Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Sundbybergs IK Orange (borta) P12-2


      19:30
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 3Lör
    • 00:00

      Bro IK 1 (hemma) F06


      02:00
    • 09:00

      Kallhälls FF Blå (borta) F14


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P13


      10:00
    • 10:00

      Ängby IF Vit 1 (hemma) P13


      11:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Silver 2 (hemma) P12


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P10


      11:30
    • 11:00

      Sundbybergs IK Lila (hemma) P14-1


      12:00
    • 11:00

      FK Bromma Svart (hemma) F13


      13:00
    • 11:00

      Ursvik IK Svart (borta) F13


      13:00
    • 11:30

      Ekerö IK Gul (hemma) F 10/11


      13:30
    • 11:30

      Kungsängens IF 3 (hemma) P11


      13:00
    • 13:30

      Sollentuna FK Norrv. 2 (borta) U15


      15:30
    • 13:45

      Sollentuna FK Edsv. 2 (borta) P10


      15:00
  • 4Sön
    • 08:30

      Fotbollscup Järfällaligan 2022 P15-1


      12:30
    • 09:30

      Träningsmatch mot Ursvik IK F15


      11:00
    • 15:15

      Spånga IS FK 9 (borta) P11


      16:45
    • 16:00

      Som United Fotbollsförening Blå (borta) P09


      18:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) P14-1


      17:30
    • 17:30

      Hässelby SK FF Röd 3 (borta) P09


      19:30
  • 5Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Vällingby AIK 2 (hemma) P11


      10:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P13


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P12-2


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P10


      11:30
    • 11:00

      Ekerö IK 3:Gul (hemma) P14-1


      12:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Röd 1 (borta) P13


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF Svart 3 (borta) F13


      13:00
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) F13


      13:00
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P09


      13:30
    • 12:00

      Ekerö IK Blå (hemma) F14


      14:00
    • 12:00

      Danderyds SK FF 1 (borta) F06


      14:00
    • 12:45

      Sundbybergs IK Gul (borta) P10


      14:00
    • 14:00

      Norrtulls SK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:15

      Karlbergs BK Röd 1 (borta) F 10/11


      17:15
    • 16:45

      IF Brommapojkarna 18 (borta) P11


      18:15
  • 11Sön
    • 11:00

      Täby FK 82 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Ängby IF Gul2 (borta) P14-1


      12:00
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 8 blå (borta) P12


      14:45
    • 16:00

      Vällingby AIK 1 (hemma) U15


      18:00
  • 12Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Ledarträff BIKLedare


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 16Fre
    • 17:30

      FK Bromma Grön (borta) P12-2


      19:30
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F13


      20:00
    • 18:15

      IK Frej Täby FF 3 (borta) F06


      20:15
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning U15


      10:15
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P13


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P14-1


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 10 (hemma) P12


      12:15
    • 10:15

      IF Wasa 2 (hemma) P10


      11:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) F13


      13:00
    • 11:30

      Kallhälls FF Blå (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F14


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF Vit 1 (borta) P14-1


      13:00
    • 12:00

      AIK FF 12 (borta) P13


      13:00
    • 16:45

      Hässelby SK FF Röd 1 (borta) P09


      18:45
  • 18Sön
    • 09:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P09


      11:00
    • 09:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) F 10/11


      11:30
    • 13:00

      Titta på Brommapojkarna - Djurgården (D) F 10/11


      19:00
    • 13:15

      Vasalund Stadshagens IF 2 (borta) P11


      14:45
    • 15:00

      Ängby IF Vit 1 (borta) P10


      16:20
    • 16:00

      Nacka FC (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
  • 24Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P11


      10:30
    • 10:00

      Match mot Ekerö ik 3:blå P13


      11:00
    • 10:00

      Match mot Ekerö ik 3:gul P13


      11:00
    • 10:15

      Hammarby IF FF 8 grön (hemma) P10


      11:30
    • 11:00

      Som United Fotbollsförening Blå (borta) P14-1


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F13


      13:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P09


      13:30
    • 11:30

      Ekerö IK 3:Blå (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      Kälvesta IoF (hemma) F14


      14:00
    • 13:00

      Karlbergs BK Grön 2 (hemma) P14-1


      14:00
    • 16:00

      Högalids IF (borta) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 25Sön
    • 09:30

      Träningsmatch mot Ursvik IK F15


      11:00
    • 11:00

      Ängby IF 1 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Skå IK & Bygdegård Gul (borta) F13


      13:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 8 (borta) P10


      12:45
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Gul (borta) F 10/11


      14:30
    • 14:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P11


      15:30
    • 15:00

      Ekerö IK 3 (borta) U15


      17:00
    • 16:00

      Täby FK 1 (hemma) F06


      18:00
    • 18:00

      Intresseanmälan cup 15-16/10 P13


      19:00
  • 26Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 30Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30