Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 8 (borta) P11


      10:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 15 blå (hemma) P10


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK 2 (borta) P09


      12:15
    • 11:00

      Hässelby SK FF Blågul (hemma) P11


      12:00
    • 12:00

      Ängby IF 1 (borta) F11


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF 2 (borta) F06


      14:00
    • 16:00

      Rotebro IS FF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P12


      19:00
  • 6Sön
    • 09:45

      Hässelby SK FF Rödblå (borta) P10


      11:45
    • 10:15

      Sundbybergs IK Orange (hemma) P09


      12:15
    • 11:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F09/10


      13:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 2 (hemma) P08


      13:30
    • 13:00

      Bollstanäs SK blå (hemma) P07


      15:00
    • 14:00

      Råsunda IS Vit (borta) P08


      16:00
    • 17:00

      Rotebro IS FF (borta) Seniorlag Damer


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Sundbybergs IK Gul (hemma) P11


      11:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM blå (borta) P11


      11:00
    • 10:15

      Kungsängens IF 3 (hemma) P10


      12:15
    • 11:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 11 vit (borta) P11


      12:00
    • 11:30

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P08


      13:30
    • 14:00

      Parsian Väsby IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) F06


      16:00
    • 15:15

      Sollentuna FK 17 (borta) P09


      17:15
    • 16:00

      Erikslunds KF (hemma) Seniorlag Damer


      18:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Nockebyhovs IF OL (borta) P10


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F09/10


      12:00
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P09


      13:15
    • 13:00

      Ängby IF 5 (hemma) P07


      15:00
    • 17:30

      Ursvik IK Svart 2 (borta) P08


      19:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F11


      11:00
    • 10:00

      Norrtulls SK Blå 1 (hemma) P11


      11:00
    • 10:15

      AIK FF Röd (hemma) P10


      11:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P11


      12:00
    • 11:30

      Kungsängens IF 2 (hemma) P08


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK 5 (borta) P09


      13:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF (borta) Seniorlag Damer


      16:00
    • 15:00

      AIK FF 5 (borta) P12


      17:00
    • 16:30

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P10


      18:00
  • 20Sön
    • 11:00

      IFK Viksjö Mix (borta) P11


      12:00
    • 11:30

      Apollon Solna FK 1 (hemma) P09


      13:30
    • 12:00

      Järla IF FK Svart (borta) F06


      14:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 3 (borta) P07


      16:00
    • 16:30

      Spånga IS FK 5 (borta) F09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
      Bromstens IP
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-1


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-2


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Täby FK 21 (borta) P08


      11:00
    • 09:00

      Ekerö IK 2:Blå (hemma) P12


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P11


      11:00
    • 10:00

      Kallhälls FF Gul (hemma) P11


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) F09/10


      12:15
    • 10:15

      IFK Viksjö 1 (hemma) P10


      12:15
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 3 (hemma) F11


      13:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P09


      13:30
    • 14:00

      IFK Lidingö BK (hemma) Seniorlag Damer


      16:00
    • 16:00

      IFK Vaxholm (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 4 (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö Blå-2 (borta) P11


      12:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 6 (borta) P08


      14:45
    • 18:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Karlbergs BK Grön 1 (borta) P10


      21:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 20:00

      Banjul FC (borta) Seniorlag Herrar


      22:00