Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Bifrost

Följ

BK Bifrost

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Bifrost
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Sjövalla FK Mölnlycke IS Vit (hemma) P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P/F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F 09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:15

      Torslanda IK Vit (borta) P-05


      21:15
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      Lindome GIF (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Örgryte IS Fotboll Vit (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Älvsborg FF Silver (borta) P/F 09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F-10


      20:00
  • 9Ons
    • 18:00

      Balltorps FF (hemma) P/F 09


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:00

      ÖIS Akademi (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF Svart (hemma) P/F 09


      14:00
  • 14Mån
    v.38
    • 19:00

      Möndalscupen - planering BK Bifrost


      21:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Fässbergs IF Manchester City (hemma) P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P/F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F 09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P/F 09


      19:30
    • 18:15

      Bortamatch P/F-10


      19:30
    • 20:15

      IK Kongahälla (borta) P-05


      22:15
  • 17Tor
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Sävedalens IF Blå (hemma) P-05


      20:30
  • 19Lör
    • 11:00

      Backatorp IF 3 (hemma) P/F 09


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Mölnlycke IF (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) P/F 09


      14:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P/F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F 09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
      Åbyvallen
      Samlingsinformation: På plan
      Samlingstid: 18:15
      Anteckning: Vatten, benskydd och fotbollsskor.
    • 18:45

      Kållered SK Vit (borta) P-11


      20:45
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P/F 09


      19:30
    • 20:15

      Örgryte IS FF Blå (borta) P-05


      22:15
  • 24Tor
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Mölnlycke IF (hemma) P-12


      11:15
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Solängens BK Svart (hemma) P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P/F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F 09


      19:30
  • 30Ons