta) F07/08


      18:00
    • 16:00

      IK Sirius FK P07E (hemma) P-07


      18:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Roslagsbro IF P10 Röd (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P16 P-16


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte F16 F-16


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:15
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 10:00

      Gamla Upsala SK P10 Gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 Vit (borta) P-10


      13:00
    • 14:15

      IFK Uppsala (borta) P-08


      16:15
    • 14:25

      Alsike IF P10 Gul (borta) P-10


      16:25
    • 15:00

      Unik FK (borta) Herr U (Vargarna)


      17:00
    • 15:00

      Rasbo IK Team 12 (borta) P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr U (Vargarna)


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Unik FK P09 2 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Hallsta IK P-12 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Håbo FF Vit (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Dalkurd FF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK P2012 Vit (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Riala GoIF P12-13 (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P09 (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Håbo FF Röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Vaksala SK (borta) U2 (05/06)


      14:00
    • 12:30

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Matchvärdar på a-lagsmatch P-12


      16:30
    • 14:00

      Sundbybergs IK (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:00

      Vaksala SK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Alsike IF Damjuniorer (borta) F U-lag


      17:00
  • 29Sön
    • 09:00

      SK Iron vit (hemma) P-12


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag F-12/13


      14:00
    • 09:30

      Poolspel P14 Svart P-14


      14:00
    • 10:00

      SK Wigör P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Olands FF P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 13:30

      Enköpings SK UK P-10 (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Palestinska FF (borta) Herr U (Vargarna)


      16:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning U2 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F U-lag


      21:15