Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P07


      13:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      Spånga IS FK 4 (borta) P07


      20:30
  • 15Lör
    • 16:00

      Träningsmatch 9-manna (BP 24) P08


      17:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:15

      Ängby IF Grön (borta) P08


      21:15
  • 22Lör
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 31 (hemma) P10


      12:15
    • 11:30

      BK Bussenhus 1 (borta) P09


      13:30
    • 12:00

      IFK Bergshamra Vit (borta) F11


      14:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 15 (borta) P11


      15:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 28 (borta) P10


      15:30
    • 16:00

      Storskogens SK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Bele Barkarby FF 5 (borta) P12


      11:00
    • 10:15

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) F09/10


      12:15
    • 11:30

      Ängby IF 1 (hemma) P09


      13:30
    • 13:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P07


      15:00
    • 13:15

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P08


      15:15
    • 17:15

      Athletic FC Järfälla 1 (hemma) P11


      19:15
    • 17:15

      Hässelby SK FF Blå (hemma) P11


      19:15
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 08:30

      IFK Lidingö FK 16 vit (borta) P07


      10:30
    • 09:00

      Kista SC KFUM röd (hemma) P12


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P11


      11:00
    • 10:00

      Skå IK & Bygdegård Vit (hemma) P11


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 15 vit (hemma) P09


      12:15
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      Kungsängens IF 2 (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      IK Frej Täby FF (borta) Seniorlag Damer


      13:00
    • 11:15

      Athletic FC Järfälla 1 (borta) P08


      13:15
    • 11:30

      Ängby IF Vit 1 (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      Kallhälls FF Blå (hemma) P10


      13:30
    • 14:00

      Reymersholms IK 1 (hemma) F06/07


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P08


      13:00
    • 13:15

      Ekerö IK 3:Gul (borta) P10


      15:15
    • 13:45

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F06/07


      15:45
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P09


      16:00
    • 18:00

      Edessa Syrianska KIF (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 31Mån
    v.36