Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Bifrost

Följ

BK Bifrost

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Bifrost
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 3Fre
    • 19:15

      Näsets SK Vinröd (hemma) P-05


      21:15
  • 4Lör
    • 14:30

      Mölnlycke IF Svart (borta) P-07


      16:30
    • 17:45

      IK Zenith Grön (hemma) P-05


      19:45
  • 5Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 11:00

      IFK Hindås (borta) P/F 09


      13:00
    • 12:00

      Kortedala IF Svart (hemma) P-07


      14:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 7Tis
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P/F-10


      19:30
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning P/F 09


      19:00
    • 19:30

      Fässbergs IF Vit (borta) P/F-10


      21:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 10Fre
    • 19:15

      Kållered SK (borta) P-05


      21:15
  • 11Lör
    • 12:00

      BK Bifrost (hemma) P-12


      15:00
    • 13:15

      Öckerö IF (borta) P-05


      15:15
    • 17:30

      Lerums IS Lag 2 (borta) P-07


      19:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 14Tis
    • 18:25

      Träning P/F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Floda BoIF Vit (borta) P/F 09


      13:00
    • 12:00

      Mölnlycke IF 1 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:15

      Landvetter IS Vit (borta) P-07


      15:15
  • 19Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) P-07


      14:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 18:25

      Träning P/F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Lindome GIF Svart (hemma) P-05


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Lindome GIF 3 (hemma) P-07


      12:00
    • 15:00

      Azalea BK Orange (borta) P-05


      17:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Bifrostkalaset P-12


      13:00
    • 11:00

      Qviding FIF Vinröd (hemma) P/F 09


      13:00
    • 11:00

      Domare P09 Föreningsdomare


      12:15
    • 12:00

      Utbynäs SK Blå (borta) P-07


      14:00
    • 12:40

      Sammandrag P-11


      15:50
    • 13:00

      IF Warta (hemma) P-05


      15:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 18:25

      Träning P/F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 31Fre