Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 2Tis
    • 16:40

      Träning F-08


      18:05
    • 16:55

      Träning P-12


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:50

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen F09 (borta) F-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:55

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-14


      20:00
    • 19:05

      Träning F-08


      20:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Mid Nordic cup P-11

    • 12:00

      Mid Nordic Cup F-09


      00:00
    • 14:00

      Mid Nordic Cup P-09


      00:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:45

      Sandviks IK (hemma) F-08


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-09

    • Heldag

      Mid Nordic Cup P-09

    • 09:30

      Domsjö IF 2 (hemma) F-12


      11:00
      Bodum
      Serie: Moälvsserien 2022
      Samlingstid: 09:00
      Anteckning: Grupp 3 & 5
      Matchvärd: Elli R
      Linjedomare: Ellen och Julie
      Samling 30 minuter före matchstart
      Resultat och referat
    • 10:00

      Gideälvdal (hemma) P-12


      11:00
    • 11:30

      Husum IF (hemma) F-12


      13:00
    • 13:30

      Själevads IK (hemma) F-12


      15:00
    • 16:00

      Husums IF FK F 10 (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      F10 Match mot Husum F-11


      18:00
    • 19:40

      IFK Timrå (hemma) P-11


      20:40
  • 7Sön
    • 00:00

      Mid Nordic Cup F-09


      19:00
    • 00:00

      Mid Nordic Cup P-09


      15:00
    • 12:10

      Strands IF (hemma) P-11


      13:10
    • 14:00

      Match Moälvsserien P-13


      15:30
    • 15:00

      Domsjö IF Blå (hemma) P-10


      16:30
    • 15:30

      Match Moälvsserien P-13


      17:00
    • 15:30

      KB 65 (hemma) P-12


      16:30
    • 16:00

      Själevad 1 (borta) F-13


      17:00
    • 16:20

      Sundsvalls FF (hemma) P-11


      17:20
    • 16:30

      Sidensjö IK (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Match Moälvsserien P-13


      18:15
    • 17:30

      Själevad 2 (borta) F-13


      19:00
    • 18:10

      Älandsbro AIK (borta) P-11


      18:10
    • 18:10

      Kungsängens FC (borta) P-11


      18:10
    • 18:30

      Gideälvdal (hemma) F-11


      20:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Gideälvdal (borta) F-14


      19:15
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-0607


      20:30
    • 18:50

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 9Tis
    • 16:55

      Träning P-12


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Remsle UIF FF F08 (borta) F-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-0607


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Anundsjö IF (borta) P-09


      20:00
    • 18:50

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 11Tor
    • 16:20

      Själevads IK /Moelven (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Moelven (borta) F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-13 F-13


      19:00
    • 18:55

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:05

      Träning F-08


      20:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Match Moälvsserien P-13


      18:30
    • 17:30

      Match Moälvsserien P-13


      18:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Moelven (borta) P-15


      12:30
    • 10:30

      Gideälvdal (hemma) P-14


      11:30
    • 12:00

      Sammandrag F-15


      17:00
    • 12:30

      KB65 Mix (hemma) P-14


      13:30
  • 14Sön
    • 09:00

      Husum IF (borta) F-12


      10:30
    • 10:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-12


      11:30
    • 11:00

      Nätra GIF (borta) F-12


      12:30
    • 11:30

      Match Moälvsserien P-13


      12:30
    • 12:00

      Domsjö IF (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Själevads IK P 11 lag 1 (borta) P-11


      14:30
    • 12:30

      Arnäs IF (borta) F-11


      14:00
    • 13:00

      Domsjö IF/Modo FF (hemma) F-09


      15:00
    • 14:30

      Husums IF FK P 11 (borta) P-11


      16:30
    • 14:30

      Arnäs IF 1 (hemma) F-13


      16:00
    • 14:30

      Själevads IK (borta) P-10


      16:00
    • 16:00

      Hägglunds IoFK (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Själevad 2 (hemma) F-13


      18:00
    • 18:00

      Arnäs IF 1 (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F 10-11 (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      F10’s match F-11


      19:00
    • 18:30

      Modo 2 (borta) P-14


      19:30
    • 18:30

      KB 65 (borta) P-12


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK (hemma) F-08


      21:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-0607


      20:30
    • 18:50

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 16Tis
    • 16:40

      Träning F-08


      18:05
    • 16:55

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P-0607


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:50

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Modo 2 (hemma) F-13


      19:00
    • 18:55

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-14


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:05

      Träning F-08


      20:30
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 19:30

      Sidsjö-Böle IF (hemma) P-0607


      21:30
  • 20Lör
    • 09:30

      Nätra GIF (hemma) F-12


      11:00
    • 10:00

      Arnäs IF 2 (borta) F-13


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF (hemma) P-12


      11:00
    • 11:00

      Domsjö 1 (hemma) F-14


      12:00
    • 11:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      16:00
    • 11:30

      Hägglunds IoFK (hemma) F-12


      13:00
    • 13:00

      Gideälvdal (hemma) F-14


      14:00
    • 14:00

      Själevad 2 (borta) P-14


      15:00
  • 21Sön
    • 09:15

      Domsjö IF P11 Svart (hemma) P-11


      11:15
    • 10:00

      Bik Sportklubb F09 (borta) F-09


      12:00
    • 10:30

      Nätra Mix (hemma) P-14


      11:30
    • 10:45

      Köpmanholmen-Bjästa FF P 11 (hemma) P-11


      12:45
    • 13:00

      Match Moälvsserien P-13


      14:15
    • 13:00

      Sollefteå GIF FF 1 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Gideälvdal (borta) P-14


      15:00
    • 14:30

      Match Moälvsserien P-13


      15:45
    • 15:30

      Hägglunds IoFK Röd (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Domsjö IF (hemma) P-12


      16:30
    • 16:00

      BIK/ÄAIK (borta) P-0607


      18:00
    • 16:00

      Domsjö Svart (borta) F-11


      18:00
    • 17:30

      Match Moälvsserien P-13


      18:45
    • 18:00

      Arnäs IF 2 (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Arnäs IF F 10 lag 1 (hemma) F-10


      20:30
    • 18:30

      Bik Sportklubb (hemma) P-09


      20:30
  • 22Mån
    v.34
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-0607


      20:30
    • 18:50

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 23Tis
    • 16:40

      Träning F-08


      18:05
    • 16:50

      Själevads IK (hemma) P-12


      17:50
    • 16:55

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-0607


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:45

      Själevads IK (borta) P-09


      20:45
    • 18:50

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Moelvens FC (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Nätra GIF (borta) F-12


      19:30
    • 18:30

      Hägglunds IoFK P 11 (borta) P-11


      20:30
    • 18:55

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-14


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:05

      Träning F-08


      20:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Kevin Spires Cup P-16

    • 09:30

      Domsjö IF 1 (hemma) F-12


      11:00
    • 10:00

      Kramfors alliansen (borta) P-09


      12:00
    • 10:15

      Arnäs IF (borta) P-12


      11:30
    • 10:30

      Arnäs 1 (hemma) P-14


      11:30
    • 11:00

      Domsjö 1 (borta) F-14


      12:00
    • 11:30

      Domsjö IF 2 (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Domsjö 2 (borta) F-14


      13:00
    • 12:30

      Hägglunds 2 (hemma) P-14


      13:30
    • 15:00

      Domsjö IF/Modo FF (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Offerdals IF (borta) P-0607


      17:00
  • 28Sön
    • 11:00

      Bik Sportklubb (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Domsjö IF (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Domsjö Blå (hemma) F-11


      14:00
    • 13:00

      Härnösands SK F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 15:30

      Anundsjö IF (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Domsjö blå (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      Modo 1 (borta) P-14


      18:00
    • 17:00

      Modo FF P-11 Lag 2 (borta) P-11


      19:00
    • 18:00

      Anundsjö IF F10/11 (borta) F-10


      20:00
  • 29Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-0607


      20:30
    • 18:50

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 30Tis
    • 16:40

      Träning F-08


      18:05
    • 16:55

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Fotbollsavslutning P-15


      19:00
    • 18:00

      Domsjö svart (hemma) F-13


      19:00
    • 18:50

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00