Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
    • 18:00

      Träning P12-vit


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P12-vit


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P12-vit


      19:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Citycampen 2023 i Eskilstuna P09


      18:00
    • 09:00

      Matchcamp i Eskilstuna P12-vit


      10:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 14:00

      Danderyds SK FF Blå (hemma) P09


      16:00
    • 16:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) P10


      18:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:30

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 20:00

      Enebybergs IF (hemma) Seniorlag Herrar


      22:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-1


      18:00
    • 17:30

      Träning P12-vit


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 19:00

      Träning BIK U16


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Kickoff höstsäsongen P13 P13


      15:00
    • 09:00

      Birkabollen (Skå IK) F13


      14:00
    • 09:30

      Nordic Wellness Cup F15


      15:00
    • 10:00

      Bromstens IK (hemma) P14-1


      17:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) P09


      16:00
  • 20Sön
    • 08:30

      Cup Augustikicken P15-1


      14:00
    • 09:40

      Hässelbycupen x Macron 2023 P13


      15:30
    • 10:00

      IFK Viksjö Vit 1 (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Vällingby AIK 1 (hemma) P10


      13:00
    • 13:00

      Roslagskulla IF (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Skå IK & Bygdegård (borta) P09


      15:30
    • 13:30

      Träningsmatch mot BP P11


      15:00
  • 21Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Team Building - Spelare P14-1


      19:15
    • 17:30

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Lag- och spelarfotografering F14


      18:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Lagfotografering P14-1


      18:30
    • 18:30

      Träning BIK Akademi


      20:00
    • 18:30

      Lagfotografering P11


      19:00
    • 20:00

      Lagfotografering BIK U16


      20:45
    • 20:15

      BIK Lag och spelarfotografering P09


      21:15
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Lagfotografering P13


      10:30
    • 09:15

      Fotografering P15-1


      10:00
    • 09:30

      Fotografering P16


      10:30
    • 10:00

      Ekerö IK Blå (borta) F15


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Vasalund IF Järva 2 (hemma) P14-1


      11:00
    • 10:15

      FC Järfälla 1 (hemma) P13


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 5 (borta) P11


      11:45
    • 10:15

      IFK Viksjö Gulvit 3 (hemma) P12


      12:15
    • 10:30

      Karlbergs BK Gul (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      AIK FF 1 (hemma) F14


      13:00
    • 11:00

      Kallhälls FF Gul (hemma) P15-1


      13:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) F13


      13:30
    • 12:00

      Ängby IF 7 (borta) P15-1


      14:00
    • 12:00

      Fotografering P12-vit


      12:30
    • 12:45

      IFK Viksjö 2 (borta) P11


      14:15
    • 13:00

      Fotografering F13


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:45

      Fotografering av lag och spelare F15


      15:45
  • 27Sön
    • 09:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) P11


      11:00
    • 10:45

      FK Bromma Vit (borta) P12-vit


      12:45
    • 11:00

      Ängby IF 4 (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 9 (hemma) P10


      13:00
    • 12:00

      Ängby IF 7 (borta) P14-1


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch Bp 2013 DFF P12


      14:30
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 5 (hemma) BIK U16


      18:00
    • 16:30

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P13


      18:30
  • 28Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:30

      Träning BIK Akademi


      20:00
    • 20:00

      Danderyds SK FF (borta) Seniorlag Herrar


      22:00
  • 31Tor