Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 10:30

      Träning P2012


      12:00
    • 14:00

      Skyllbergs IK (hemma) U16


      16:00
    • 16:30

      Danderyds SK Fotboll (hemma) Herr


      20:00
  • 2Mån
    v.31
    • 17:45

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
  • 3Tis
    • 10:30

      Träning P2012


      12:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning F2010


      19:45
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
    • 20:00

      Träning U19


      22:00
  • 4Ons
    • 10:00

      Träning P2012


      00:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 5Tor
    • Heldag

      Träning P2012

    • 16:30

      Katrineholm Cup P2007-RödVit


      00:00
    • 17:25

      Träning P2007-Orange


      19:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:50
    • 18:30

      Träning F2010


      19:35
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
    • 20:00

      Träning U19


      22:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Katrineholm Cup P2007-RödVit

    • Heldag

      Flerdagars cup i timrå P2012

    • 09:00

      Maja memorial cup F2009


      00:00
    • 09:00

      Maja Memorial Cup F2010


      00:00
    • 12:00

      Erikslunds KF (borta) Herr


      14:00
    • 12:30

      IFK Stocksund (borta) U17


      14:30
    • 13:00

      Degerfors IF (hemma) U16


      15:00
    • 15:00

      IK Brage (hemma) U19


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Katrineholm Cup P2007-RödVit


      16:00
    • Heldag

      Flerdagars cup i timrå P2012

    • 00:00

      Maja memorial cup F2009


      15:00
    • 00:00

      Maja Memorial Cup F2010


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch P2007-Orange


      13:00
    • 14:00

      Älta IF F08 (hemma) F2008


      17:00
    • 18:00

      Östervåla IF (hemma) Dam


      20:00
  • 9Mån
    v.32
    • 08:45

      Sommarcamp v32 P2014-Grön


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 P2014-Blå


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 P2013


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 P2011


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 F2014


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 F2013


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 F2012


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 F2010


      00:00
    • 08:45

      Sommarcamp v32 F2009


      00:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • Heldag

      Sommarcamp v32 P2014-Grön

    • Heldag

      Sommarcamp v32 P2014-Blå

    • Heldag

      Sommarcamp v32 P2013

    • Heldag

      Sommarcamp v32 P2011

    • Heldag

      Sommarcamp v32 F2014

    • Heldag

      Sommarcamp v32 F2013

    • Heldag

      Sommarcamp v32 F2012

    • Heldag

      Sommarcamp v32 F2010

    • Heldag

      Sommarcamp v32 F2009

    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
  • 12Tor
    • 00:00

      Sommarcamp v32 P2014-Grön


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 P2014-Blå


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 P2013


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 P2011


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 F2014


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 F2013


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 F2012


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 F2010


      15:00
    • 00:00

      Sommarcamp v32 F2009


      15:00
    • 10:50

      Träning P2007-Orange


      12:30
    • 17:00

      Träning P2010- Lila


      18:30
    • 17:15

      Träning P2010-Vit


      18:30
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:50
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 18:30

      Träning F2010


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:45

      Träning P2008


      20:15
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
    • 20:00

      Träning U19


      22:00
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
  • 14Lör
    • 10:15

      Träningsmatch Täby FK Centrum P2012


      12:00
    • 11:00

      Athletic FC Järfälla (borta) P2008


      12:45
    • 12:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:15

      Träningsmatch Vallentuna P2012


      13:45
    • 14:00

      Ekerö IK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      AIK FF (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) U15


      16:00
    • 15:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK (borta) U19


      18:00
    • 16:00

      Täby FK 51 (hemma) P2007-Orange


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      IFK Viksjö 4 (borta) U15


      12:00
    • 11:00

      Bromstens IK 2008 (borta) P2008


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch P2010-Vit


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch P2010- Lila


      12:30
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 11 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 16:00

      Täby FK 62 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 18:00

      Råsunda IS (borta) Dam


      20:00
    • 20:00

      Sollentuna FK Y (borta) Veteran


      22:00
  • 16Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:30

      Spånga IS FK (borta) P2007-Orange


      21:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:15

      Karlbergs BK (borta) U19


      22:15
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      FK Bromma (hemma) P2008


      19:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Lagaktivitet F2008


      21:00
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 18:00

      Beställa bortamatchtröja P2008


      19:00
    • 20:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2007-Orange


      22:00
  • 21Lör
    • 08:45

      Träningsmatch P2012


      11:00
    • 08:45

      Träningsmatch P2012


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK P11 (borta) P2011


      11:30
    • 10:00

      Ursvik IK P11 (borta) P2011


      19:00
    • 10:00

      Bele 7:an P2012


      11:05
    • 11:00

      IFK Stocksund (hemma) U16


      13:00
    • 11:05

      Bele 7:an P2012


      12:10
    • 11:30

      Sundbybergs IK Blå (borta) P2008


      13:30
    • 12:00

      IFK Viksjö 3 (borta) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:00

      Erikslunds KF 31 (borta) P17


      14:00
    • 13:00

      Upsala IF Fotboll (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Bollflickor till damlaget F2009


      15:00
    • 14:00

      FC Järfälla 1 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Täby FK 32 (hemma) P2008


      16:00
    • 15:00

      FK Bromma 1 (borta) F2008


      17:00
  • 22Sön
    • 08:30

      Spånga IS FK (hemma) P2009


      10:00
    • 09:00

      Hässelbycupen P2012


      12:30
    • 09:40

      Hässelbycupen P2012


      13:00
    • 10:00

      Ursvik IK Svart (hemma) F2012


      11:00
    • 10:30

      Ängby IF 2 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 10:30

      Bele 7:an P2012


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatch F2009


      13:45
    • 12:00

      Reymersholms IK 2 (borta) U15


      14:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) Dam


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch Arlanda P2012


      15:55
    • 15:00

      Träningsmatch P2010-Vit


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch F2010


      17:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) U15


      18:00
    • 18:00

      Solna FC (borta) Herr


      20:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) U17


      20:00
    • 20:00

      IF Wasa (hemma) Veteran


      22:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:15
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:15

      Vallentuna BK (hemma) U19


      22:15
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
  • 28Lör
    • 09:00

      IFK Sollentuna 1 (borta) F2012


      10:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Grön 3 (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      Kungsängens IF 2 (borta) P2013


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 2 (hemma) P2009


      12:15
    • 10:30

      AIK FF 2 (borta) F2008


      12:30
    • 11:00

      Hässelby SK FF Röd/röd (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      Råsunda IS vit (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Match mot BP P2012


      12:30
    • 11:30

      IK Frej Täby FF 1 (borta) F2009


      13:30
    • 11:30

      Ängby IF Svart 2 (hemma) P2009


      13:30
    • 11:30

      Nockebyhovs IF 1 (borta) P2010- Lila


      12:45
    • 12:00

      Vaksala SK (borta) U19


      14:00
    • 12:30

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2009-1


      13:45
    • 12:45

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F2010


      14:45
    • 13:00

      Bro IK Blå (borta) P2007-RödVit


      15:00
    • 13:45

      AIK FF 2 (borta) P2011


      15:45
    • 14:00

      Kista SC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) F2010


      16:00
    • 14:00

      Kallhälls FF Vit (borta) P2010-Vit


      16:00
    • 15:15

      Bollstanäs SK Svart (hemma) P2010- Lila


      16:30
    • 16:00

      Ursvik IK P13_Lag3 (borta) P2013


      17:00
  • 29Sön
    • 09:00

      IFK Viksjö 3 (borta) P2009-1


      10:15
    • 09:00

      Bollstanäs SK Rosa (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Vallentuna BK 2 (borta) U15


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P2008


      10:45
    • 09:30

      AIK FF 7 (borta) P2011


      11:30
    • 10:00

      Bollstanäs SK Röd (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 6 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Kallhälls FF F08 (hemma) F2008


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2012


      12:00
    • 11:00

      AIK FF 11 (hemma) P2013


      12:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 11 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 3 (hemma) F2013


      13:30
    • 12:00

      Som United Fotbollsförening (borta) P2008


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS 11 (hemma) P2012


      13:00
    • 13:15

      Café P2010- Lila


      17:00
    • 14:00

      Täby FK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Karlbergs BK Röd 1 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 14:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P17


      16:00
    • 14:15

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 15:15

      Spånga IS FK 7 (borta) P2010-Vit


      17:15
    • 15:30

      Sickla IF Röd 6 (hemma) P2010- Lila


      16:45
    • 16:00

      Vasalund IF (borta) U16


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:45

      Athletic FC Järfälla Mörkblå (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      AFC Järfälla (hemma) P2012


      18:00
    • 17:15

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P2009-1


      18:30
    • 17:30

      Huddinge IF (borta) Dam


      19:30
    • 18:00

      Ursvik IK 1 (hemma) P2011


      20:00
    • 19:00

      FC Järfälla (borta) Veteran


      21:00
    • 19:30

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2010- Lila


      20:45
    • 20:00

      Spånga IS FK (borta) U17


      22:00
  • 30Mån
    v.35
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning P2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 31Tis