Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Sanktan P2008-4B P2008


      19:00
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 19:45

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2007-RödVit


      21:45
    • 20:00

      Husby FF (borta) Herr


      22:00
  • 4Lör
    • 09:45

      Café F2009


      13:30
    • 10:00

      Sundbybergs IK Lila (borta) P2011


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK (borta) P2009-1


      11:30
    • 10:15

      Ängby IF Grön (hemma) F2009


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P2009-3


      12:15
    • 10:45

      Kallhälls FF Vit (borta) F2010


      12:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Svart (borta) P2012


      13:00
    • 11:30

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2009-3


      13:30
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 9 (hemma) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:45

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 15 (borta) P2012


      15:00
    • 13:00

      Bollflickor F2009


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna BK 2 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P2010- Lila


      15:15
    • 14:00

      Ursvik IK svart 3 (hemma) P2010-Vit


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2008


      16:00
    • 14:15

      Vasalund IF (borta) U16


      16:15
    • 15:15

      Järfälla FF 3 (hemma) P2010- Lila


      16:30
    • 16:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P2013


      17:00
    • 16:00

      Bro IK Vit (hemma) P2008


      17:45
    • 16:30

      Sollentuna FK Tegel. 3 (hemma) P2010-Vit


      18:30
    • 17:00

      Spånga IS FK 13 (borta) P2013


      19:00
    • 17:00

      AIK FF 1 (borta) P2007-Orange


      19:00
    • 17:00

      Spånga IS 13 (borta) P2012


      18:00
  • 5Sön
    • 09:00

      FC Järfälla Svart (hemma) P2012


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Gul (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) F2012


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P2010- Lila


      11:30
    • 11:00

      IFK Viksjö Blå 2 (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      Ekerö IK 1:Blå (hemma) P2012


      12:00
    • 11:00

      IFK Bergshamra (hemma) F2012


      12:00
    • 11:15

      Vallentuna BK 4 (borta) P2010- Lila


      12:30
    • 12:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 12 (hemma) P2013


      13:00
    • 12:00

      Bro IK Blå (borta) P2008


      13:45
    • 12:45

      Spånga IS FK 4 (borta) F2010


      13:00
    • 13:00

      FC Järfälla Blå (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) P2013


      15:00
    • 13:30

      Sverige - Uzbekistan P2006-Futsal


      17:00
    • 14:00

      Täby FK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F2013


      16:00
    • 14:00

      Som United Fotbollsförening (borta) P2007-Orange


      16:00
    • 14:15

      Skå IK & Bygdegård Gul (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 15:00

      Kafétjänst P2008


      18:30
    • 16:00

      IK Frej Täby FF 2 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:45

      Hässelby SK FF Grön (hemma) P2011


      18:45
    • 18:30

      Hässelby SK FF 1 (borta) F2008


      20:30
    • 20:00

      Alianza IF (hemma) Veteran


      22:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:45

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Ekerö IK (hemma) U15


      21:00
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:15

      Hanvikens SK (hemma) U19


      22:15
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:15
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
  • 11Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2009-1


      10:15
    • 09:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P2011


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2012


      10:00
    • 09:45

      Cafétjänst P2009-1


      11:30
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P2009-3


      12:15
    • 10:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P2008


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Vasalund IF A (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 11 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Som United Fotbollsförening Vit (borta) P2013


      12:00
    • 11:15

      Bro IK Vit (borta) P2010- Lila


      12:30
    • 11:30

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      Ängby IF Röd 3 (borta) P2010- Lila


      12:45
    • 11:30

      Cafétjänst P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Karlbergs BK Grön 2 (borta) P2012


      13:00
    • 13:00

      Vasalund IF Röd (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Bromstens IK 2007 (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF Grön 1 (hemma) F2010


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö HJ-U 2 (hemma) P17


      16:00
    • 15:00

      Västanfors IF FK (borta) Dam


      17:00
    • 15:15

      Skå IK & Bygdegård Gul (hemma) F2010


      17:15
    • 16:00

      Hammarby IF FF 40 grön (hemma) P2007-Orange


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Järfälla FF 1 (borta) P2013


      11:00
    • 09:45

      Hässelby SK FF Röd/röd (borta) P2010-Vit


      11:45
    • 10:00

      Skå IK & Bygdegård Gul (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK TegelV 1 (borta) F2008


      12:00
    • 10:00

      Kallhälls FF Vit (hemma) F2012


      11:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Vit/röd (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      Som United Fotbollsförening Blå (hemma) P2013


      12:00
    • 11:30

      Skyllbergs IK (hemma) U16


      13:30
    • 12:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2012


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö Blå 1 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö Blå 1 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:45

      FC Järfälla 1 (borta) P2011


      14:45
    • 13:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F2013


      14:30
    • 13:45

      Sundbybergs IK Blå (borta) P2009-1


      15:00
    • 14:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P2008


      15:45
    • 14:15

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P2010- Lila


      15:25
    • 15:30

      Cafétjänst P2007-Orange


      17:30
    • 16:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) U15


      18:00
    • 16:45

      IFK Viksjö Grön 3 (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      IFK Viksjö (hemma) P2012


      18:00
    • 17:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P2007-RödVit


      19:00
    • 17:20

      Cafétjänst P2007-Orange


      19:15
    • 18:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2011


      20:00
    • 19:00

      Enebybergs IF 3 (borta) F2009


      21:00
    • 20:00

      Sollentuna FK X (borta) Veteran


      22:00
  • 13Mån
    v.37
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 22:00

      Intresseanmälan målvakt F2009


      23:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:15

      Möte Orange P2012


      18:30
    • 18:15

      Föräldramöte Bele 13 (I samband med träning) F2013


      19:00
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:00

      Möte med styrelsen P2012


      20:00
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:15

      Älvsjö AIK FF (hemma) U19


      22:15
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 18:15

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2010


      20:15
    • 20:00

      BK Bussenhus (borta) U15


      21:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Bro IK Vit (borta) P2009-1


      11:15
    • 10:00

      Vasalund IF Svart (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      AIK FF 1 (borta) F2012


      13:00
    • 11:30

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) P2009-3


      13:30
    • 11:30

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P2008


      13:30
    • 12:00

      FC Järfälla Röd (hemma) P2008


      13:45
    • 12:00

      Träningsmatch Hammarby 13 P2012


      13:00
    • 12:45

      Som United Fotbollsförening Blå (hemma) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Films SK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Ursvik IK P13_Lag1 (borta) P2013


      14:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2013


      14:30
    • 13:00

      Bollflickor F2009


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK Gul 2 (borta) P2012


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF Vit 2 (hemma) P2010-Vit


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) U19


      17:00
    • 15:00

      AIK FF 14 (borta) P2013


      16:00
    • 15:00

      Vallentuna BK DF 1 (borta) F2008


      17:00
    • 15:15

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P2010- Lila


      16:30
    • 15:45

      Sundbybergs IK Grön (borta) P2011


      17:45
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 16:30

      Fittja IF 1 (hemma) P2010- Lila


      17:45
    • 16:30

      Spånga IS FK P11:5 (hemma) P2011


      18:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 13 blå (borta) P2007-RödVit


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Spånga IS FK (borta) P2009-3


      10:30
    • 10:00

      IFK Viksjö Gulvit3 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) F2012


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Svart (hemma) P2008


      12:00
    • 10:15

      FC Järfälla 1 (borta) P2010- Lila


      11:30
    • 11:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2012


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 32 (hemma) F2008


      13:00
    • 11:00

      Förebyggande träning + lagaktivitet P2006-Futsal


      14:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK (borta) P2007-Orange


      13:30
    • 12:00

      Hässelby SK FF Vit (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö Röd 2 (borta) P2013


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 14 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:30

      Ängby IF Vit 2 (borta) F2010


      13:45
    • 13:00

      Som United Fotbollsförening (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Järfälla FF (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2010-Vit


      16:15
    • 14:30

      Ekerö IK 2 (borta) P2007-RödVit


      16:30
    • 15:00

      FC Djursholm (borta) Herr


      17:00
    • 15:30

      Vasalund IF 11 (hemma) P2010- Lila


      16:45
    • 16:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) U15


      18:00
    • 16:45

      IF Brommapojkarna 29 (hemma) P2011


      18:45
    • 17:00

      Danderyds SK FF 1 (borta) P17


      19:00
    • 18:00

      Kungsängens IF 4 (hemma) P2011


      19:00
    • 18:00

      Kungsängens IF (hemma) P2012


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (borta) Dam


      22:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P2015


      18:00
    • 17:00

      Knatteskola P2007-Orange


      18:00
    • 17:00

      Träning P2014-Blå


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010- Lila


      18:30
    • 17:15

      Träning P2014-Grön


      18:30
      Strömvallen - 11 manna
      Anteckning: Tack för att ni svarar på kallelserna!
      Kom gärna några minuter innan så vi kan utnyttja hela träningstimmen.
      Vi tränar på varsin planhalva på Strömvallens 11-mannaplan tillsammans med grupp blå.
    • 17:30

      Träning F2010


      18:30
    • 17:45

      Träning P2007-RödVit


      19:30
    • 17:50

      Träning P2007-Orange


      19:40
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:15

      Träning F2012


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010-Vit


      19:45
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning P2009-1


      19:45
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:20

      Träning P2006-Futsal


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      22:00
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
    • 20:00

      Ledarmöte P2014-Grön


      21:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Sollentuna FK Akademi (hemma) P2007-Orange


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:15
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) P2007-Orange


      20:00
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
  • 25Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 24 (borta) P2012


      11:00
    • 09:45

      Cafétjänst P2007-Orange


      11:45
    • 10:00

      Romfartuna GIF (borta) Dam


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 16 (borta) P2012


      12:00
    • 10:15

      Bromstens IK Svart (hemma) P2009-3


      12:15
    • 10:30

      Sollentuna FK Vallen 1 (borta) P2011


      12:30
    • 11:00

      Kungsängens IF 1 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      AIK FF 8 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Ursvik IK Gul (borta) F2012


      12:00
    • 11:15

      Bro IK Blå (borta) P2010-Vit


      13:15
    • 11:30

      Sollentuna FK Töjnan 1 (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      Kallhälls FF Blå (borta) F2009


      13:30
    • 11:30

      Lagaktivitet P2006-Futsal


      15:00
    • 11:45

      Cafétjänst P2007-Orange


      13:45
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (borta) F2008


      14:00
    • 12:00

      Kallhälls FF Blå (borta) P2010- Lila


      13:15
    • 12:00

      Sollentuna FK (hemma) P2010- Lila


      13:15
    • 12:30

      Hässelby SK FF Vit (borta) P2009-1


      13:45
    • 12:45

      Kista SC KFUM Blå (hemma) P2009-3


      14:45
    • 13:30

      Bollkalle P2008


      16:00
    • 14:00

      Edessa Syrianska KIF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 6 vit (hemma) F2010


      16:00
    • 14:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P17


      16:00
    • 15:15

      Sundbybergs IK (hemma) F2010


      17:15
    • 16:15

      Hässelby SK FF Svart (borta) P2010-Vit


      18:15
    • 16:30

      Ekerö IK 1 (borta) P2007-Orange


      18:30
    • 16:30

      Karlslunds IF FK (borta) U16


      18:30
  • 26Sön
    • 00:00

      Träning U15


      00:00
    • 08:45

      Täby FK 52 (borta) P2008


      10:45
    • 09:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2011


      11:00
    • 09:30

      Caféansvar P12 Veddestavallen P2012


      12:45
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF 1 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) F2012


      11:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Orange (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2013


      13:00
    • 11:00

      Kallhälls FF Blå (borta) P2008


      12:45
    • 11:00

      Kallhäll FF Vit (hemma) P2012


      12:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P2012


      14:00
    • 12:00

      Skå IK & Bygdegård Vit (borta) P2012


      13:00
    • 12:00

      Kista SC KFUM Blå (hemma) P2013


      13:00
    • 12:00

      Kista SC KFUM Röd (hemma) P2008


      14:00
    • 12:15

      FK Bromma Blå (borta) P2010- Lila


      13:45
    • 12:30

      Sollentuna FK Hel. 2 (borta) P2009-1


      13:45
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P2013


      14:00
    • 13:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) F2013


      14:30
    • 14:00

      IK Sirius FK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Blå 3 (borta) P2013


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK Vallen (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 4 (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 16:00

      Täby FK 21 (hemma) U15


      18:00
    • 16:00

      Cafétjänst P2009-1


      17:30
    • 16:45

      Kista SC KFUM Blå (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      Kista Sports Club (hemma) P2012


      17:45
    • 17:30

      Cafétjänst P2009-1


      19:15
    • 18:00

      FC Järfälla 2 (hemma) P2011


      20:00
    • 19:00

      Kallhälls FF (borta) Veteran


      21:00
  • 27Mån
    v.39
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:00

      Spånga IS (hemma) F2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Lagaktivitet ersätter träningen F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:15

      Viggbyholms IK FF (hemma) U19


      22:15
  • 30Tor