Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 08:00

      Märsta Games F-10


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Sundbyberg F-08/F-09


      11:00
    • 12:00

      NSK HÖSTCUP 2018 P-11


      18:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Täby FK (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Husby FF 1 (borta) P-04


      17:00
    • 15:30

      Mälarhöjdens IK, lag 1 (hemma) P-11


      16:30
    • 17:00

      Mälarhöjdens IK, lag 4 (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) Dam U


      19:00
    • 18:30

      Mälarhöjdens IK, lag 4 (borta) P-11


      19:30
  • 8Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      18:45
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Vasalund IF P03U (hemma) P-03


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08/F-09


      19:00
    • 19:15

      Sollentuna FK 2 (borta) P-05


      20:30
  • 13Lör
    • 09:30

      Höstfighten 2 P08


      14:15
    • 09:55

      Höstfighten 1 P08


      14:00
    • 10:00

      IK Frej Svart (hemma) P08


      11:00
    • 10:30

      IFK Viksjö 2 (borta) P08


      11:30
    • 11:05

      IK Frej Gul (borta) P08


      12:00
    • 11:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P08


      12:30
    • 12:00

      IK Frej Svart (hemma) P08


      13:00
    • 12:00

      IF Söderkamraterna (hemma) P-03


      13:15
    • 12:25

      IFK Viksjö 1 (hemma) P08


      13:25
    • 13:25

      IK Frej Gul (hemma) P08


      14:25
    • 13:40

      IFK Viksjö 2 (borta) P08


      14:40
  • 14Sön
    • 09:10

      Höstfighten Cup (7-manna) F-08/F-09


      12:40
    • 14:00

      Hammarby IF FF 9 (hemma) P-04


      16:00
  • 15Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      18:45
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
    • 19:00

      Vänskapsmatch (svår) P-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08/F-09


      19:00
    • 19:00

      Sollentuna FK 7 (borta) P-05


      20:15
  • 20Lör
    • 12:00

      AIK FF 7 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK U (hemma) Dam U


      15:30
    • 15:30

      Avslutning Dam U


      23:00
  • 21Sön
    • 08:55

      Höst7an P08


      13:30
    • 09:25

      IFK Aspudden-Tellus P08Gul 1 (borta) P08


      10:30
    • 10:00

      Norrtulls SK 2 (borta) P-03


      11:30
    • 10:40

      IFK Lidingö FK 08:9 vit (hemma) P08


      11:40
    • 11:30

      Rönninge/Salem Fotboll Blå (hemma) P08


      12:30
    • 11:30

      Träning F-06-07


      12:30
    • 12:20

      Norrtulls SK Svart 3 (borta) P08


      13:20
    • 13:45

      Oktoberbollen Cup (hemma) P-06/07


      19:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      18:45
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Allsvensk fotboll P-05


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:30
    • 18:30

      Bromstens IK P04 (hemma) P-04


      20:00
  • 27Lör
    • 08:15

      Träning F-06-07


      00:00
    • 09:30

      Bollstanäs - Bromsten (L) P-06/07


      10:30
    • 13:30

      Bollstanäs - Bromsten (S) P-06/07


      14:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 08:00

      BIK-kaféet Oktoberbollen F-06-07


      20:00
  • 29Mån
    v.44
    • 07:00

      Höstlov P08


      23:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 07:00

      Höstlov P08


      23:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00